Додано
28.03.26 11:07:28
Як пишете ви?
Давно виношую думку про написання романів - в містично -фентезійному жанрі, події, яких відбуваються на тих вулицях якими ходимо щодня чи щоночі.
Але розумію,що для написання такого масштабного проекту потрібно експерементувати, тестити ,пробувати, щоб відібрати, що хороше, а що не дуже.
Роль таких тестових площадок в мене виконують малі форми. От наприклад оповідання Офіснік в мене - саме для цього - поексперементувати з текстом, описами та сценами. Набити руку так сказати.
А у вас як? Тренуєтеся на чомусь попередньо? Чи зразу пишете, не марнуюючи час, великий роман?
Герман Харрінгтон
105
відслідковують
Інші блоги
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Сьогодні стартувала передплата на книгу «Помилково викрадена», і я хочу подякувати моїм неймовірним читачам за вашу підтримку ♥️ За кожен коментар,
Друзі, сьогодні СТАРТ ПЕРЕДПЛАТИ на роман "Експрес-сім'я на місяць". Ви знаєте, це класна книга, яка заслуговує на вашу увагу! Сьогодні ціну знижено, в першій платній главі заховані дарунки. Ваші покупки важливі, підтримайте
Увага - СПОЙЛЕР Вчора я розпочала публікацію соєї нової книги - "Не обирай мене" Хочу подякувати своїм читачам, які дуже тепло зустріли новинку. Я отримала купу коментарів з привітаннями і словами підтримки.
— Привіт, дорогенький. Астраель скосив очі й майже не здивувався. В дверях, що відчинилися за його спиною, стояла Карлайла. Освітлення було тьмяним, тому він не бачив її обличчя, та переплутати цей силует не міг ні з ким
Сьогодні я до вас із коротеньким, але дуже щирим блогом. Найперше хочу сказати вам просто величезне дякую за вашу підтримку моєї нової історії «Один ритм на двох»! Ваша віддача щоразу мене надихає і доводить, що в нас
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЄ в мене один задум... який я поки що не потягну. Тому поки пишу інші речі, набиваючи руку.
Але мені подобається, що виходить в процесі)
Я не починаю писати поки не сформується в голові кістяк: тобто локація,основний сюжет,декілька ключових поворотів і кінцівка. Якщо я в загальних рисах це бачу,тоді починаю писати, і решта сюжетних ліній і дрібних поворотів з'являються самі собою)
Емілі Рейн, Підтримую. Це ідеальний як на мене варіант
В мене получається експронтом.. починаю, а далі як виверне… І часто доволі непогано виходить. Як то кажуть: йду за течією думок і фантазій…❤️❤️❤️
Ірина Бібік, База)
В мене, здається, також вийшло написати великий цикл з першої спроби. Хоча... Чим тільки "Леді замку Саммерфелл" не була... Я ще з підліткового віку писав фанфіки різні, сподіваюся, що цю срамоту ніхто не знайде ніколи)
А загалом - так, не марную час. На мій погляд "змарнувати час" у сенсі з книгою, це коли ти пишеш, а тобі ВЗАГАЛІ нічого у книгу вкласти. І ти просто "жили собі там, ну були собі там. Якось вони там щось робили" і тому подібне.
В іншому випадку, якщо є ідея - книга вже гарна, хоч і не шедевр)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати