Додано
15.03.26 15:29:27
"Четвертий вимір" отримав нове обличчя. Чи варто?
Друзі, я трохи поекспериментувала з обкладинкою «Четвертого виміру» і вирішила спробувати новий варіант. Інколи дивишся на історію через певний час і відчуваєш, що її настрій хочеться передати інакше
Але мені дуже важлива ваша думка. Як вам ця обкладинка? Чи вона, на вашу думку, краще передає атмосферу історії, ніж попередня?
Буду рада почути, який варіант ближчий саме вам.
Чи старий варіант?

Єва Лі
151
відслідковують
Інші блоги
Коли ви бачите нову книгу, що викликає у вас бажання її прочитати - назва, обкладинка, анотація чи теги? У мене так: 1. Назва 2. Теги 3. Далі - або анотація, або відразу читаю перший розділ. Багато хто вважає обкладинку
З якими негативними моментами в спілкуванні на Букнеті з іншими авторами ви стикались? І як часто? Що вам пишуть "хейтери"? І як ви на це реагуєте? У мене - два випадки знецінення. Для мене це особливо неприємно, бо писати
Красотульки, залишаю шматочок для тих, хто ще не вирішив, читати чи ні))) https://booknet.ua/book/zemlyanka-po-znizhc-b451809 Торн, який усе ще виглядав злегка пом’ятим, але вже не таким наляканим, обережно підтягнув її назад, ближче до
Мої любі, ось той самий бестселер, який ви полюбили, має продовження. Рейвенкрофти повертаються — і цього разу в центрі історії найнебезпечніший із братів, лорд Лоренс. А його Спокуса… має бурштинові очі та ніж у чоботі)) (Уперше
Усім привіт! Я повертаюся з новою роботою "Від Брехні до Мітки", та це моя друга робота залітає в флешмоб Райдужні Сторінки від авторки Аріна Лінк Я неймовірно хвилююся, але готова презентувати вам свою нову історію,
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯ ще не читав твір, але новий варіант обкладинки виглядає дуже круто)
Володимир Забудський, дякую! У мене було тільки три безкоштовні спроби... Тому процес затягнувся:)
Перший. Він більш насичений, різноплановий, живий, цікавий.
Хоча я не читала книгу, але перший варіант цікавий, розгорнула б.
Другий, нажаль, ні.
Анастасія Коваленко, Дякую❤️ Чесно кажучи, перша обкладинка робилася поспіхом. Другу я просто вистраждала:)
Перший)
Анастасія Коулд, Дякую❤️
Дуже варто і дуже круто! І, взагалі, я вимагаю більше візуалу!)) Я могла би цю нову обкладинку розглядати годинами)
Леля Карпатська, Ги-ги-ги. В мене іноді таке теж буває з обкладинками))) Новий варіант мені ближчий по стилю.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати