Додано
16.05.26 14:34:01
Увага, несерйозна новинка!
Поки Ліарін збирається в дорогу, пропоную вам зазирнути в гості до однієї буркотливої відьми, (та що Грета), яка має вічні проблеми з натхненням (та, власне, натхненником).

Абсолютно несерйозне оповідання, яке здатне підняти настрій, та дозволити відчути творчим людям деяку солідарність з Гретою, тою, що відьма :)
І трошки візуалу для загальної атмосфери і глибшого розуміння того, що відьма до цього непостійного гостя вже звикла, але про всяк випадок залишила собі нагадування, аби тримати себе в руках (як бачимо, вони їй не допомагають)


А хто сказав, що відьми живуть за правилами, га?
Ну і рецепт! Рецепт – це найголовніше!

Приємного читання!
Буду вдячна, якщо ви залишите свій відгук про цю історію ♡
Асея Мітрель
45
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, дорогі читачі і колеги-автори! ❤️✨ Залюбки долучаюся флешмобу дружньої спільноти авторів улюбленого жанру!Це мій перший досвід, дякую за підтримку Участь у флешмобі «Золоті Фантазії» стала
– Це твоя провина, – хрипко, зриваючись на шепіт, вимовила вона, дивлячись йому прямо в душу. – Це ти... це ти зробив. Це ти кинув мене, коли ти більше за все на світі був мені потрібен… Сем відчула, як
Нічого не прогнозувало раптового завершення шоу, як неочікувана поява Макара ヅ Він рішуче... виніс Ксенію з клубу, не давши додивитися виступ хлопців. Тим більше взяти в ньому участь (який негідник!) ☺️ Як же він
Дорогі читачі та автори! ♥️ Мене довго не було на Букнеті: я не вела блог і не викладала нові історії... Але все це тому, що я збирала сили та натхнення! Я щойно повернулася з неймовірної, колоритної Одеси — оновлена,
Вітаю, шановні читачі! З радістю повідомляю, що довга та напружена історія Меверінни та Кейрана поволі добігає кінця! Думаю, ще максимум тиждень - і книга "Король без минулого" буде завершена ^_^ Хто читає книгу
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиГадаю Муз ще той хлопець, цікаво читається в такому ракурсі, затишок відчуваєш , прикольно.
Svatik Lana, це точно! хлопець невловимий і злегка зверхній часами, але свою Відьму таки любить :) рада, що історія сподобалась:)
❤️ ❤️ ❤️
Вень Чжулун, дякую за коментар ♡
Дуже мила й затишна історія! Читається легко, з усмішкою, а герої здаються живими й дуже кумедними. Особливо сподобався цей магічний побутовий хаос із хвостатим бешкетником — дуже тепло й атмосферно ❤️
Anaid, дякую, дуже приємно чути:) рада що історія припала до душі♡
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати