Всі люблять хороших хлопців. Серйозно?

Привіт любі.

В мене назріло цікаве обговорення, і як ви вже зрозуміли, воно явно не про хороших хлопчиків. Ну добре, люблячі та правильні чоловіки це звісно прекрасно, але не в книгах. Ну принаймні не для мене. Пробувала я читати такі книги. Ну і... Не люблю я їх, ось що я зрозуміла читаючи їх.

Скажіть мені чесно і відверто, що вам імпонує більше сіра одноманітність ідеальних стосунків у книзі чи напруга, зміна настою та перепад емоцій? Бо я відверто ЗА за емоційні гойдалки. Зараз якраз пишу книгу про "Зламаних героїв".

НЕВИПРАВДАНИЙ

Якщо вже читали, скажіть, як вам?

 

Вони обоє з певною шизою, але знаєте що, мені подобається прописувати напругу між ними. А ще там лінія від ненависті до кохання.

 

А для вас контроль — це сила? чи вже червоний прапор?

А якщо він переходить межу — це кінець…чи лише початок, прелюдія?

Де для вас різниця:— сильний— токсичний?

Кого ви оберете —якщо ніхто не побачить вашу відповідь?

А ще дуже цікаво, що зараз читаєте, діліться назвами та посиланнями.

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Пацюк Червоній
11.04.2026, 22:15:52

Вважаю,що контроль за жінкою потрібен.Для того,щоби вона не налетіла на грабіжника чи гвалтівника.Або щоби гроші не промотала.Решта не має значення,хай собі зустрічається з подругами і друзями.
Можу сказати,що подав на розлучення,коли теща перейшла межу,а жінка промовчала.
Щодо сильного і токсичного--тут потрібні конкретні ситуації.Хоча,можна сказати,я на запитання вже відповів на початку.Напругу не дуже люблю.
Ну можу прорекламувати себе.Пишу історію,де жінка сама себе звинувачує в тому,що чоловік її зрадив.Називається"Не та,що народила",поки що в процесі

Показати 5 відповідей

Інна М, яка цікава дискусія

avatar
Інна М
11.04.2026, 22:40:16

Якщо у реальному житті , звісно що не хочеться поганого хлопця , тобто коли зраджує , але тепер , майже усі хлопці зраджують , і це факт ... Не говорячи уже про обман ...
А от щодо книг , то звісно подобаються темні історії , вони більш інтригують ...
Токсичний - це точно ред флаг
Для мене контроль- це теж ред флаг

Інна М, дякую

Інші блоги
Досвід взаємного читання.
Майже два місяці тому я брала участь у марафоні взаємного читання. Відгук залишила все по правилах, тільки мою книгу так і не прочитали. І ні, це не претензія — я розумію, всяке буває. Просто стало цікаво, як у вас з мара
Комір не поправлений, або що читає авторка )
Вітаю, любі читачі і гості сторіночки) Поки я не пишу, я читаю )) І поки в мене в бібліотеці "Наречена мого сина". від Мелані Ром Досить неоднозначні почуття вона викликає, власне
Знижка!
Мої вітання, любі читачі❤️ Історія про таємничого Змія з книги “Мій захисник” сьогодні продається зі знижкою. Це завершальна частина циклу "Небезпечні ігри". Всього їх три: 1. Особистий охоронець 2.
Новинка з хімією
Сьогодні, 26 червня, стартувала новинка “Парі на катастрофу” Мабуть, ви помітили, що назва не та, та й обкладинка також… Інколи так буває: починаєш писати, а потім розумієш, що ні назва, ні обкладинка не відповідають
А ви вже з нами?)
– До речі, дякую, що врятував моє обличчя, – промовив я, не зводячи очей з дверей спальні, де лежала непритомна Аманда. Кутик рота трохи сіпнувся у посмішці: – Якби крісло сіло прямо перед лакеями, я знов з володаря
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше