Додано
16.03.26 08:43:48
Фінал "Я і мій привид". Слова вдячності
Ну ось і все — історія про Василину підійшла до кінця.
Але, чесно кажучи, я не можу сказати героям «прощавайте». Тому вже маю деякі плани продовжити цей світ і створити історії про інших його персонажів.
Насамперед мені дуже хотілося показати магічну академію — місце, де в майбутньому буде цікаво працювати й навчатися. Тож, можливо, колись ми ще повернемося туди. Попереду в героїв ще багато роботи та реформ =)) І я майже впевнена, що не всі вони будуть вдалими — а значить, нас чекає чимало кумедних ситуацій.
Я дуже вдячна всім читачам, які були зі мною на шляху до завершення цієї історії. Кожен перегляд нової глави надихав і дисциплінував мене сідати та писати далі.
Сподіваюся, історія вам сподобалася і ви чекатимете нових книг від мене. Я ще буду додавати невеликі оповідання у цьому світі, поки плануватиму нові великі історії. І ми обов’язково ще зустрінемо знайомих персонажів.
А поки запрошую вас до іншої книги — «Вітер та магія», яку я також намагатимуся викладати щодня.
Анна Лінн
627
відслідковують
Інші блоги
Що робити, коли твій шлюб висить на волосині, а ти приховуєш від чоловіка своє минуле? Віддати коханому свободу тіла, але не сказати те, чого він ніколи не знав про власну дружину⚡️ Зламані клятви розкажуть вам про
З якими негативними моментами в спілкуванні на Букнеті з іншими авторами ви стикались? І як часто? Що вам пишуть "хейтери"? І як ви на це реагуєте? У мене - два випадки знецінення. Для мене це особливо неприємно, бо писати
ЗНИЖКА НА ЄВУ І ВЛАДИСЛАВА АНДРІЙОВИЧА!!! ЩЕ КІЛЬКА ГОДИН!!!!!!!!!!!
ПОСПІШАЙТЕ!!!!!! В інституті розмови лише про майбутні змагання і відпочинок біля річки. Хлопці закупились алкоголем і попусками , хоч не думаю що викладачі
Перше оповідання із серії «Скло спогадів» вже налічує три розділи до ознайомлення. Завтра буде ще три, післязавтра ще три… Там загалом 12 розділів, товстеньке оповідання. ☺️ Хочу поділитися одним
Сьогодні я до вас із коротеньким, але дуже щирим блогом. Найперше хочу сказати вам просто величезне дякую за вашу підтримку моєї нової історії «Один ритм на двох»! Ваша віддача щоразу мене надихає і доводить, що в нас
23 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти✿❣️♥️❣️✿
Белла Ісфрелла, ❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Люмен Белл, ❤️❤️❤️
❤️
Іванна Роман, ❤️❤️❤️
Вітаю❤️☄❤ ( ◜‿◝ )✨
Ірина Бібік, ❤️❤️❤️
Вітаю з завершенням... І з новою книгою) Ви прям всюди встигаєте.
Очерет, Та я відчуваю, що я такий слоупок. Майже 3 місяці книгу писала =))
Оу, як класно, що герої так до серця прикипіли)
Олена Ранцева, ❤️❤️❤️ люблю їх =))
Крута книга! Вітаю із завершенням!❤️❤️❤️
Ганна Літвін, Дякую вам, Ганна! ❤️❤️❤️
Вітаю із завершенням ❤️
Лана Жулінська, Дякую вам!
❤️❤️❤️
Оксана Соловій, Дякую за підтримку!
✨❤️✨
Dana N, Дякую ❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Кі Цуне, ❤️❤️❤️
Щиро вітаю)))
Нехай новинка теж знайде свого читача)
Катерина Винокурова, Дякую ❤️❤️❤️
♥️♥️♥️
Ірина Саха, ♥️♥️♥️
❤️❤️❤️❤️
Лана Рей, ♥️♥️♥️
❣️❣️❣️
Ромул Шерідан, ♥️♥️♥️
❤️❤️❤️
Юлія Марченко, ♥️♥️♥️
❤️❤️❤️
Гончарчик Мілана, ♥️♥️♥️
Вітаю із завершенням♥️♥️♥️
Анна Лір, Дякую ♥️♥️♥️
Вітаю із завершенням ❤️
Діана Лисенко, Дякую ♥️♥️♥️
Вітаю з завершенням! ♥️⭐♥️
Ольха Елдер, Дякую ♥️♥️♥️
Вітаю із завершенням книги! ❤️
Крісті Ко, Дякую ♥️♥️♥️
Вітаю♥️
Натхнення вам на нові звершення♥️
Delulu Fabii, Дякую ♥️♥️♥️
Вітаю вас із завершенням!) Натхнення на нові історії!)
Джулі Мун, Дякую ♥️♥️♥️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати