Відгук на "Гелловін - найкращий час для смерті"

Нещодавно виявив що у мене вже 320 підписників. Серед них багато авторів. З деяиким час від часу вступаємо в полеміку :) або ділимося враженнями щодо робіт. Хочу поділитися коротким відгуком на оповідання "Гелловін - найкращий час для смерті" яке справило приємне враження. Це коротка атмосферна історія з детективним і трохи моторошним настроєм. Найбільше тут чіпляє саме хорорна атмосфера: осінній вечір, напруга, Геловін, за яким ховається щось не зовсім добре.
Текст читається легко і швидко, без зайвої розтягнутості, і в цьому його плюс. Але якщо чесно, сюжет місцями здається трохи простим, і передбачуваним. Можливо, то тільки мені, оскільки мій другий улюблений жанр після фантастики - це детективи. Проте загалом це приємна коротка історія для вечора - не вау-вау, але стильна, атмосферна і цілком варта уваги. Переказувати коротко сюжет не буду, бо вийдуть спойлери :)

 

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ромул Шерідан
20.04.2026, 10:39:25

Цікаво)

avatar
Рената Фенікс
20.04.2026, 09:59:24

❤️❤️❤️

Інші блоги
Хто переживав за "хлопчика"? У нього все гаразд...
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Новини❤️
Привіт, дорогий щоденнику)))) А, точніше, любі читачі та колеги ❤️Дякую за ваші неймовірні відгуки після того, як читаєте оновлення "Водійка для Дикого"! Завжди чекаю на ваші емоції і думки, інколи вони дуже неочікувані
Комікс до нової глави "Хижачка..."
А ви вже читали новий розділ "Хижачка для Мисливця"? Якщо вам подобається троп «від ненависті до кохання», небезпечна хімія між героями й напруга на межі «прибити чи поцілувати» — сміливо запрошую
Перший поцілунок. ❤️
Всім привіт! Сьогодні в оновлені книги Ти лише моя відбувся перший поцілунок між Вадимом та Яною. ❤️ Фрагмент тексту розділу: Я хотіла сказати щось у відповідь, але слова застрягли десь у горлі. Простір
Останній холостяк?
Як ідея?
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше