Інший світ. Та перша критика.

Цю 17 главу: https://booknet.ua/reader/poshtove-pdzemellya-b452211?c=5011119 я писала 3-4 години. Дуже до себе придиралася, до діалогу, думок які там були. Особливо тяжко дався початок, бо це взагалі сторінка до 4 частини  з 4 книг про "Destino Paraiso" якої ще й близько немає в книжковому просторі, в цій главі також все було емоційно важко, багато подій та багато дивного, колись стане відома відповідь про Кібуа, розкажу детальніше хто він такий. Але бажання почати писати першу книгу в мене немає, не бачу якогось активу, чи комусь подобається моє "Поштове підземелля", ніби й бачу ту цифру 700 прочитань, а якось не відчувається, але не полишу свій ентузіазм до писання книжок, в мене ще стільки ідей.

Також сьогодні зіткнулася з незрозумілою мені критикою, було сказано, що "після 2 розділів я майже заснула", не знаю навіщо мені ця інформація, та що цим хотіли сказати, я людина стримана та спокійна і на такі коментарі увагу не звертаю. Я переглянула по 2 розділа також, і могла також написати, що не сподобалося, чи що після цих глав мене тягне до сну. Але я не стала, адже людина старалась не для того, щоб побачити під своєю книгою такі безглузді коментарі. Ніколи не критикую та не засуджую чужу творчість, не подобається - не читаю, от і все.

Надіюсь люди будуть мене читати, можливо колись у майбутньому (звісно не в такому як в "Верхньому світі". Наступна 18 глава буде неочікуваною, розкриються оті самі люди які бажають зла, і вже після цього усі різко зміняться, з'явиться сміливість та рішучість, нарешті жителі Поштового підземелля покінчать з цим усім, та можливо їхні життя стануть набагато кращими.

 

 

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Вадим Сухобрус
08.05.2026, 19:57:18

Щось не зрозумів, а чому посилання йде до авторки Ірини Бібік?)

Evie Ackerman
09.05.2026, 13:05:06

Вадим Сухобрус, Ой, дякую, що сказали, це вийшло випадково якось, мабуть, це останнє посилання яке я скопіювала та чомусь вставила сюди? зараз виправила, тепер там моя глава.

Інші блоги
Ви просили Матвія? Отримуйте! 
Гарячий дядечко лише кілька годин тому з'явився в «Гордості», а ви вже засипали мене коментарями, повідомленнями й питаннями про нього. Тож вирішила відповісти всім одразу. Так, історія про Матвія буде.
А що завтра?
Вітаю, мої чудові. А завтра вас чекає чергове оновлення, у якому Олеандр і принц Флоріан тренуватимуться у саду. І Лео щиро занепокоєний станом свого найкращого друга. — Ще раз, Флоріане. Твій захист справа
Я цього чекала ♥️
Хочу поділитися з вами радістю - моя єдина маленька історія нарешті набрала 1000 прочитань ♥️ Так, це трошки, але як на 5 глав непогано, погодьтесь ☺️ З цього приводу "Мортідо" також отримує нову обкладинку.
Коли маски починають плавитися: Глава 2
Привіт, мої любі читачі! Ну що, ви готові до порції чистого, нерозбавленого напруження? Бо друга глава вже чекає на вас "Від Брехні до Мітки, і, чесно кажучи, під час її написання в моїй кімнаті майже іскри летіли. Атмосфера
Про кризу фентезі та лінивих авторів!)
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше