Додано
22.03.26 13:55:38
А як лаються ваші герої?
Вітаю, моі любі!
У процесі написання історій зловила себе на думці, що я часто вживаю нецензурну лайку. Та ж біс. Вона доволі одноманітна та однобока і тому часто повторяється. Сьогодні прийшла до вас з проханням про допомогу.
Підкажіть, свої цікаві вислови якими ви користуєтесь.

В моєму арсеналі вже є:
- Шляк би тебе трафив!
- Мати Василева!
- А щоб тобі впало і не встало!
- Йосип Драний!
- Курвисько дране!
- Трясця його!
- Кара Божа!
- Грець його зна!
- А щоб тобі заціпило!
- Бодай тебе чорти вхопили!
- Тю на тебе!
Чекатиму на ваші улюблені вислови. Хочу зібрати таку колекцію прокльонів, щоб навіть біс їх записував у блокнот)
Мельська Наталі
656
відслідковують
Інші блоги
Моя книга «Дихати(не)тобою» отримала перші
2000 прочитань і 90 бібліотек. ❤️
Кожне прочитання, кожне додавання в бібліотеку означає, що моя історія знайшла ще одного читача. І саме заради цього хочеться писати ще більше
Всім привіт! Сьогодні діють знижки на сучасні любовні романи про фіктивні стосунки. Знижка на сучасний любовний роман “Дружина на заміну” Уривок: — Я не пам’ятаю. Ти справді мій чоловік? — дивлюся з
З якими негативними моментами в спілкуванні на Букнеті з іншими авторами ви стикались? І як часто? Що вам пишуть "хейтери"? І як ви на це реагуєте? У мене - два випадки знецінення. Для мене це особливо неприємно, бо писати
У книзі "У ліжку з Морозом" сестри вирішили провести вечір удвох, але й тут без Макара не обійшлося: врятував та завершив їхній потоп. ︎ (зображення веде на сторінку книги) Планував, як завжди,
Друзі, книга ВОДІЙКА ДЛЯ ДИКОГО невпинно прямує до фіналу, ХОЧА це не точно))) Бо герої постійно щось вигадують і змушують мене записувати)) Але книзі зараз дуже необхідна Ваша підтримка. Нагадую, що багато розділів

18 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЗаради такого я придумала власного біса для історії світу, Адн. І оце моя принцеса завжди Аднає)) Там, на жаль, по стилю не підходить смачна і колоритна українська лайка, тому викрутилась, як змогла)
Джул, Супер) Креативний підхід!
Курва!...але то я, що там говорять герої, хз, я вже забула(^◕.◕^)
тілько не копайте сильно, бо як воно не пишеться щось так, як хочеться, то і не таке скажеш))
о, підняла свою колекцію, де зберігала веселі вирази)
"лікар без мату, як борщ без томату" (і воно так і є )) )
"день робочий, а я ні, нафіга воно мені"
"як до сраки красні маки"
"горе за горем, біда за бідою, купив коня, а він з бородою"
"ой любились тії гуси догори ногами, народились гусенята звихнуті мозгами"
"япона-мама і батько його китаєць"
"хряк, бряк, кафе Маяк"
Мельська Наталі, не проти)))
поділюсь улюбленим виразом про небажаний візит (типу комісія або проблемний співробітник з віддаленої гілки): "чом не зламалось те весло, яке тебе до мене привезло?!")))
Вень Чжулун, Так) є щось подібне)
Мої герої солідарні з вашими й все "біскаються" та "дідькаються")
Аса Шель, О так) як я вас розумію)
"Йогпермар скислий";
"Свинябл зброджений".
Наталія С Шепель, А я тойво, сіллю посиплю скрізь)
Ніяк)
Усе закінчується на "щоб його" та "йди козі під хвіст")))
LibertyFox, Ну мало лі) я від вас почула, тому й уточняю)
О, такого дуже багато) Рекомендую запитати чат GPT, або почитати лист запорожців султану))
Олена Ранцева, Дякую! Пошукаю)
Ну, біс та трясця доволі часто в мене вживаються.
А там, де треба вставити якийсь конкретно "смачний" вираз, я замніюю лайку ось такою конструкцією: [цензура]. І тоді читач додумує в міру своєї розпущеності, заодно й 18+ через матюки не треба ставити)))
Мельська Наталі, Та на здоров'я))
Біс і варіації, трясця - це з цензурних))) Мати Василева - це особисто я люблю)))
Бо деякі мої герої лаються міцно так)) Бо це - частина реалістичного образу.
Марія Залевська, О так. Мені чомусь без цього мої герої взагалі не сприймаються)
О, це ціле мистецтво, яке я ще не опанувала☺️☺️
Белла Ісфрелла, Та я теж тільки в процесі)
❤️❤️❤️
Крісті Ко, ❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Христина Вілем, ❤️❤️❤️
Лайку потрібно підбирати згідно місця часу та обставин , а також персонажа.
Не може наприклад людина , яка відсиділа на російськомовній зоні лаятися українською літературною лайкою. І наприклад лайка бумера, що виріс за часів союзу буде відрізнятися від лайки альф та зумерів. Лайка жителя 17 століття відрізняється від лайки 21. І навіть лайка моряка з фентезійного роману буде відрізнятися від лайки жителя лісів та боліт.
Тому до навіть до лайки потрібно підходити творче)))
Герман Харрінгтон, Згідна з вами. Лайка це доволі творча та унікальна річ. Я сучасні вислови молоді інколи повинна йти гуглити, щоб зрозуміти, що малось на увазі
Традиційною українсько лайкою)) Коли потрібна інша, то першою і останньою літерою, а між ними ... ))))
Тея Калиновська, Я зірочками інколи міняю)
♥️♥️♥️
Кі Цуне, ❤️❤️❤️
Мої інколи благим матом)))
Оксана Павелко, О це теж буває)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати