Додано
10.05.26 18:08:08
Вимирання, яке відбувається вже зараз
Демографічна криза чи перенаселення? Що чекає нас у майбутньому? Наразі прогнози невтішні - молоді народжується менше ніж необхідно для підтримки чисельності людства. У розвинених країнах цей показник наближається до 1 дитину на родину. Приріст зберігається здебільшого завдяки збільшенню тривалості життя та високій народжуваності у малорозвинених країнах.
Чи зміниться ця ситуація з часом? Чи країни, чиє населення скоро постарішає, будуть відтягувати до останнього, а потім почнуть в істериці запроваджувати "кардинальні заходи"?
Мої думки на цю тему можна дізнатися в романі "Я був народжений"

Олексій Горбунов
149
відслідковують
Інші блоги
✨ Вітаю, Букнет‑спільното! У наш час стрімкого технологічного прогресу, непередбачуваних подій та щоденного стресу так хочеться чогось мрійливого, затишного й захопливого. І саме такими є чарівні казки, магічні
Лише сьогодні, зайшовши на сторінку, побачила, що перша двадцятка вже досягнута. Дякую кожному, хто доєднується до моєї творчості та натхнення. Далі - більше!)))
Привіт, любі ❤️ Вчора мою книгу "НІЧ, ЩО ПОДАРУВАЛА МЕНІ ТЕБЕ" прийняли на конкурс:) Тож я дуже вдячна всім, хто читає і підтримує мене, як автора ❤️ Покажу вам трохи візуалізації до нового розділу ⭐️ Оліаія
Гаїна мріє стати відомою письменницею, і орендує будинок, щоб працювати над книгою. Але справжній власник будинку гадки не має про появу квартирантки, тож їй доведеться стати нянею для його сина... Запрошую до нової романтичної
Любі читачі, вашій увазі оповідання «Розлом Морського Диявола. Перша жертва». (в процесі публікації) Цей твір передує великій книзі, яка закриє питання, що імовірно, з'являться після прочитання :) П'ятеро
11 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНа жаль, людство рухається по спіралі - досягає піку розвитку і йде на спад. І так по колу.
Щодо програми, то не вгадаю, бо давно не дивлюсь тв ))
Олексій Горбунов, ❤️❤️❤️
Тільки я не розумію проблеми в цьому. Ну, менше, так. Але в старі країни багато їде тих, хто не рахує дітей у родині. До чверті британців, німців, може й більше французів... Скільки вже було різних народів, які пішли? Що та демографія, коли є більш кричущі проблеми...
Олексій Горбунов, З цього обурення якраз бачу, що чудово зрозуміти не вдалось. Бо на мій погляд, повідомлення взагалі не мало того сенсу, який вас обурив.
Я, до речі, така злюча лисиця, Ви не повірите)))
Я просто залишу тут ці 2 штуки, а там вже нехай кожен сам думає.
"До 300 тисяч мігрантів щороку повинна залучати Україна, щоб зберегти кількість нашого населення, – голова Офісу міграційної політики Воскобойник"
І друге, я наголошу, бо тут є люди, які читають, здається, тільки парні або непарні речення, упускаючи головний сенс.
"щоб зберегти кількість нашого населення" і "мігранти"
❤️❤️❤️
Оксана Павелко, ❤️❤️❤️
Природні процеси не приборкати
Олексій Горбунов, Цікава думка. Треба покопатися у цей бік
Ви наче думки читали... Я саме про подібне і пишу зараз! :0
Втім, добре, поділюся завчасно думками на цей рахунок.
Ми вимираємо, бо потреба у створені сім'ї, інтимності та народжені дітей - це середина піраміди Маслоу. А переважна частина населення не може закрити рівень "Безпеки" та рівень "Фізіологічний". А ці два рівні - перші!
І кумедні рішення ми бачимо від тих, хто ці проблеми має вирішувати!)
Втім, я вже не дивуюсь...
А на картинці "Вагітна у 16")))
Марк Лис, Я - рудий. Тому що лисий.
шоу довгоносиків?
Грудна Жаба, Ні, "Дитячий Квартал"
Прикольна картинка) Я, загалом, не бачу проблеми у зменшені народжуваності. Все одно геометрична прогресія.
І причина европейської кризи в неефективній політиці європейських держав, які дозволили будувати виробництва у країнах третього світу з використанням фактично рабської праці, замість того, щоб дати робочі місця своїм громадянам. І ці громадяни сидять на субсидіях, замість працювати. І не можуть заробити на рівень життя, який дозволяє мати кілька дітей, хіба що ті діти не матимуть освіти, а їх батьки торгуватимуть наркотою. Тож уряди борються з зменшенням населення шляхом завезення емігрантів, які тікають з країн третього світу. А ті країни існують, бо розвинені підтримують ті уряди, розміщуючи там свої виробництва. Замкнене коло, в якому якість поступається кількості.
Олексій Горбунов, 100%
Емм... "Кохана, ми вбиваємо дітей"?)
Очерет, "Ми літаємо дітей" =))
Х-фактор?
Кіт Анатолій, Фактор-16 =)
Знов, Хата на тата?)
Вадим Сухобрус, Ні, тепер діти на маму))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати