Як пишете ви?

  Давно виношую думку про написання романів - в містично -фентезійному жанрі, події, яких відбуваються на тих вулицях якими ходимо щодня чи щоночі.

  Але розумію,що для написання такого масштабного проекту потрібно експерементувати, тестити ,пробувати, щоб відібрати, що хороше, а що не дуже.

Роль таких тестових площадок в мене виконують малі форми. От наприклад  оповідання   Офіснік  в мене - саме для цього - поексперементувати з текстом, описами та сценами. Набити руку так сказати.

  А у вас як?  Тренуєтеся на чомусь попередньо?  Чи зразу пишете, не марнуюючи час, великий роман? 

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Дієз Алго
28.03.2026, 11:59:43

Є в мене один задум... який я поки що не потягну. Тому поки пишу інші речі, набиваючи руку.
Але мені подобається, що виходить в процесі)

avatar
Емілі Рейн
28.03.2026, 11:24:27

Я не починаю писати поки не сформується в голові кістяк: тобто локація,основний сюжет,декілька ключових поворотів і кінцівка. Якщо я в загальних рисах це бачу,тоді починаю писати, і решта сюжетних ліній і дрібних поворотів з'являються самі собою)

Емілі Рейн, Підтримую. Це ідеальний як на мене варіант

avatar
Ірина Бібік
28.03.2026, 11:13:38

В мене получається експронтом.. починаю, а далі як виверне… І часто доволі непогано виходить. Як то кажуть: йду за течією думок і фантазій…❤️❤️❤️

Марк Лис
28.03.2026, 11:22:09

Ірина Бібік, База)

avatar
Марк Лис
28.03.2026, 11:17:40

В мене, здається, також вийшло написати великий цикл з першої спроби. Хоча... Чим тільки "Леді замку Саммерфелл" не була... Я ще з підліткового віку писав фанфіки різні, сподіваюся, що цю срамоту ніхто не знайде ніколи)

А загалом - так, не марную час. На мій погляд "змарнувати час" у сенсі з книгою, це коли ти пишеш, а тобі ВЗАГАЛІ нічого у книгу вкласти. І ти просто "жили собі там, ну були собі там. Якось вони там щось робили" і тому подібне.

В іншому випадку, якщо є ідея - книга вже гарна, хоч і не шедевр)

Інші блоги
♥️передплата на Викрадену♥️
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Сьогодні стартувала передплата на книгу «Помилково викрадена», і я хочу подякувати моїм неймовірним читачам за вашу підтримку ♥️ За кожен коментар,
Старт передплати на "Експрес-сім'я на місяць"
Друзі, сьогодні СТАРТ ПЕРЕДПЛАТИ на роман "Експрес-сім'я на місяць". Ви знаєте, це класна книга, яка заслуговує на вашу увагу! Сьогодні ціну знижено, в першій платній главі заховані дарунки. Ваші покупки важливі, підтримайте
Не обирай мене - спойлер і подяка
Увага - СПОЙЛЕР Вчора я розпочала публікацію соєї нової книги - "Не обирай мене" Хочу подякувати своїм читачам, які дуже тепло зустріли новинку. Я отримала купу коментарів з привітаннями і словами підтримки.
А от тепер почнеться спека ☢️☢️☢️
— Привіт, дорогенький. Астраель скосив очі й майже не здивувався. В дверях, що відчинилися за його спиною, стояла Карлайла. Освітлення було тьмяним, тому він не бачив її обличчя, та переплутати цей силует не міг ні з ким
Один ритм на двох. Подяка та відео-спойлер
Сьогодні я до вас із коротеньким, але дуже щирим блогом. Найперше хочу сказати вам просто величезне дякую за вашу підтримку моєї нової історії «Один ритм на двох»! Ваша віддача щоразу мене надихає і доводить, що в нас
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше