Дилогія? Дякую, системо =)

Вітаю, шановні читачі ✨️

Сьогодні буде невелике прощання з першою частиною дилогії про Яну та Романа. Як не дивно, я зовсім не планувала цю історію. Спочатку хотіла взятися за іншу книгу, але мозок вирішив інакше — почав підкидати дивні, місцями абсурдні ідеї. В процесі написання з’явилася система, яка перетворила звичайний офісний роман на щось значно хаотичніше і місцями жорсткіше.

Якщо чесно — писати «Сюжет вимагає жертв» було непросто. Я обрала третю особу, і власний вибір приніс мені купу проблем)). Бо з новими персонажами спочатку завжди важко працювати (я кажу тільки за себе,  якщо що=) ), а тут ще й третя особа.

Це як: є люди, з якими ти познайомився у відпустці — вам було весело, але ви не знаєте одне одного до кінця. А є ті, з ким ти поруч роками.

Так от, «Ейнар. Чаклун» — це ті самі “свої”. Я почала писати цю історію дуже давно, тож знаю вподобання та можу сказати, якою буде їхня реакція на ту, чи іншу ситуацію.

А Яна й Роман… мені довелося розкручувати їхні емоції в дуже короткий строк. І думаю, що в першій книзі була тільки верхівка айсберга. Хоча, взагалі-то, я планувала одну книгу. Але система, здається, має власну думку. Коли я хотіла написати хеппі-енд, вона така: «Відпустити хоста? Ще й із винагородою? Не сміши.»

Тому історія продовжиться у другій частині — «Канон порушено». Там Яна опиниться вже в іншій історії, у ролі лиходійки і правила системи дещо зміняться. А ще у нас буде новий головний герой. Роман був ідеальним, крутим босом-мільярдером. А цей буде зовсім інший. Яндере. Так що тон наступної історії стане темнішим. Хоча без абсурду і дивних ситуацій, пов’язаних із сюжетом, нікуди).

Чи буде головним героєм Роман? Дізнаєтесь у продовженні.

Коли чекати нову книгу? Поки що я ще не починала її писати, але план уже є. Спершу хочу завершити «Ейнар. Доля», і вже після цього повністю занурюся в «Канон порушено». Як і раніше — спочатку напишу всю історію, а вже потім почну викладку.

Дякую, що були з цією історією ❤️❤️❤️ додаю ще трохи візуалів Яни та Романа

 

11 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Неба Крайчик
08.06.2026, 16:46:19

❤️❤️❤️

Оксана Маркова
08.06.2026, 18:57:09

Неба Крайчик, ❤️✨️❤️

avatar
Белла Ісфрелла
29.04.2026, 16:41:00

❤️❤️

Оксана Маркова
29.04.2026, 17:10:30

Белла Ісфрелла, ❤️❤️❤️

avatar
Оксана Соловій
29.04.2026, 12:56:18

Візуали супер!❤️❤️❤️

Оксана Маркова
29.04.2026, 13:47:57

Оксана Соловій, Щиро дякую ❤️❤️❤️

avatar
Кі Цуне
28.04.2026, 23:07:10

♥️♥️♥️

Оксана Маркова
29.04.2026, 06:21:16

Кі Цуне, ❤️❤️❤️

❤️❤️❤️

Оксана Маркова
28.04.2026, 21:51:34

Тетяна Степанкевич, ❤️❤️❤️

avatar
Крісті Ко
28.04.2026, 21:02:52

Гарні візуали ❤️

Оксана Маркова
28.04.2026, 21:10:10

Крісті Ко, Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Юлія Марченко
28.04.2026, 20:11:03

Супер) Буду обов'язково чекати продовження! Дуже чудова книга, ніколи ще схожого сюжету не читала)) Цікаво, що чекає на героїв попереду. Хоч би вони зустрілися ще))

Показати 3 відповіді
Оксана Маркова
28.04.2026, 20:34:02

Юлія Марченко, ❤️❤️❤️

avatar
Олена Ранцева
28.04.2026, 20:13:58

♥♥♥

Оксана Маркова
28.04.2026, 20:14:22

Олена Ранцева, Дякую ❤️❤️❤️

Зате ви себе в новому для вас виді письма спробували. Мені навпаки подобається писати від третьої особи. Більше героїв можна використовувати.

Оксана Маркова
28.04.2026, 20:13:05

Анастасія Коваленко, Так, це гарний досвід)). І можливість вийти з зони комфорту, бо я звикла дивитися на ситуацію очима тільки головної героїні)

avatar
Міла Шан
28.04.2026, 20:06:46

Вау, буде яндере(⁠●⁠♡⁠∀⁠♡⁠)

Оксана Маркова
28.04.2026, 20:09:13

Міла Шан, Я люблю читати про таких персонажів))) хоча це буде перша спроба написати про яндере))

avatar
Оксана Павелко
28.04.2026, 20:03:54

❣️❣️❣️

Оксана Маркова
28.04.2026, 20:08:25

Оксана Павелко, Дякую❤️❤️❤️

Інші блоги
⏰ Час читати оповідання ⏰ ( і гра)
«Я (не) спік інгліш» вже повністю опубліковане, як я і обіцяла. Хто чекав на завершення, щоб прочитати – запрошую. ♥️♥️♥️ Хочу дещо додати і прояснити. Я пишу оповідання, які не є 100% правдою. Це
Подарунки для читачів!
Вітаю, любі читачі! ❤️ Серед такого сонячного літнього дня вирішила зробити для вас одразу два подарунки ☺️ Перший — книга «Зухвала для мафіозі» буде безкоштовною. Хоча в мене є можливість зробити
З Днем Конституції України!
Вітаю з цим важливим для нас усіх святом! Навіть, якщо ти старше за жовтий корпус Унверситету Богомольця(не точно) варто періодично оновлювати знання про Основний Закон!
Кінець історії, книга закінчена
Історія волошкового поля закінчена! Тож давайте ще раз згадаємо як все було… Дякую за те що читаєте моїх книги, і всього вам найкращого) І до нових зустрічей!
Бдсм має правила (анонс)
Чесно кажучи, трохи нервую щодо оновлення, яке вас чекає вночі. У нас чергова Хроніка. Суть стосунків Маріци і Даміана, підозрюю, ви вже зрозуміли ❤ Ні, словами через рот вони ні про що не домовлялися, але між цими двома
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше