Додано
22.04.26 22:20:05
Весна! Допоможіть!
Начала писати свою першу Еротичну Книгу
Потрібна порада. Сюжет є. Дошла до самої суті і всьо, конєц.
Не можу описувать оті сцени. Як воно лучше написати. Хто шо посовітує?
Грудна Жаба
48
відслідковують
Інші блоги
Привіт, мої любі. Ну, що? Продовжуємо знайомитися з Ельтанарією?☺️ І розпочати я хочу саме з тих, без кого ця історія неможлива, як і без головної героїні. А перед тим, як почати, хочу ще раз нагадати, що книга є учасницею
Сьогодні вночі фінал «Адвоката для вбивці». Також сьогодні вночі в Ляльководі ми зустрінемо Ставроса Зорбаса (не дивуйтеся такому імені. Він просто грецького походження). По правді, мене вибісив цей знатний з@ср@нець
Тижневий відпочинок від Букнету трішки затягнувся, але ось я тут, нарешті змогла вирватися з циклу життєвих труднощів. Не те щоб вони зникли, але хоча б дві проди на тиждень старатимуся підтримувати. Дякую всім, хто чекав❤️ І
Сьогодні Ляльковод отримав рекомендацію від Ірини Скрипник. Це неймовірно надихає, особливо коли отримуєш її від автора, який досвідченіший, ніж ти сам.
Прийшла показати вам Елроя з моєї новинки — Марс, — відволікає мене колега. — Що? — підводжу очі й дивлюся на нього так, що будь-хто інший давно б передумав ставити наступне запитання. — Я, звісно, все розумію,
13 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВам потрібна порада як описати еротичну, чи порно сцену?
Аля Новак, нє, спасіба!
Фу фу фу!
Пані Жабо! Ви що! Від Вас я такого не чекав!
Раджу он там, де зупинились, там і зупинитись.
Ту межу ліпше не переходити!
Я не витримаю ще й 18+ з конями, принцами та тими принцесами!
Марк Лис, Спасіба!
Цікаво, як відбувається той інтім у жаб. Я почитала, якщо це буде гарне фентезі про жаб. ))
Дієз Алго, В нас під жанрами є стільки різного фентезі - романтично-любовно-еротичного, що без діскавері там не обійдешся)
Цікаво))))
Шо воно казать, коли воно конєшно...Треба почати з еротичного квакання, бо без довгих прилюдій воно не тойво ᕕ( ᐛ )ᕗ
Ну як, поквакали, відклали ікру і все, хеппі-енд - відганяємо окуня, шоб не зжер
Дієз Алго, Поділити одного черв'ячка на двох...
О ні! Ні ні ні!! Я навіть уявляти боюся в якій ролі тут постане Страшний кінь!))) а то спочатку стрінги, потім він миготів у "романтичній історії", а ось зараз.. киньте каку, пишіть про вічне))
Грудна Жаба, Крім того мага, якому вже все одно?))
Просто опиши технічний пошук несправностей у «Жигулях». Там ті ж самі пози, рухи, контакти, емоції.)))
Сергій Більцан, Там словєсне сопровождєніє процесса не підійде))).
Випити?
Дієз Алго, )))
І тут їхні погляди зустрілися... а далі все було, як у тумані …. Тільки соловейко на гілці так затьохкав, і більше нічого з того не памʼятаю… так піде?
Грудна Жаба, :))))
Хе-хе) я у Вас вірю) почніть з чогось простішого) з жаги, дотиків, легких поцілунків) а там, можливо якась цікава думка прийде)) А?
Хельга Сонячна, спасіба!)
Пиши як є. (тут була цікава сцена, ви тільки уявіть собі...) і все. Хай самі уявляють. Ще писати їм...)))
Вадим Сухобрус, )))
:))))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати