Хто ви, нічні читуни?

Доброго ранку, спільното! Дивовижним чином мій "Народжений" набирає перегляди по ночах.Іноді навіть більше, ніж вдень чи ввечері.

Кожного ранку я бачу статистику переглядів - ще пара людей коротали ніч із моєю книгою. Мені дуже приємно, але...

Цікаво: хто вони, ті загадкові читачі?

А коли Ви любите читати? 

12 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Оксана Павелко
29.04.2026, 16:05:06

Зазвичай я читаю в момент "як тільки так і зразу")))

avatar
Олена Ранцева
29.04.2026, 11:42:09

Коли в голову стукне, тоді й читаю)

avatar
Зодча Тіней
29.04.2026, 11:13:27

Хотілося вигукнути "Я!", але вночі я сама пишу) Читаю вдень, коли є час)

Зодча Тіней, О так, вночі чудово пишеться)

avatar
Ulyana Summers
29.04.2026, 10:16:09

Я можу лише ввечері читати. В ночі сплю

avatar
Очерет
29.04.2026, 10:01:58

Раніше читав вночі)) Але зараз вночі здебільшого працюю

Очерет, Ох, нелегка доля у вампірів))

Ті хто працює в нічну зміну)

Показати 2 відповіді

Олексій Горбунов, Ніч, це взагалі продуктивний час для розумової роботи. Принаймні мені працюється краще вночі)

avatar
Юлія Хемс
29.04.2026, 08:58:58

Вночі люблю більше читати.

Юлія Хемс, Вночі й пишеться добре)

avatar
Юлія Марченко
29.04.2026, 09:17:23

Я теж читаю більше вночі, бо поки дитину вкладеш спати... а ще ж для себе пожити треба, заспокоїти нерви, читаючи книги)))

Показати 2 відповіді
Юлія Марченко
29.04.2026, 09:40:19

Олексій Горбунов, Моя вчора співала пісні з мультику "Мисливиці на демонів" о 23:00 ))) Мабуть з мене демона виганяла)))

avatar
Оксана Соловій
29.04.2026, 08:43:43

Це ті ж дивні люди, які читають у мене через главу, судячи зі статистики

Показати 5 відповідей

Оксана Соловій, Ну типу, "о цікавий початок, але мені льніки читати все, що ти тут написав..."

avatar
Марк Лис
29.04.2026, 08:34:17

Це такі ж самі дивні люди, які читали в мене "Мідного Бика" за день. Для справки, у цій книзі 600к символів)))

Марк Лис, То взагалі якісь монстри)))

avatar
Агнія Бурне
29.04.2026, 08:44:18

Я одна з тих, хто читав сьогодні вночі вашу книгу. Цікава. Буду читати її у відпустці. Доречі, пішла читати після вашого блогу з картинкою.

Агнія Бурне, Оу, дякую) Дуже приємно)

avatar
Ромул Шерідан
29.04.2026, 08:55:02

І це добре, що вони є! Я тільки дякую за цю майже сотню прочитань)))

Інші блоги
Новинка ✨золотої фантазії✨
✨ Вітаю, Букнет‑спільното! У наш час стрімкого технологічного прогресу, непередбачуваних подій та щоденного стресу так хочеться чогось мрійливого, затишного й захопливого. І саме такими є чарівні казки, магічні
Перша двадцятка))
Лише сьогодні, зайшовши на сторінку, побачила, що перша двадцятка вже досягнута. Дякую кожному, хто доєднується до моєї творчості та натхнення. Далі - більше!)))
Конкурсна книга ⭐️
Привіт, любі ❤️ Вчора мою книгу "НІЧ, ЩО ПОДАРУВАЛА МЕНІ ТЕБЕ" прийняли на конкурс:) Тож я дуже вдячна всім, хто читає і підтримує мене, як автора ❤️ Покажу вам трохи візуалізації до нового розділу ⭐️ Оліаія
Старт передплати на "Маму за контрактом"!
Гаїна мріє стати відомою письменницею, і орендує будинок, щоб працювати над книгою. Але справжній власник будинку гадки не має про появу квартирантки, тож їй доведеться стати нянею для його сина... Запрошую до нової романтичної
Увага, новинка!
Любі читачі, вашій увазі оповідання «Розлом Морського Диявола. Перша жертва». (в процесі публікації) Цей твір передує великій книзі, яка закриє питання, що імовірно, з'являться після прочитання :) П'ятеро
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше