Увага, несерйозна новинка!

Поки Ліарін збирається в дорогу, пропоную вам зазирнути  в гості до однієї буркотливої відьми, (та  що Грета), яка має вічні проблеми з натхненням (та, власне, натхненником).

 

Абсолютно несерйозне оповідання, яке здатне підняти настрій, та дозволити відчути творчим людям деяку солідарність з Гретою, тою, що відьма :)

 

 Читати "Муз чарівний рейтуз"

 

І трошки візуалу для загальної атмосфери і глибшого розуміння того, що відьма до цього непостійного гостя вже звикла, але про всяк випадок залишила собі нагадування, аби тримати себе в руках (як бачимо, вони їй не допомагають)

А хто сказав, що відьми живуть за правилами, га?

Ну і рецепт! Рецепт – це найголовніше!

Приємного читання!

Буду вдячна, якщо ви залишите свій відгук про цю історію ♡

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Svatik Lana
17.05.2026, 18:48:34

Гадаю Муз ще той хлопець, цікаво читається в такому ракурсі, затишок відчуваєш , прикольно.

Асея Мітрель
17.05.2026, 20:17:36

Svatik Lana, це точно! хлопець невловимий і злегка зверхній часами, але свою Відьму таки любить :) рада, що історія сподобалась:)

avatar
Вень Чжулун
16.05.2026, 15:37:50

❤️ ❤️ ❤️

Асея Мітрель
17.05.2026, 16:05:20

Вень Чжулун, дякую за коментар ♡

avatar
Anaid
16.05.2026, 14:42:23

Дуже мила й затишна історія! Читається легко, з усмішкою, а герої здаються живими й дуже кумедними. Особливо сподобався цей магічний побутовий хаос із хвостатим бешкетником — дуже тепло й атмосферно ❤️

Асея Мітрель
16.05.2026, 15:08:56

Anaid, дякую, дуже приємно чути:) рада що історія припала до душі♡

Інші блоги
✨до флешмобу "Золоті фантазії✨
Вітаю, дорогі читачі і колеги-автори! ❤️✨ Залюбки долучаюся флешмобу дружньої спільноти авторів улюбленого жанру!Це мій перший досвід, дякую за підтримку Участь у флешмобі «Золоті Фантазії» стала
Спойлер до нового розділу…
– Це твоя провина, – хрипко, зриваючись на шепіт, вимовила вона, дивлячись йому прямо в душу. – Це ти... це ти зробив. Це ти кинув мене, коли ти більше за все на світі був мені потрібен… Сем відчула, як
Як же Макар дізнався, де Ксенія? ヅ
Нічого не прогнозувало раптового завершення шоу, як неочікувана поява Макара ヅ Він рішуче... виніс Ксенію з клубу, не давши додивитися виступ хлопців. Тим більше взяти в ньому участь (який негідник!) ☺️ Як же він
Зустрічайте новинку на конкурс! «тамін і Валерія»
Дорогі читачі та автори! ♥️ Мене довго не було на Букнеті: я не вела блог і не викладала нові історії... Але все це тому, що я збирала сили та натхнення! Я щойно повернулася з неймовірної, колоритної Одеси — оновлена,
"Король без минулого" - на фінішній прямій!
Вітаю, шановні читачі! З радістю повідомляю, що довга та напружена історія Меверінни та Кейрана поволі добігає кінця! Думаю, ще максимум тиждень - і книга "Король без минулого" буде завершена ^_^ Хто читає книгу
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше