Додано
08.05.26 11:06:38
☆♫ Плейлист і атмосфера ♫☆
Привітик! Завтра опублікую новий розділ ☆ Під одним небом ☆, а поки що, пропоную вам плейлист до книги. Це вже стає традицією - підбирати музику до історій. Але що ж поробиш, книги і музика для мене нерозривні) ♪ ♥︎
21 Guns - Green Day
Небо - YAKTAK, SKAYA
Heather - Conan Gray
Так гріє - Валентин Стрикало
Daylight - David Kushner
Mystery of love - Sufjan Stevens
Another Love - Tom Odell
IDK You Yet - Alexander 23
Пообіцяй Мені - Один в Каноє
Sweater Weather - The Neighbourhood
Будь мені кимось - Один в Каноє
In My Room - Julia Wolf
I Wanna Be Your Girlfriend - Girl in Red
Coнце - Океан Ельзи
Bad Liar - Imagine Dragons
Квіти - SadSvit
Youth - Daugter
Home - Edward Sharpe
Човен - Один в Каноє
The Night We Met - Lord Huron
Fallin - Why Dont We
Somebody Else - The 1975
Its Time - Imagine Dragons
І кілька з тих пісень, які слухає Аль постійно у своїх навушниках:
High and Dry - Radijhead
Somebody To Love - Queen
The Show Must Go On - Queen
✦Багатенько вийшло. Ну це тому що деякі пісні підбирала я сама, а деякі рекомендував ШІ, тож я вирішила лишити всі, щоб кожен міг знайти щось під своє бачення цієї історії. Але обрала, як на мене, лише найкращі для вас ;)✦
Приємного прослуховування та читання! ❤
DINA DEUS
62
відслідковують
Інші блоги
Друзі, на Букнет з'являється новий вид тематичної активності авторів - івенти. Цього разу ми плануємо зібрати історії, які дарують відчуття літа, відпочинку, несподіваних зустрічей і почуттів, що народжуються там, де
Пані відкинула з обличчя темну вуаль і витерла блискучу сльозу мереживною хустинкою. Останні промені сонця розрізали туман, насичуючи її сльози своїм світлом. Через це здалося, ніби вони були з чистого золота. Белла перелякано
Книга Стороння особа напевно, дійшла до середини. Як вам здається. що там зараз відбувається--штиль, хвилювання чи шторм? Опишіть свої враження. Новий розділ читайте тут
Сьогодні ПРИБОРКУВАЧКА ПРОКЛЯТЬ надійшла в передплату. Дякую всім, хто підтримував книгу і мене разом з нею)) Автору завжди приємно бачити зацікавленність читачів у його творчості❤️ Завтра вдень о 14-й вийде бонусна
До якої касти ви відносите себе?
В мене в останніх двох книгах якось перші сторінки чомусь віддані якомусь беззмістовному інтиму між головним і другорядним героями, який більше вказує на байдужість першого до глибоких

2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиБагато знайомих пісень))) Ох 21 Guns - Green Day це мій спогад з дитинства) Завжди чекала, коли по радіо буде грати ця пісня. Тоді мій день можна було вважати вдалим, хах) Ще мені подобається ваш колажик. Дуже сонячний)))
Чай Дивака, Дякую велике) Так, Green Day в моєму плейлисті незмінні роками))
Чудовий плейлист, теж в кінці книг роблю добірки музики, книг та фільмів ❤️
Morwenna Moon, Дякую! Бачила деякі з ваших добірок і навіть взяла звідти для себе кілька цікавинок ❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати