Додано
18.03.26 16:10:04
Хто не дивиться картинки та трейлери?
Я от взагалі практично не звертаю уваги на картинки та відео. Дуже рідко. І ніколи не приймаю рішення стосовно читання твору, по таким непевним для мене критеріям.
Тому в мене картинок і відосиків окрім обкладинок не буде. Тим паче вважаю,що створення крутої картинки чи відео - це все одно, що написати класну книжку. Непроста історія.
Цікаво - я останній із могікан? Чи все таки є люди, які теж не звертають уваги на ШІ-візуал, а лише на текст?
Герман Харрінгтон
105
відслідковують
Інші блоги
Як ви ставитеся до кохання, яке оживає з темряви? Коли два морально сірих персонажів плекають почуття любові й ненависті одночасно?
Кріпачка Софія Шандра вирішила спокусити польського пана, щоб покращити власне становище.
Привітики☺️✨️
Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги)
До речі, вона
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Привіт, мої любі! Сьогодні протягом доби діятиме знижка на весняну книгу ДОТИК ВЕСНИ. СПАЛАХ КОХАННЯ. тобто на роман, який розповідає про чарівний час весни. Про те, як чудово кохати саме тоді коли природа починає оживати,
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
12 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНе дивлюсь ні картинок, ні трейлерів))
Без ШІ зовсім, якщо картинки - то арти з ліцензією на паблік використання, або скріни зі старих фільмів))
Ми будемо останнім острівцем опору в світі машин!)
Але все ж бачу іноді, воно привертає увагу, коли викладають багато ось таких артів
Теж саме) мені не потрібні картинки в книзі, і рідко іду дивитися візуали. Головний критерій - це сам текст.
Але, як автор, додаю візуали в блогах.
А я дивлюся і на картинки, і на відео, і на обладинку звертаю увагу. Це не ключове рішення - читати книгу чи ні, але це перше враження, яким не треба нехтувати.
З трейлерами та візуалами є одна підступна річ. Коли автор дає читачеві готові образи - то читач вже не зможе уявляти героїв чи певні події в творі так, як уявляв би)
Це щось як читати книгу, а потім подивитися екранізацію. До книги братися краще поки ти ще не бачив усіх персонажів та акторів, які їх втілюють (тут у мене болісний спогад стосовно екранізації Темної Вежі Кінга... :c )
Юрій Гадзінський, 100%
Я маю трохи схожу думку й теж не додаю ілюстрації до своїх книг. Але все ж вважаю, що в деяких моментах зображення можуть бути дуже хорошим доповненням до твору. Наприклад, при появі нового персонажа чи якогось важливого об’єкта, який іноді краще один раз побачити, ніж лише уявляти по-своєму. Хоча загалом для мене текст усе одно залишається головним.
Dyhses, Саме так
Є люди, які лише картинки дивляться) Тому я комбіную
Особисто мені як читачу ілюстрації не потрібні. Більше того, часто вони йдуть врозріз з тим, що я собі уявила.
Але на блоги з картинками я захожу) Бо я візуал і завжди рада поглянути на щось нове. Ну і заодно текст прочитаю)) і от як він подобається, то тоді переходжу на твір.
Але більшість читачів самі кажуть, що картинки для них важливі. Навіть просять вставляти. Саме тому у першій книзі вони є. Просто ну дуже гарні вийшли, я робила опитування - додати в кінці, окремою книгою-бонусом чи в кінці розділів. І переміг останній варіант. Тож хто ми такі, щоб сперечатися з читачем?
Дієз Алго, Боротьба з власними вадами - це добре, головне,щоб не перейшло в божевільну бійку з самим собою))
Ви зараз здивуєтесь, але я волію книжки без картинок. Я маю дуже яскраву уяву і завжди уявляю все куди цікавіше, ніж ШІ намалює і анімує.
Але на Букнеті без візуалів читачів не збереш... Вони допомагають людям уявити естетику твору, а це важливо.
Герман Харрінгтон, Але не у всіх так)
А я не проти, коли є візуал. Тільки такий, що хоча б намагається виглядати не як ШІ у його "найліпшому" виді. Просто мене можна порівняти з сухариком і до книжок я таке саме відношення маю.
Якщо там буде сторінка опису персонажа і три рядки події - в моїй голові затримається тільки подія)
Ну, це просто вічна бита між прихильниками книжок з ілюстраціями та без)
Герман Харрінгтон, Ахах, "одруківочка за Фройдом")
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати