Перший блог

Я Еві Аккерман, не Іві та не Єві. Я початкова письменниця, хоча важко такою себе назвати. Приблизно в 15 років в мене зародилися перші ідеї для написання фанфіків, один з них добре що забутий, а вже потім з'явилися вже більш геніальні плани для книг, спочатку я хотіла написати одну єдину книгу про сни та містику, але час йшов і вся писанина так і залишилася на аркушах паперу в чернетках, і коли я перечитувала їх мені усе не подобалося, роки йшли та до мене приходили ще ідеї, книг мало бути вже дві, отже пройшло близько десяти чи дванадцяти років, і лише тепер я можу сказати, що це буде 4 частини, в мене досить бурна уява і я там придумала дуже незвичний сюжет, там змішані жанри починаючи від містики, езотерики, можливо утопія та антиутопія, фантастики та антирелігії, дуже зачепиться тема релігії та нашого буття та з чого все почалося, зараз я пишу дуже слабо, мені не дуже подобаються мої перші книги, перша ще нічого, а от другу я могла довести до якоїсь нормальності, адже у своїх книгах я хочу робити відсилки до чотирьохлогії (немає такого слова, я знаю) які я тільки планую писати, поки що я не довела її до досконалості у своїй голові, і не хочу все зіпсувати, не хочу, щоб вони читалися як книга про Ерлію чи як книга про реаліста з синдромом мрійника, в мені сидить строгий перфекціоніст, в першій книзі я б змінила багато чого, додала б більше опису про біль та втрату головної героїні, а я все завершила так швидко, як і Ерлія я також завершила все швидко і не додала той самий жанр "жахи" який я там описала, хотілося дійсно більше жахів, надіюсь таких помилок не буду робити, і все ж когось зацікавлю своїми книгами, бо якщо не цікава навіть Ерлія та реаліст з синдромом мрійника ну навіть не знаю, проте я все одно напишу ті свої 4 книги "Destino paraiso", "Хвороби Тільця", "Поцілунок диявола"...а от назву до 4 я ще не придумала, це досить важко, можливо також за основу візьму якусь іспанську назву чогось чи когось там. Доречі там будуть задіяні ельфи; а так, поки що буду думати та братися за книгу "Поштове підземелля" там будуть напівкіборги та люди, апокаліпсис, антиутопія, боротьба та великі таємниці, хочу, щоб ця книга стала саме тією книгою за яку мені не буде соромно перед собою. 

8 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Вітаю з першим блогом.
Успіхів в написанні книг.
Свою першу я закінчив давно, а редагування, хоч вже і було зроблене, але інколи я продовжую перечитувати і щось виправляти, шукаючи ідеалу.
Щодо назви 4 книги, з цим не поспішайте, воно само прийде.

Показати 2 відповіді

Evie Ackerman, У вас все вийде✨

avatar
Вень Чжулун
12.04.2026, 16:19:57

Вітаю і підписуюсь) Акерман - на честь Леві Акермана з "Атаки титанів"?)

Показати 2 відповіді
Вень Чжулун
20.04.2026, 21:36:44

Evie Ackerman, ))))

avatar
Ulyana Summers
12.04.2026, 15:51:59

Вітаю тебе з першим блогом тут, люблю твої роботи
Рада, що ти все таки написала блог

Evie Ackerman
20.04.2026, 20:41:45

Ulyana Summers, І тобі дякую сонечко :D

avatar
Сандра Мурмайт
12.04.2026, 15:57:55

Вітаю з першим блогом! Бажаю успіхів та натхнення у написанні книг. Маєте досить цікаві назви для них. Ідея до наступної вашої книги "Поштове підземелля" мене зацікавила, буду з нетерпінням очікувати :)

Evie Ackerman
20.04.2026, 20:41:28

Сандра Мурмайт, Дякую) ура, саме Поштове підземелля буду дуже старатися та не спішити її закінчити, і довго тримати інтригу без натяків хто злодій, чи хто кому ким приходиться)

Вітаю Вас! Підтримаю підпискою!

Evie Ackerman
20.04.2026, 20:40:16

Олексій Горбунов, дякс)

avatar
Лана Нова
12.04.2026, 16:17:19

Вітаю вас зі стартом! Бажаю успіху! Підтримую підпискою)

Evie Ackerman
20.04.2026, 20:40:08

Лана Нова, дякі)

avatar
Кіт Анатолій
12.04.2026, 16:29:24

Вітаю(˶′◡‵˶)Підтримав вас підпискою ᓚᘏᗢ❤️

Evie Ackerman
20.04.2026, 20:38:54

Кіт Анатолій, дякі)

avatar
Ірина Бібік
12.04.2026, 16:38:40

Приємно познайомитись, підтримала Вас підпискою ✍️ ☘️ (⁠◠⁠‿⁠・⁠)⁠—❤️☀️

Evie Ackerman
20.04.2026, 20:38:43

Ірина Бібік, ого, дякую

Інші блоги
Велика Чаклунства
Юрту Великого Шамана можна було побачити здалеку… І почути теж, ага. Зсередини йшов димок (рожевий і з якимось підозрілим запахом), миготіло яскраве світло та долинала пісня. – Смараааагдове небо! Чекаааає на завтра! Я
Чи можливо забути Луку?)
Вітаю, мої любі читачі!) Одного разу героїня цього роману закохалась у чоловіка, який здався їй ідеальним. Ці двоє навіть одружилися, хоча рідні не були від цього в захваті. Мало того - усіма силами протистояли цьому шлюбу.
Промокод у подарунок!
Усі грають в ігри — автори теж! Завтра стартує розіграш промокоду моєї чудової колеги Неба Крайчик на книгу «Ветеринарка для дракона». Один із промокодів буде захований у моїй безкоштовній книзі «Двоє
Чому читачі люблять Гайворона? І знижка на нього!
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
А що завтра?
Вітаю, мої чудові. А завтра вас чекає чергове оновлення, у якому Олеандр і принц Флоріан тренуватимуться у саду. І Лео щиро занепокоєний станом свого найкращого друга. — Ще раз, Флоріане. Твій захист справа
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше