Додано
13.03.26 19:25:42
Чи змогли б ви витримати 50 років в дзеркалі?☺️
Заручниця скла: Магія темного кохання
Купили мене тільки через кілька місяців. Я вже вкрай втомилася від того, що цей торговець без кінця совав мене туди-сюди з ящика. Від постійного захитування почало нудити. Але я все одно раділа: життя за склом мало хоч якось змінитись, може, новий власник виявиться цікавішим? А десь глибоко у своїй «чорній» душі я потай мріяла помінятися з кимось місцями. Чесне слово, я вже так виснажилася, що з радістю поступилася б цим «елітним житлом» будь-кому.
Новою власницею стала старенька, яка повісила мене у вітальні й чотири роки поспіль катувала ритмічним стукотом спиць та піснями. Нащо їй стільки шкарпеток? У неї ж навіть онуків не було! Не бабуся, а якась панчішно-шкарпеткова фабрика. Проте саме завдяки тому, що я від нудьги рахувала кожну петлю, я… навчилася спати! Я змогла занурювати себе у стан, схожий на анабіоз. Я ніби зовсім зникала з цього світу: ні снів, ні відчуттів. Хоч якийсь спосіб пропустити ці нескінченні тортури.
За цим сном я й не помітила, як опинилася в іншому домі. Скільки ж я спала? І що сталося з бабусею?
Добре, що я не на її місці, бо я б точно збожеволіла)))
Юлія Марченко
352
відслідковують
Інші блоги
Друзі, на честь свята (та й взагалі давно не було) зробила ЗНИЖКИ аж на чотири книги! «Моє безкриле кохання» (вигнанка-фейрі та безкрилий дракон, розслідування, таємниці та інтриги) «Стіна між нами» (істина
Гарячий дядечко лише кілька годин тому з'явився в «Гордості», а ви вже засипали мене коментарями й питаннями про нього. Тож вирішила відповісти всім одразу. Так, історія про Матвія буде. І повірте, вона варта
В мене чудова новина для всіх прихильників аудіокниг. Моя історія «Та, що купила вітер» озвучена YouTube-каналом «Книжки з вусами». Слухайте із задоволенням! А також не забувайте підписатися на мої
Доброго вечора, мої хороші! Сьогодні діє знижка на книгу "Гуляй, мажоре". До закінчення дії знижки залишається кілька годин. Поспішайте! ;))) Анотація -
Вітаю! Ті, хто давно мене читає, знають, що я інколи розважаюся таким жанром, як горрори. (хоррори, horror, жахи - і скільки там ще назв у цього жанру). І, мушу зізнатися, мені складно уявити, чим такий жанр може налякати
11 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти❤️❤️❤️
Мельська Наталі, ❤️❤️❤️
❤️❤️❤️❤️❤️
Ава Роуз, ❤️❤️❤️
❤️❤️❤️❤️
Вікі Дрейк, ❤️❤️❤️
О, інтригуюче. Взяла в бібліотеку
Дієз Алго, Дякую ❤️❤️❤️
це точно буде щось цікаве
Тетяна Степанкевич, ❤️❤️❤️ Сподіваюся))
❣️❣️❣️
MargFed, ❤️❤️❤️
♥️♥️♥️
Кіт Анатолій, ❤️❤️❤️
Їй там зовсім нічим було зайнятися, виходить?
Анна Потій, Ну не зовсім)) Щурам пісні співала, потім з'явився темний маг і стало цікавіше))))
❤️❤️❤️
Morwenna Moon, ❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
DINA DEUS, ❤️❤️❤️
Цікавенько ❣️❣️❣️
Діана Лисенко, Дякую❤❤❤
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати