Невеличкий анонс нової глави...
Вітаю, шановні читачі! Безмежно вдячна вам за увагу до моєї нової книги Дар, а також за ваші коментарі та вподобайки. Мені дуже приємно, що моя історія залишає слід у вашому серці й щиро сподіваюся, що це триватиме й надалі. Завтра зранку на вас чекатиме нова глава. А поки я подам коротенький анонс... м-м... доволі пікантний...
"Посеред зім’ятих простирадл, розкинувшись у безтурботній позі людини, яку сон нарешті змилувався відпустити від болю, міцно спав граф. Його перев’язана голова трохи зіслизнула з подушки, через що темне каштанове волосся безладно розсипалося по тканині. Одна рука була незручно затиснута між тілом і стіною, інша безвільно звисала з ліжка.
Ранкове сонце лилося крізь напіввідчинені штори, ковзаючи золотавими відблисками по його оголених плечах і міцних грудях. І саме тоді Зара відчула, як їй раптом забракло повітря. Її погляд, всупереч усякій пристойності й здоровому глузду, мимоволі затримався на чоловічому торсі, сильному, підтягнутому, напрочуд красивому у теплому сяйві світанку.
Циганка завмерла, мов зачарована. У грудях щось тремтливо стиснулося, а в голові промайнула зовсім недоречна, майже небезпечна думка: «Ніби сам Аполлон…»
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиО-ла-ла ?
Марі Лі, та, йолки, знов моє сердечко перетворилось на знак питання
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати