Котомеми :) Авторсько-читацький кабздець…

Сьогодні без глибоких сенсів, драм і розбитих сердець. Просто захотілося видихнути… і трохи розважитися :)

Тож принесла вам порцію настрою! ♥️

⚠️ Обіцяю: жоден автор під час створення цих мемів не постраждав... ⚠️

Хіба що морально. І трохи сюжетно.


***

Приймаємо долю і не здаємося!


***

А це трапляється частіше, ніж хотілося б, правда?

***

Той самий момент, коли розумієш: тебе затягнуло. І все.

Сподіваюся, хтось із вас посміхнувся ♥️

А може, хтось навіть впізнав себе?

 

Поділіться своїм досвідом. Я із задоволенням поповню колекцію котомемів, щоб у моменти сумнівів і хаосу в голові кожен із нас міг хоча б трохи посміхнутися :)

 

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Morwenna Moon
22.04.2026, 18:52:59

Клас! І меми смішні, і котик чарівний ♥️

Єва Борея
22.04.2026, 18:56:10

Morwenna Moon, Дякую)

avatar
Вень Чжулун
22.04.2026, 18:27:42

♥️ я ору як кенгуру) життєво!)

Єва Борея
22.04.2026, 18:34:14

Вень Чжулун, Радію, що сподобалося) ♥️

avatar
Олена Ранцева
22.04.2026, 17:17:15

Очешуєнні меми)

Єва Борея
22.04.2026, 17:21:26

Олена Ранцева, Дякую! :D

avatar
Анна Лінн
22.04.2026, 16:38:22

♥️♥️♥️

Єва Борея
22.04.2026, 16:48:08

Анна Лінн, ♥️

avatar
Крісті Ко
22.04.2026, 16:36:55

♥️♥️♥️

Єва Борея
22.04.2026, 16:48:03

Крісті Ко, ♥️

avatar
Олена Мисак
22.04.2026, 16:33:37

А ще буває: в голові один сюжет, і під час викладки розумієш: так, ось це можна було інакше, чи це взагалі — може, ну його, і відійти поки від ідеї.

Єва Борея
22.04.2026, 16:47:12

Олена Мисак, Дякую за коментар) Дуже відгукується. Такі моменти дійсно іноді лякають) Але також в процесі може раптом відкритися зовсім інший кут історії. Я намагаюся йти за героями, які вже почали формувати свою історію)

avatar
Аса Шель
22.04.2026, 16:32:53

Який чудовий і гумористичний блог! А що важливіше - впізнала себе в кожному котику❤️

Єва Борея
22.04.2026, 16:34:42

Аса Шель, Дякую ❤️

Інші блоги
Те що не увійшло в книгу
Шановні читачі! Я заледве себе стримала щоб не написати таку версію подій продовження книги.. На фото Адам та Марійка, те що не увійшло у книгу. P.S. В мене вже такий сюжет вимальовувався, і чесно сказати, по плану
Так? Так?! Некромаркетинг.
Ах, намагаюсь навчититися робити гіфки у тексті ) Трохи Некромагії!!! Як вам герої Некромаркетингу?
Експеримент НадІ Мною... І Над Вами? (новинка!)
Привіт мої любі читачі! Сьогодні я виходжу до вас із тремтінням у руках і шаленим серцебиттям. Я зважилася на крок, якого ви від мене точно не чекали. Попереду на вас чекає абсолютно нетипова для мене робота, яка руйнує
Довгоочікуване поповнення ❤️
Деколи обставини складаються так, що твій ворог стає твоїм порятунком. І так в ситуації Зоряни...... Дуже емоційний розділ вийшов вчора... *************** Ще раз, Зоряно! Останній раз, благаю тебе! - кричав Маркіян, тримаючи її за
✧ Колонія. Новий розділ, тизер й колаж» ✧
Доброго часу доби, мої хороші! ☀️ Сьогодні о 12:00 виходить новий 60 розділ «Архів» другої книги з циклу «Колонія. Історія Ріки» — «Тріщини». ⚠️ Як завше, я зробила новий тизер — його можна подивитися
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше