Вбити не можна помилувати. Де поставите кому?

Вітаю, мої любі!

Уявіть ситуацію: Салтівка. Звичайний панельний будинок. У квартирі, де пахне ліками та старими книгами, живе самотній пенсіонер. Колишній вчитель. Він живе просте пенсіонерське життя, годує голубів на підвіконні, ввічливо вітається з сусідами й тремтячими руками рахує решту в магазині. Він — втілення беззахисності.

Але є одне «але». У його минулому — вчинок, який не має терміну давності. Гріх, який зламав чиєсь життя назавжди. Він не поніс покарання. Він просто «перечекав» і став «божим одуванчиком».

І ось знайшовся той, хто все ж таки вирішив, що вчитель має бути покараним.

Діна отримала лист «Він не був хорошою людиною.»

 

Питання до вас, мої читачі:

  • Чи відчували б ви провину на місці Діни за те, що не змогли запобігти вбивству?
  • Чи самосуд над таким «вчителем» — це єдина справедливість, яка залишилася в цьому світі?

 

Чекаю вас у коментарях. Давайте чесно: на чиєму ви боці? ❤️

17 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Іра
23.04.2026, 00:23:56

♥️♥️♥️

avatar
Марія Залевська
13.04.2026, 18:21:07

Не знаючи контексту, неможливо відповісти на питання...
А справедливість має бути на світі, за свої вчинки кожен рано чи пізно відповість...

avatar
Оксана Соловій
13.04.2026, 18:19:15

А чому Діна має відповідати за чужий злочин?

avatar
Юкарі Ейрі
13.04.2026, 10:09:03

Треба дивитись на ситуацію в цілому... Це важке питання. І я не впевнена що можна чітко на нього відповісти..

avatar
Ася Кас
13.04.2026, 09:30:43

♥️♥️

avatar
Пацюк Червоній
12.04.2026, 22:01:50

я вважаю,що посередині має бути слово"неможливо"

Показати 2 відповіді
Пацюк Червоній
13.04.2026, 09:01:09

Мельська Наталі, краще 1 слово посередині,ніж 2

Взагалі не уявляю

Залежить від гріха. І ще питання, чому інша людина вирішила, що може судити інших? Ну дівчина у складному становищі

avatar
Марк Лис
13.04.2026, 07:18:06

Хоч я і не читав, але підтримаю блог фразою: "Бумеранг, який було кинуто одного разу - завжди повернеться"

Якщо це той злочин, про який я подумала, то ніякої вини не має бути, мало б бути вчасне покарання.
Але в будь-якому випадку, Діна не несе відповідальності за чужі дії.

Я б поставив кому посередині слова "можна". Ех, Салтівка, рідне місто... Гадаю, звичайна людина не має брати на себе роль судді. Бо сама стане таким от "одуванчиком з грішком"

Показати 9 відповідей
Morwenna Moon
13.04.2026, 00:15:25

Олексій Горбунов, Ось! ;))

avatar
Олена Ранцева
12.04.2026, 22:02:28

Ну ситуацію треба знати більше. У деяких випадках є строк давності злочину, а у деяких ні)

Показати 2 відповіді
Олена Ранцева
12.04.2026, 23:02:37

Мельська Наталі, Тоді треба дізнатися більше, або не судити)

avatar
Morwenna Moon
12.04.2026, 22:04:31

Я не можу написати чесно, ще блог знесуть після цього ))))))))))))))))))))))))))

Показати 3 відповіді
Мельська Наталі
12.04.2026, 22:58:14

Morwenna Moon, ♥️♥️♥️

avatar
Тетяна Губоній
12.04.2026, 22:55:37

Відповіді не маю, тому й читаю вашу книжку з захопленням ххх

Мельська Наталі
12.04.2026, 22:58:05

Тетяна Губоній, дякую вам! дуже приємно!) ♥️

avatar
Джулі Мун
12.04.2026, 22:44:38

Я не представник закону і не Бог, щоб вирішувати чи має хтось жити) беремо лист і йдемо в поліцію) хай розбираються)

Мельська Наталі
12.04.2026, 22:48:49

Джулі Мун, Дякую за вашу думку! Я її поділяю до моменту, поки це не дотисне рідних мені людей.

avatar
Ольха Елдер
12.04.2026, 22:02:24

І все ж таки: "Вбити не можна, помилувати"
❤️❤️❤️

Мельська Наталі
12.04.2026, 22:30:09

Ольха Елдер, Дякую за вашу думку! ❤️

avatar
Ромул Шерідан
12.04.2026, 22:08:26

Треба докази. Лист — не зовсім доказ)

Мельська Наталі
12.04.2026, 22:28:22

Ромул Шерідан, Ну дивлячись, що за лист)

Інші блоги
Презентація героїв «хижачки для мисливця»
Ви шукаєте атмосферну готичну, гостросюжетну історію з колоритними персонажами та незабутньою хімією? Де є палка ненависть, що або перетворюється на кохання, або спалює заживо? Де дружба починається з брехні, а потім
Останні години знижки!
Нагадую: залишилися останні години знижки на книгу «Мама для доньок фермера» Встигніть придбати цю сімейну історію за зниженою ціною — всього 68 грн! Самотній фермер, дві маленькі донечки,
Непокірна для мільярдера. Знижка.
Привітик! Сьогодні, протягом доби, діятиме знижка на палку історію НЕПОКІРНА ДЛЯ МІЛЬЯРДЕРА. Неймовірна історія 18+ яка розповідає про талановиту скрипальку Поліну та багатого мажора Євгена. Протягом роману матимуть
Зустрічайте новинку про гарячих братів
Любі друзі я от також вирішила податися на конкурс букнету. Й презентую вам новинку. Молодіжна проза про студентів, лекції й звісно ж перше кохання. Роман Любовний переполох або закохана не в того брата⚡️⚡️⚡️ &
Землянка в Топ і Бестах!!! Дякую Вам!!!!
Шановні читачі, у мене сьогодні свято!!!!!!!!! Книга потрапила в ТОП і в Бести!!! Ураааа!!! Дякую Вам!!! І бажаю всім приємного читання!!!!!! https://booknet.ua/book/zemlyanka-po-znizhc-b451809 Хейлі і подумати не могла, що невдала нічна поїздка обернуться
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше