Кошенята про "Пастку для бабія"

ЩО БУДЕ, ЯКЩО ЗВЕСТИ РАЗОМ ЛІД І ПОЛУМ'Я?

❤️ Він — Денис Тарновський. Успішний IT-бізнесмен, улюбленець столичного бомонду, красень і... затятий бабій, який точно не шукає серйозних стосунків.

❤️ Вона — Софія Іскрицька. Скромна мати-одиначка, яка працює в його фінансовому відділі. Для всіх вона — «сіра миша», яка живе лише заради дитини. Але ніхто не знає, яке яскраве та заможне минуле вона так ретельно приховує...

Вона — абсолютно не його типаж.

Він — взагалі не той чоловік, якому вона могла б довіряти.

Здається, у них немає жодного шансу. Але декому спало на думку об'єднати цих двох у пару і заманити запеклого холостяка у пастку... Чи витримають вони це тяжіння? І чим закінчиться гра, де на кону стоять справжні почуття?

✨ Читайте роман «Пастка для бабія»  та поринайте у вир пристрасті, таємниць та шаленої хімії!✨

Можна тицьнути на кошенят!❤️❤️❤️

Картинка клікабельна✨✨✨

27 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Щастя
21.05.2026, 08:22:51

❤️❤️❤️

avatar
Ганна Літвін
21.05.2026, 07:07:25

❤❤❤

avatar
Ава Роуз
21.05.2026, 03:25:41

❤️❤️❤️

avatar
Мая Сінельська
20.05.2026, 21:49:22

Це Барсик і Мурка з книги

avatar
Morwenna Moon
20.05.2026, 15:36:00

Боже які кошенятка ♥️

Показати 2 відповіді
Morwenna Moon
20.05.2026, 19:44:51

Валентина Бродська, ❤️❤️❤️

avatar
Ріна Март
20.05.2026, 18:53:30

Кошенята передають весь спектр емоцій)))

Показати 2 відповіді
Ріна Март
20.05.2026, 19:42:05

Валентина Бродська, ❤️❤️❤️

avatar
Лана Жулінська
20.05.2026, 15:28:34

Який гарний візуал вийшов ☺️

Показати 2 відповіді
Лана Жулінська
20.05.2026, 19:33:42

Валентина Бродська, Мммм то між ними своя хімія)))

avatar
Ірина Саха
20.05.2026, 15:25:55

❤️❤️❤️

Ірина Саха, Дякую❤️

avatar
Христина Вілем
20.05.2026, 15:31:24

Як заманливо))))

Христина Вілем, Так)))

❤️❤️❤️

Анастасія Коваленко, Дякую❤️

avatar
Аріда Демоніар
20.05.2026, 15:34:36

Кошенята рулять ❤️❤️❤️☺️☕

Аріда Демоніар, В книзі там теж двоє котів

avatar
Ромул Шерідан
20.05.2026, 16:04:20

Які кошенята❤️❤️❤️☺️

Ромул Шерідан, Пухнастики для гарного настрою❤️

avatar
Ольха Елдер
20.05.2026, 16:13:32

Милі ❤️❤️❤️

Ольха Елдер, Мур-мур

avatar
Оксана Соловій
20.05.2026, 16:14:29

Супер!

Оксана Соловій, Дякую❤️

avatar
Аса Шель
20.05.2026, 16:34:23

Котики❤️

Аса Шель, ❤️❤️❤️

Люблю котів❤️☺️

Василенко Сергій, Я теж))), особливо на картинках)

avatar
Нія Велесова
20.05.2026, 18:32:31

Комікси вогонь)

Нія Велесова, Дякую❤️

avatar
Ілля Вінницький
20.05.2026, 18:34:56

Той випадок, коли всі залишали на котиків))

Ілля Вінницький, Так)

avatar
Неба Крайчик
20.05.2026, 18:38:12

Як цікаво що в них вийде

Неба Крайчик, Ммм, може в кошенят запитати, коли дочитають;)

avatar
Крісті Ко
20.05.2026, 18:42:50

Гарні кошенята.❤️❤️❤️

Крісті Ко, Так, пухнастики))

avatar
Анна Лір
20.05.2026, 15:13:18

Які класні кошенята❤️❤️❤️

Картинка клікабельна!

Неймовірна книга, дуже живі герої, всім раджу ❤️❤️❤️

avatar
Анна Лінн
20.05.2026, 15:09:40

Кошачі експерти ))

❤️❤️❤️ кошенята супер

avatar
Олена Ранцева
20.05.2026, 15:08:01

♥♥♥

avatar
Марія Залевська
20.05.2026, 15:07:58

Хаха, які класні кошенята!❤️

Інші блоги
Запрошення на безстроковий марафон
Шановні колеги по перу! Запрошую взяти участь у безстроковому марафоні. Що означає безстроковий? Читайте далі, зрозумієте. На марафон приймаються закінчені твори. НЕ має значення: - платні, чи ні (але враховуємо,
✨️❤️знижка на спекотний дарк роман — без гальм❤️✨️
Привітики☺️✨️ Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги) До речі, вона
Заміна обкладинки
Пані та панове! Дорогі читачі! Тепер я зрозуміла, які обкладинки тепер в тренді... І нарешті: 1 Було І нарешті остаточний вибір: Як вам?
Перше знайомство не задалося…
Нордан лар Са-Ірд зберігав цілковиту незворушність. На його губах грала легка, трохи презирлива посмішка, яку він навіть не намагався приховати. – А ось і Таніель! – з помітним полегшенням вигукнув брат і махнув
Тихі читуни...
Але ж читають... хоч і тихо. Не багато, але є ті хто читають і навіть ствлять оцінки! Соцмережі таки працюють! Ну і Візуал! (Як же без нього?) — Зранку я зробила фотку, — дівчинка розблокувала екран і простягнула його
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше