Як думаєте?

Коли я починала писати "Зруйновану Гордість", то зробила цілий опитувальник. Яку б книгу ви хотіли бачити? 

І багато відповідей було за історичний дарк роман в сеттінгу старої Британії. 

Зібрав статистику жанру, який зараз актуальний, який зараз хочуть — я почала писати цей роман і він чудовий. Справжній дарк роман, психологічний трилер, сповнений гри розума. Але, так, він квір. І основний любовний трикутник теж дивний батько-його слуга-донька. Це відвертає вас від книги? 

Бо у мене з'явилась думка, почати ще один дарк роман. Тільки, вже з детективною лінією, сучасний і парою жінка-чоловік. 

Але знову ж таки, мене цікавіть наскільки це зараз буде актуально? Бо тоді і в "Зруйнованій Гордості", і в тій буде доволі повільний темп. Один розділ на добу, якщо не на дві. 

Я знаю, що автор не має підлаштовуватись, але це комунікативна платформа і я хочу провести цю комунікацію, щоб хоча б бачити у якому напрямку ви зараз лежите. Бо за статистикою бачу: нам треба спочатку навчитися тримати темп разом, а там, гляди, і побіжимо)

Якщо чекаєте на оновлення "Зруйнованої Гордості" — поставте сердечко, додайте в бібліотеку та напишіть емоції в коментарях історії ❤️ Це дуже допомагає книзі!

14 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Оксана Соловій
27.03.2026, 08:33:09

❤️❤️❤️

Ольха Елдер
27.03.2026, 09:40:50

Оксана Соловій, ♥️❣️⭐

avatar
Ганна Літвін
27.03.2026, 04:59:23

✨️❤️❤️❤️✨️

Ольха Елдер
27.03.2026, 09:40:44

Ганна Літвін, ⭐⭐⭐

avatar
Крісті Ко
27.03.2026, 07:43:01

❤️❤️❤️

Ольха Елдер
27.03.2026, 09:40:38

Крісті Ко, ⭐❣️♥️

avatar
Джулі Мун
26.03.2026, 22:10:05

Треба писати в задоволення, хоч 5 книг одночасно!♥️♥️♥️

Ольха Елдер
26.03.2026, 23:03:57

Джулі Мун, Дякую!)) ♥️♥️♥️

avatar
Неба Крайчик
26.03.2026, 21:51:42

Я б не ризикнула, але автори різні. Успіху вам та натхнення ❤️

Ольха Елдер
26.03.2026, 21:54:13

Неба Крайчик, Дякую! ❤️❤️❤️ Я проводила такі експерименти. Знаю, що не моє, але маю ціль. Тому питаю) Ще не вирішила остаточно))

avatar
Тея Калиновська
26.03.2026, 21:50:25

Інколи виснаження приходить не після закінчення книги, а під час написання) тому краще вибрати зручний вам темп, нехай навіть і повільніший❤️

Ольха Елдер
26.03.2026, 21:53:41

Тея Калиновська, Можливо справа й в цьому) Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Белла Ісфрелла
26.03.2026, 21:11:31

Взагалі, троп із таким трикутником змушує якщо не прочитати, то принаймні зазирнути в книгу. Це дуже інтригує.))

Ольха Елдер
26.03.2026, 21:53:25

Белла Ісфрелла, Клас)) Дякую! ❤️❤️❤️

avatar
Кіт Анатолій
26.03.2026, 21:08:56

У вас чудово виходить ❤️ Бажаю вам натхнення для реалізації ваших планів та вдалих нових починань ❤️

Ольха Елдер
26.03.2026, 21:53:15

Кіт Анатолій, Щиро дякую! ❤️❤️❤️

avatar
Delulu Fabii
26.03.2026, 20:40:13

Гадаю, вам спершу саму себе варто запитати, чи не стане це для вас виснажливою пригодою — писати два твори одночасно та ще й у досить швидкому темпі. Бо один розділ навіть на дві доби та ще й для двох робіт — це все ще дуже швидкий темп.
Але в будь-якому випадку зичу вам сил та натхнення♥️

Показати 2 відповіді
Delulu Fabii
26.03.2026, 20:58:58

Ольха Елдер, ♥️♥️♥️

Треба писати своє і пропагувати свій світ, повірте ви знайдете своїх поціновувачів.✨✨✨

Ольха Елдер
26.03.2026, 20:57:47

Тетяна Степанкевич, ♥️♥️♥️

Ну я спершу побажаю сил, бо натхнення так розумію вистачає)))
Вирішувати вам, але все ж чи не виснажить це вас?)

Ольха Елдер
26.03.2026, 20:57:43

Катерина Винокурова, Виснажить, звісно. Це не мій темп і формат. Але я маю ціль цього питання і цих думок. Тому, власно, і питаю ♥️ Дякую!

avatar
Morwenna Moon
26.03.2026, 19:58:20

Пишіть те, що хочеться і коли хочеться ♥️

Ольха Елдер
26.03.2026, 20:01:34

Morwenna Moon, ♥️♥️♥️

avatar
Віккі Грант
26.03.2026, 19:52:38

Заінтригували, чекаємо на Ваш новий дарк-роман❤️❤️❤️Я теж скоро планую запустити новий дарк-роман❤️Побачимо скоро Вашу новинку, вже чекаю❤️

Показати 2 відповіді
Віккі Грант
26.03.2026, 20:00:33

Ольха Елдер, У Вас все вийде❤️❤️❤️

avatar
Марія Залевська
26.03.2026, 19:55:43

Вважаю, що автор має писати те, що йому цікаво, ось і все )

Ольха Елдер
26.03.2026, 19:56:53

Марія Залевська, Я теж так вважаю, але має бути й профіт)

Інші блоги
Невеличке продовження Затемнення
Ну, зовсім невеличке)) Після завершення Дзена я писав, що в цій серії планується ще кілька оповідань, і це - перше з них. Воно, власне, про Дзена і Тріну - коли вони вже в усталених стосунках і на новому місці. Твір невеличкий,
❤️тамін та Валерія. Палке протистояння ❤️
Дорогі мої читачі та колеги-автори! ❤️ Я неймовірно, безмежно вдячна кожному з вас за ваші гарячі лайки, зірочки, рекомендації під книгою і, звісно ж, за ваші неймовірно теплі коментарі! Кожен ваш відгук — це моє натхнення,
Спека до тріску❤️(¬‿¬) Оновлення комарика✨✨✨
Привітики(≧∀≦)ゞ А ось і обіцяне оновлення!!! Так ще й гаряче!!!(¬‿¬) Що аж перила падають. Запитаєте які? Дізнаєтеся вже сьогодні( •̀ ω •́ )✧ ✨❤️Вампір і слова снів: коли поцілунок розмовляє правдою❤️✨ А
Рецензія. Сергій Більцан "Темні історії Малефича"
За домовленістю з автором, мій відгук-рецензія на твір Сергія Більцана "Темні історії Малефича". Коротко про сюжет. Перед нами розгортається історія молодого правоохоронця, якого життєвий конфлікт закидає у закрите,
Автори як актори
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше