"Він між нами": ревнощі

Усім привіт! 

У "Він між нами" настають складні часи. Схоже, Ліка має обирати між Ромою і Дінарою. Чи зможе вона?  Чи має право Дінара ревнувати? Як має поводитись Рома в такий ситуації?

Спойлер до завтрашнього розділу:

 

— В мене ще залишився торт і вино, які ти вчора приніс, — промовила, ще не знаючи до кінця, що хочу сказати далі, але наступні слова вилетіли самі собою — І цей торт явно завеликий для мене одної.

— Це запрошення? — оживився Рома. — Ти впевнена… кхм… що мені можна до тебе приходити?

— Ну здається я вже давно повнолітня, і мені ніхто не може чогось забороняти. А щодо Ді… Гадаю, вона просто погарячкувала. Нічого поганого не станеться, якщо ми просто поп’ємо чай з тортом, правда?

❤️❤️❤️ За таке неймовірне відео до моєї історії дякую незрівнянній Morwenna Moon    ❤️❤️❤️

Більше візуалів до моїх історій тут

27 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Оксана Соловій
17.03.2026, 11:30:00

♥️♥️♥️

Анна Лір
17.03.2026, 11:31:29

Оксана Соловій, ❤️❤️❤️

avatar
Неба Крайчик
16.03.2026, 22:22:18

Як гарно!

Анна Лір
17.03.2026, 05:43:58

Неба Крайчик, Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Olena I
16.03.2026, 20:22:32

Гарно))) https://i.postimg.cc/htp0MsSN/Gemini-Generated-Image-blj1qhblj1qhblj1.png

Анна Лір
16.03.2026, 20:26:41

Olena I, Дякую ❤️

avatar
Марія Залевська
16.03.2026, 20:16:49

В мене є претенденти на виліт, хіхі))) Але з нетерпінням спостерігатиму за рішеннями авторки!❤⭐️❤

Анна Лір
16.03.2026, 20:19:26

Марія Залевська, Ну... головна претендентка просто так не здасться)))) Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Айрін Ван
16.03.2026, 19:08:23

Але чи одним чаюванням все закінчиться? Відео гарне!

Анна Лір
16.03.2026, 19:14:18

Айрін Ван, Напевно буде продовження після чаю))) Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Крісті Ко
16.03.2026, 18:31:25

❤️❤️❤️

Анна Лір
16.03.2026, 18:51:51

Крісті Ко, ❤️❤️❤️

avatar
somnambula
16.03.2026, 18:00:26

❤️❤️❤️

Анна Лір
16.03.2026, 18:01:02

somnambula, ❤️❤️❤️

avatar
Арія Щульц
16.03.2026, 17:59:01

Чай з тортом ❤️❤️вони хоть чайник встигнуть поставити?

Анна Лір
16.03.2026, 18:00:33

Арія Щульц, Ахах, ну ще вино у них там є, якщо не вийде з чайником))))

avatar
Олена Ранцева
16.03.2026, 17:40:15

❤️❤️❤️

Анна Лір
16.03.2026, 17:42:21

Олена Ранцева, ❤️❤️❤️

avatar
Mary J
16.03.2026, 17:38:07

ага-ага)))) агаааа)) так-так))) чай з тортом)))) угу)))) вірю))

Анна Лір
16.03.2026, 17:42:15

Mary J, Так, не дуже правдоподібно))))))

avatar
Ганна Літвін
16.03.2026, 17:36:06

Мм)) чай з тортом, знаючи їх це буде не звичайне чаювання✨️

Анна Лір
16.03.2026, 17:41:47

Ганна Літвін, Хіхі, все може бути)))

avatar
Іванна Роман
16.03.2026, 17:16:28

❤️❤️❤️

Анна Лір
16.03.2026, 17:41:31

Іванна Роман, ❤️❤️❤️

avatar
Белла Ісфрелла
16.03.2026, 17:04:23

Гарно(⁠。⁠•̀⁠ᴗ⁠-⁠)⁠✧❤️

Анна Лір
16.03.2026, 17:41:26

Белла Ісфрелла, Дякую ❣️❤️❣️

♥️♥️♥️

Анна Лір
16.03.2026, 17:41:20

Тетяна Степанкевич, ❤️❤️❤️

avatar
Мельська Наталі
16.03.2026, 16:39:32

Ваааауууу! ❤️❤️❤️

Анна Лір
16.03.2026, 17:41:15

Мельська Наталі, ❣️❤️❣️❤️

avatar
Люмен Белл
16.03.2026, 16:08:43

Красаааа❤️❤️❤️

Анна Лір
16.03.2026, 16:14:00

Люмен Белл, ❤️❤️❤️дякую ❣️❣️❣️

avatar
Ольха Елдер
16.03.2026, 15:57:52

Чудове відео для чудової книги ✨❣️✨

Анна Лір
16.03.2026, 16:13:44

Ольха Елдер, Дуже дякую ❣️❣️❣️

avatar
Джулі Мун
16.03.2026, 15:52:31

Вау вааау)) Ой і РОМА! Неможливо зупинитися...)))

Анна Лір
16.03.2026, 15:54:50

Джулі Мун, Дякую дуже! Радію, що вам сподобалось!♥️♥️♥️♥️♥️

avatar
Delulu Fabii
16.03.2026, 15:51:05

♥️♥️♥️

Анна Лір
16.03.2026, 15:51:37

Delulu Fabii, ♥️♥️♥️

avatar
Мрія Чарівна
16.03.2026, 15:38:19

Ох, відео таке грайливе)))

Анна Лір
16.03.2026, 15:44:11

Чарівна Мрія, Тааак))) Дякую♥️♥️♥️

avatar
Діана Лисенко
16.03.2026, 15:39:47

❤️❤️❤️

Анна Лір
16.03.2026, 15:40:49

Діана Лисенко, ♥️♥️♥️

avatar
Віккі Грант
16.03.2026, 15:39:31

Чудовий буктрейлер ❤️

Анна Лір
16.03.2026, 15:40:45

Віккі Грант, Дякую♥️♥️♥️

Вийшло інтригуючо))

Анна Лір
16.03.2026, 15:40:38

Катерина Винокурова, Дякую♥️

avatar
Христина Вілем
16.03.2026, 15:40:33

❤️❤️❤️

avatar
Morwenna Moon
16.03.2026, 15:35:51

Який інтригуючий спойлер! І дякую за згадку ❤️

Показати 2 відповіді
Morwenna Moon
16.03.2026, 15:38:24

Анна Лір, ♥️♥️♥️

avatar
Лана Жулінська
16.03.2026, 15:37:42

Прекрасне відео, як і сама історія ☺️

Анна Лір
16.03.2026, 15:38:03

Лана Жулінська, Дуже дякую!♥️♥️♥️

avatar
Ромул Шерідан
16.03.2026, 15:34:15

♥️♥️♥️

Анна Лір
16.03.2026, 15:37:13

Ромул Шерідан, ♥️♥️♥️

Інші блоги
Коли реальність — це лише знімальний майданчик.
Деякі ранки починаються з кави. Ранок Кіри починається з протистояння з 95-річним «демоном» у під’їзді та спроб пояснити, чому її «іноземний» співмешканець ніколи не з’являється на людях. У новому епізоді
✧ Колонія. Новий розділ, тизер й колаж» ✧
Доброго часу доби, мої хороші! ☀️ Сьогодні о 12:00 виходить новий 60 розділ «Архів» другої книги з циклу «Колонія. Історія Ріки» — «Тріщини». ⚠️ Як завше, я зробила новий тизер — його можна подивитися
Оновлення та буктрейлер ❤️☺️✨
Вітаю всіх книголюбів! Вчора нарешті додала оновлення до «Шляху пошуків і надії: другого поштовху». Все йде не так швидко, як би хотілося. В наступному розділі анонсую маленьку краплинку «Санта-Барбари»,
Де твоя бути вісім років, або Смарагдові марення
Вітаннячко, кісяри (^..^). Новий розділ готовий! І там ви дізнаєтесь: ✦ як говорити з морем і не викликати при цьому санітарів; ✦ де ви були вісім років, коли бомбили Прайм-4; ✦ хто тут такий борзий і з якого він
Тихі читуни...
Але ж читають... хоч і тихо. Не багато, але є ті хто читають і навіть ствлять оцінки! Соцмережі таки працюють! Ну і Візуал! (Як же без нього?) — Зранку я зробила фотку, — дівчинка розблокувала екран і простягнула його
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше