Додано
29.04.26 08:30:43
Хто ви, нічні читуни?
Доброго ранку, спільното! Дивовижним чином мій "Народжений" набирає перегляди по ночах.Іноді навіть більше, ніж вдень чи ввечері.
Кожного ранку я бачу статистику переглядів - ще пара людей коротали ніч із моєю книгою. Мені дуже приємно, але...Цікаво: хто вони, ті загадкові читачі?
А коли Ви любите читати?
Олексій Горбунов
149
відслідковують
Інші блоги
✨ Вітаю, Букнет‑спільното! У наш час стрімкого технологічного прогресу, непередбачуваних подій та щоденного стресу так хочеться чогось мрійливого, затишного й захопливого. І саме такими є чарівні казки, магічні
Лише сьогодні, зайшовши на сторінку, побачила, що перша двадцятка вже досягнута. Дякую кожному, хто доєднується до моєї творчості та натхнення. Далі - більше!)))
Привіт, любі ❤️ Вчора мою книгу "НІЧ, ЩО ПОДАРУВАЛА МЕНІ ТЕБЕ" прийняли на конкурс:) Тож я дуже вдячна всім, хто читає і підтримує мене, як автора ❤️ Покажу вам трохи візуалізації до нового розділу ⭐️ Оліаія
Гаїна мріє стати відомою письменницею, і орендує будинок, щоб працювати над книгою. Але справжній власник будинку гадки не має про появу квартирантки, тож їй доведеться стати нянею для його сина... Запрошую до нової романтичної
Любі читачі, вашій увазі оповідання «Розлом Морського Диявола. Перша жертва». (в процесі публікації) Цей твір передує великій книзі, яка закриє питання, що імовірно, з'являться після прочитання :) П'ятеро
12 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЗазвичай я читаю в момент "як тільки так і зразу")))
Коли в голову стукне, тоді й читаю)
Хотілося вигукнути "Я!", але вночі я сама пишу) Читаю вдень, коли є час)
Зодча Тіней, О так, вночі чудово пишеться)
Я можу лише ввечері читати. В ночі сплю
Раніше читав вночі)) Але зараз вночі здебільшого працюю
Очерет, Ох, нелегка доля у вампірів))
Ті хто працює в нічну зміну)
Олексій Горбунов, Ніч, це взагалі продуктивний час для розумової роботи. Принаймні мені працюється краще вночі)
Вночі люблю більше читати.
Юлія Хемс, Вночі й пишеться добре)
Я теж читаю більше вночі, бо поки дитину вкладеш спати... а ще ж для себе пожити треба, заспокоїти нерви, читаючи книги)))
Олексій Горбунов, Моя вчора співала пісні з мультику "Мисливиці на демонів" о 23:00 ))) Мабуть з мене демона виганяла)))
Це ті ж дивні люди, які читають у мене через главу, судячи зі статистики
Оксана Соловій, Ну типу, "о цікавий початок, але мені льніки читати все, що ти тут написав..."
Це такі ж самі дивні люди, які читали в мене "Мідного Бика" за день. Для справки, у цій книзі 600к символів)))
Марк Лис, То взагалі якісь монстри)))
Я одна з тих, хто читав сьогодні вночі вашу книгу. Цікава. Буду читати її у відпустці. Доречі, пішла читати після вашого блогу з картинкою.
Агнія Бурне, Оу, дякую) Дуже приємно)
І це добре, що вони є! Я тільки дякую за цю майже сотню прочитань)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати