Писати – мій особистий захист від вигорання

 

Цього тижня я опублікувала першу главу своєї першої книги. І, як би це дивно не звучало, зробила це насамперед для себе.

Для мене написання книги – це не гонка за комерційним статусом чи трендами. Це найкращий спосіб розвантажити мозок після напруженого дня. Думаю що букнет може стати тим стабільним острівцем, де всі ідеї, що виникли за ранковою кавою, нарешті збираються в єдину історію.

Що це буде за світ? Це суміш антиутопії, фантастики, романтики і трішки поцілунків. Або не трішки і не поцілунків. Він обємний і різноманітний. В ньому проживає своє вигадане мною життя велика купа різнопланових героїв зі своїми таємницями, характерами, особистими драмами, надіями, коханням, страхами. Все насправді залежить від мого поточного настрою. Я дозволяю собі бути мінливою.

Тут я даю волю фантазії:

  • Створюю світи, якими вони мені бачаться саме сьогодні.
  • Виліплюю героїв, чиї драми та любовні лінії ведуть мене за собою.
  • Відпочиваю, просто спостерігаючи, як думки стають текстом.

Я пишу, щоб розважитись і провітрити голову. І трішки ділюся з вами цими веселощами. 

Чекаю вас на вогник

 

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Лія Лореляйн
16.04.2026, 22:36:35

Як я вас розумію, я свого часу теж почала писати для себе, щоб відволіктись від проблем у реальному житті)

avatar
Любава Олійник
16.04.2026, 22:13:11

З початком! Успіхів!

Абсолютно не дивно! На мій погляд, це найправильніший порив: писати, передусім для себе, а тоді ділитися з іншими
Цікаве промо до книги, треба буде ознайомитись)
Чудово розумію Вас, теж пишу, щоб упорядкувати думки, та відпочити душею
Дякую, що поділилися
Успіхів та легкого пера!

Показати 2 відповіді

Агнія Бурне, Дякую Вам)
Дуже тішить❤️

Інші блоги
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Єва - жертва чи монстр?
Вітаю! Новий розділ вже на сайті) Посилання на книгу: Зібрані з уламків Новий розділ: Розділ 9. Генеза монстра
Знайомство
Вітаю! Я давно спостерігаю за творчістю поетів та письменників на букнеті, але виставити свою збірку наважилася тільки зараз. Я трохи хвилююся, але надзвичайно рада бути тут, серед своїх. Я пишу вірші про те, що болить, вражає
♥️дякую за Бест! + 1 розділ поза графіком♥️
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Любі читачі, сьогодні моя книга «Помилково викрадена» потрапила в бестселери на головну сторінку! Дякую вам за підтримку! Я неймовірно розчулена тим, що
Доброго дня.
Доброго дня! Мене звати Anni Cher, і я рада вітати вас у своїй першій роботі. Сподіваюся, вам сподобалися перші частини, і ви залишитеся зі мною. Буду щиро вдячна за підтримку — додавайте книгу до своєї бібліотеки та підписуйтеся
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше