Додано
04.04.26 19:30:09
Як можна описати ваших персонажів одним реченням?
В мене немає односторонньо поганих чи хороших персонажів. Погані мають хороші риси, хороші - недоліки і слабкості.
Я думав над тим, яка головна риса всіх моїх персонажів, якщо озвучити одним реченням:
І знайшов його:
Вірність - це питання характеру, а не обставин. Ейлет Уолдмен.
Вони вірні своєму слову, своїм обіцянкам, своїм клятвам, своїм друзям чи коханим,навіть слову, яке дають ворогам. І це незалежно від того, як складаються обставини чи які пропонуються спокуси.
А як ви одним реченням можете охарактеризувати своїх героїв?
Герман Харрінгтон
105
відслідковують
Інші блоги
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
Дорогі читачі та колеги-автори! Я досі перебуваю у приємному шоці й навіть не очікувала, що мій перший літературний флешмоб «Золоті фантазії» збере таку величезну кількість однодумців! Коли я все це задумувала, то
Вітаю, шановні читачі! Дилогія "Не її король, не його королева" нарешті завершена! 7 місяців роботи та сумарні 553 сторінки, на яких розгортається особиста драма двох зовсім не схожих, на перший погляд, людей. Вона
Привіт, любі читачі! ✨ Сьогодні я маю для вас дещо справді особливе. Запрошую всіх долучитися до неймовірного літературного флешмобу «Золоті фантазії»! Для мене велика радість підтримати цю ініціативу, адже це перший
Вітаю! По-перше: дякую! Усім, хто хвилювався, підтримував та писав слова підтримки. Усе це я бачив, усе це я дуже сильно ціную. Піпець, скажімо так, ще не завершився, але завершилася його "гаряча стадія", та і я втомився
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиХм... Ті, які намагаються в будь-яких обставинах бути вірними собі, своїм уявленням і принципам і відстоювати їх в будь-яких обставинах незалежно від суспільної думки.
Вразливі)
Вразливі)
Живі люди з достоїнствами та недоліками, які шукають відповіді на свої питання та прагнуть щастя — такого, як вони його розуміють)
Це герої, які говорять усе як є, діють швидше, ніж думають, і залишають по собі яскравий хаос, у який хочеться зануритися.… якось так
Мої персонажі не хочуть бути героями, вони мусять ними стати.
"Леді замку Саммерфелл"
Ріам - та, що стала мамою усіх сиріт та знедолених.
Селла - вірний друг та вірна жінка.
Найро - той, що ніколи не залишить.
Якщо обирати одне речення для них усіх, мабуть... "Ті, що не зупиняться ані перед темрявою, ані перед труднощами!"
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати