Правда чи прийняття людини такою як є?

Недавно в мережі фейсбук прочитав, дослідження якось серйозного вченого  - який доводив - що головне в мати позитивні зв'язки. А самоусвідомлення і робота над собою  - це справа другорядна  - і приходить в результаті позитивних зв'язків.

   Я звичайно не згоден з цією тезою  - бо якщо людина не працює над собою  і своїми якостями  - то вона зруйнує будь-які "позитивні зв'язки".

  Але справедлива і зворотна теза, що якщо людину з самого початку не зустрічає дружнє середовище - то вона може не вийти зі стану песика, якого тримали на цепу і він шкіриться на всіх та кожного просто через звичку.

     Мені, як ідеалісту звичайно хочеться бачити ідеальні стосунки - правду, відкритість та роботу над собою. Звичайно ж так як здається мені правильним ))  Що ж ти зробиш - вади характеру.

 Але мушу  визнати, що спільноті на букнет, при всіх своїх недоліках (як і в кожній спільноті) вдалося створити  - найдружнішу, та найтеплішу для нових авторів атмосферу з тих літературних -платформ, які я знаю. Яка надихає та підтримує новачків. Принаймні на початку)))

    Тому дякую всім долученим, активним і не дуже на цій платформі))  І  навіть тим, хто просто читає, але не коментує- бо ваша присутність не менш важлива))

Ви це зробили разом )))  

8 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Грудна Жаба
14.04.2026, 20:17:41

Неожидано! Але похоже, шо той серйозний учений був прав!
Пане Германе, Ви подивіться, як рєзко ваш характер змінився. Подозріваю, шо це звязки, тоість в даному случаї авангардове середовище букнету, позитивно на Вас вплинуло і змогло витягнути Вас зі стану того «песика, який був на цепу і який там на всіх шось шкірився і таке інше», до стану милого адекватного співрозмовника. Поздравляю!
Тепер главне тримайтеся, не підведіть теорію)

Показати 10 відповідей
Грудна Жаба
14.04.2026, 21:03:47

Герман Харрінгтон, Осторожно, бо чула, шо дуже кровожадні пси можуть од злості начать себе кусать за хвост і постіпенно їсти. Хвост то півбіди. Саме страшне, коли він закончиться, тоді дальше расположені більш тактично вагомі два органи… Може бути больно.

avatar
Кіт Анатолій
14.04.2026, 19:58:56

Коли я ще думав, чи треба мені публікуватися на онлайн платформах, типа Букнету, мені попереджали знайоми про можливий хейт. Звичайно, я їх вислухав і... зробив по своєму.

Тут не то, що не знайшлося місця для хейту - більшої підтримки я в житті не зустрічав ʕ⁠っ⁠•⁠ᴥ⁠•⁠ʔ⁠っ♥️

Показати 2 відповіді

Кіт Анатолій, +

avatar
Дієз Алго
14.04.2026, 20:24:25

А , власне, який сенс в токсичному середовищі? Конкуренція? Ні один автор не може писати швидше, ніж читає читач. Отже, логічно перебувати в середовищі, де є гарні твори і звідки читач не піде, бо завжди є щось цікаве. Спільнота авторів допомагає в цьому одне одному.
Критика? Про це вже багато блогів писалося - хто як її розуміє і чи вона допомагає. Є різні погляди, але якось всі вже більш-менш притерлися)) Хто хоче її отримати - знає, куди звертатися)

Дієз Алго, Ви як завжди - з виваженою думкою))

avatar
Вадим Сухобрус
14.04.2026, 19:10:56

Мені трошки дивно протиставлення позитивних з самовдосконаленням. Хоча в чомусь він має рацію, бо що там кажуть про ласкаве теля?)
Та що тут трапляється після початку?)

Показати 3 відповіді

Вадим Сухобрус, Все як завжди - ілюзія проходить - і починаєш бачити реальність)

avatar
Ірина Бібік
14.04.2026, 19:16:09

Вітаю! Не ображайтесь, пане Германе…, але я читаю останні Ваші пости і не можу зрозуміти що сталось? Як це цінник різко перетворився на більш дружелюбного і доброзичливого пана? Не хотіла Вас образити своєю щирістю якщо що, але те що Ви змінились на очах в позитивному ракурсі приємно дивує ❣ ☄❤ (⁠ ⁠◜⁠‿⁠◝⁠ ⁠)✨

Показати 2 відповіді
Ірина Бібік
14.04.2026, 19:40:32

Герман Харрінгтон, Зрозуміло

Пане Германе, мені теж хочеться спитати: "Що у Вас сталося?" До речі, Ви збираєтеся продовжувати "Смертельну угоду"? Чи можна не чекати вже...

Показати 3 відповіді

Олексій Горбунов, Вчуся

avatar
Сандра Мурмайт
14.04.2026, 18:59:43

100%. Вчені можуть доводити що завгодно, але на практиці все просто: не працюєш над собою і своїм характером -- швидко втрачаєш будь-які нормальні зв'язки. Думаю, мені дуже пощастило з самого початку зустріти тут "адекватне" середовище. Сподіваюсь, що воно буде тільки розширюватись :)

Сандра Мурмайт, +

avatar
Марк Лис
14.04.2026, 18:48:22

Не знаю, пане Германе, щось Ви якось різко змінилися ( -_-)
Ще не так давно під Вашими блогами можна було побачити реконструкцію середньовічних боїв, а тут Ви кажете такі теплі й приємні слова.

Підозріло, дуже підозріло.

Втім, мушу визнати, що подібна міра взаємодії з людьми (не важливо, чому Ви раптом так робити почали) мені більше подобається.
І Вам, як на мене, більше пасує (це комплімент *без негативу*)
Дякую за блог!

Показати 2 відповіді
Марк Лис
14.04.2026, 19:00:59

Герман Харрінгтон, Мд-є, ну добре, будемо чекати)

Інші блоги
Квітень.
Сьогодні я зробила ще один великий крок у роботі над книгою. Я повністю скорегувала текст від прологу до квітня. Перечитала кожен розділ, виправила неточності, допрацювала моменти, які давно не давали мені спокою. Ще
Не обирай мене - спойлер і подяка
Увага - СПОЙЛЕР Вчора я розпочала публікацію соєї нової книги - "Не обирай мене" Хочу подякувати своїм читачам, які дуже тепло зустріли новинку. Я отримала купу коментарів з привітаннями і словами підтримки.
Колишній повертається з секретами
Що робити, коли твій шлюб висить на волосині, а ти приховуєш від чоловіка своє минуле? Віддати коханому свободу тіла, але не сказати те, чого він ніколи не знав про власну дружину⚡️ Зламані клятви розкажуть вам про
Кумедні цифри)
Побачила не круглі, але цікаві цифри на моїх творах – кількість прочитань у оповідання "Твої зелені очі... перегукується з кількістю прочитань у "Голого щастя", у останнього число коментарів зрівнялося з "Особистим
Марафон: взаємне читання за вподобаннями❗️❗️❗️
Цей марафон я вже проводила двічі, і щоразу він показував чудові результати. Тому вирішила зробити його регулярним — раз на один-два місяці. Його мета — взаємне читання, підтримка авторів та знайомство з новими книгами.
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше