Додано
03.04.26 08:42:11
Я не знаю, як назвати блог
Доброго часу доби!
Хотілося б сказати щось про часовий розрив між випуском розділів у "Історії Звірії"...
На то є кілька причин. По-перше, я б міг закинути уже всі розділи разом з спецвипуском на сайт, але не роблю це із, сподіваюся, зрозумілих причин. По-друге - зараз у мене невелика творча криза, і навіть копіпастити текст мені марудно - я настільки багато працював над лором та історією, що це трохи піднаблидло, і зараз я майже не пишу. Ось таке діло...
Проте, я розібрався з фішкою планування випуску розділів, тож кожного дня буде з'являтися новий))
Дякую за увагу!)
Кіт Піксель
14
відслідковують
Інші блоги
Моя книга «Дихати(не)тобою» отримала перші
2000 прочитань і 90 бібліотек. ❤️
Кожне прочитання, кожне додавання в бібліотеку означає, що моя історія знайшла ще одного читача. І саме заради цього хочеться писати ще більше
Всім привіт! Сьогодні діють знижки на сучасні любовні романи про фіктивні стосунки. Знижка на сучасний любовний роман “Дружина на заміну” Уривок: — Я не пам’ятаю. Ти справді мій чоловік? — дивлюся з
З якими негативними моментами в спілкуванні на Букнеті з іншими авторами ви стикались? І як часто? Що вам пишуть "хейтери"? І як ви на це реагуєте? У мене - два випадки знецінення. Для мене це особливо неприємно, бо писати
У книзі "У ліжку з Морозом" сестри вирішили провести вечір удвох, але й тут без Макара не обійшлося: врятував та завершив їхній потоп. ︎ (зображення веде на сторінку книги) Планував, як завжди,
Друзі, книга ВОДІЙКА ДЛЯ ДИКОГО невпинно прямує до фіналу, ХОЧА це не точно))) Бо герої постійно щось вигадують і змушують мене записувати)) Але книзі зараз дуже необхідна Ваша підтримка. Нагадую, що багато розділів
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю Вас! Знаю, що Ви памʼятаєте, але не забувайте про марафон на якому Ви є учасником… побуду трошки занудою, вибачайте❤️( я все ще чекаю відгук від марафону, а учасники, коментарі під своїми книгами). Гарного дня і весняного настрою (https://booknet.ua/blogs/post/424677)
Бажаю здоров'я та виходу з творчої кризи! Підтримаю Вас підпискою)
Олексій Горбунов, Дуже дякую)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати