Додано
04.05.26 09:45:00
Якщо ти це читаєш - залишайся
Я виклала вже кілька розділів…
і чесно — трохи страшно їх перечитувати.
Бо це не просто історія.
Там є речі, які я зазвичай не говорю вголос.
Але якщо ти вже читала/читав — скажи чесно:
на якому моменті тебе зачепило найбільше?
Мені важливо це знати.
Нові розділи вже пишуться.
І вони будуть ще глибші.
Не обіцяю, що там буде легко.
Але обіцяю — там буде правда.
Тож якщо ти зараз тут…
залишайся.
Далі буде те, що, можливо, змусить тебе відчути трохи більше, ніж просто «прочитати».
https://lnk.booknet.ua/01kqsjfgk43wqvyw31bhspeb00
#мійшляхмоєжиття #новірозділи #читайдалі
Марина Борщ
28
відслідковують
Інші блоги
Тільки-но ми з вами видихнули, поставили емоційну крапку в історії Сейді та Джесс і відпустили дівчат насолоджуватися фіналом, як я вже несу вам дещо новеньке! Ви ж знаєте, я просто не можу залишити вас надовго без цікавенького
Привіт усім! Ця історія добігла кінця. Якщо чесно, я досить довго носилася з задумкою твору, постійно змінювала деталі. Але текст писався важко. Складні сюжетні повороти здавалися недоречними і неприродними. Тому,
Всім привіт! Я до вас із новинкою "Бійся темної води" Анотація: Під час Русального тижня річкова вода стає темною та небезпечною. Русалки скидають хвіст та виходять на берег босоніж, пускаючи за течією заквітчані
Привіт, мої любі. Ну, що? Продовжуємо знайомитися з Ельтанарією?☺️ І розпочати я хочу саме з тих, без кого ця історія неможлива, як і без головної героїні. А перед тим, як почати, хочу ще раз нагадати, що книга є учасницею
Вітаю всіх читачів на моїй сторінці. Скучили? Я за вами дуууже. І ось я готова анонсувати нову книгу. Що ж на вас чекає? Ліка звикла виживати сама. Вуличні перегони, небезпечні замовлення, життя на межі закону — усе
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиПісля цього посту захотілося почитати)
Маріанна Темницька, Буду вдячна, якщо прочитаєте))
Лишайте посилання на книгу, в редакторі там є можливість. Щоб одразу можна було перейти.
Агнія Бурне, Додала. Дякую за пораду))
Автор , а про яку книгу Ви взагалі пишите?:)))
Ірина Бібік, "Мій шлях. Моє життя"
♥️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати