❣️проханнячко до читачів і візуали Ворона❣️

Привітики✨️☺️ 
Любі читачі, маю до вас маленьке проханнячко) Я була б дуже вдячна вам за коментарі під книгою Залежність Ворона❤️ Будь-які: смайлик, серденько, знак питання чи зірочка... Не важливо, бо це допоможе книзі в просуванні на платформі✨️ Іноді дуже не вистачає підтримки й муза махає ручкою, не бажаючи допомогати мені писати розділ. Будь ласка, лишайте коментарі, щоб вона не тікала в туман❣️❤️❣️

А тепер перейдімо до візуалів й маленького спойлера до книги Залежність Ворона❣️

Люблю експерементувати з візуальчиками)


Спойлер:

Я прокинулася від поцілунку. Легкого й делікатного, але разом із тим всепоглинаючого.

Очі поволі розплющилися, і я побачила обличчя Тимура. Воно світилося не гірше полярної зірки. Ніколи б не подумала, що цей чоловік із важким поглядом може випромінювати таку радість.

Я раніше бачила темряву його очей. Похмурість і пітьму. Божевільну хіть. Дике звіряче бажання. Різкість лінії щелепи та вилиць... Але не світло. Цього ніколи не було в чорних потойбічних очах Ворона.

Здається, саме через них чоловік і отримав своє прізвисько.

Люди боялися його. Обходили десятою дорогою, а я кинулася йому на шию, віддавши всю себе.

— Доброго ранку, зайченя, — промовив він, цілуючи мене за вушком...

А що я приготувала для вас... Попереду багато цікавого) До фіналу ще далеко, але він вас точно не залишить байдужими☺️
 

Дякую за те, що ви завжди поруч і підтримуєте мене)))
Тихої ночі вам та мирного неба☺️❤️❤️

8 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Діана Василенко
05.03.2026, 13:57:54

Класна книга)

avatar
Кеті Рід
05.03.2026, 13:52:12

Який прекрасний уривок ❤️

avatar
Арміна Арлей
05.03.2026, 08:23:11

❤️❤️❤️☺️

Анжеліка Горан
05.03.2026, 13:11:54

Арміна Арлей, Щиро дякую, люба❣️❤️❣️

avatar
Лана Жулінська
05.03.2026, 06:45:37

❤️❤️❤️

Анжеліка Горан
05.03.2026, 13:11:41

Лана Жулінська, Дякую ❣️❤️❣️

avatar
Кі Цуне
04.03.2026, 23:55:53

✨❤️✨❤️✨❤️

Анжеліка Горан
05.03.2026, 13:11:36

Кі Цуне, Дякую ❣️❤️❣️

avatar
Тая Бровська
04.03.2026, 23:39:56

❤️❣️❤️❣️❤️

Анжеліка Горан
04.03.2026, 23:43:59

Тая Бровська, Дякую за підтримку книги ☺️❣️❤️❣️

avatar
Тея Калиновська
04.03.2026, 23:30:58

❤️✨❤️✨❤️

Анжеліка Горан
04.03.2026, 23:43:39

Тея Калиновська, Дякую за підтримку ❤️❤️❤️

avatar
Лана Рей
04.03.2026, 23:20:02

Дуже гаряча та емоційна книга ❤️❤️❤️❤️

Анжеліка Горан
04.03.2026, 23:43:27

Лана Рей, Щиро дякую за теплий відгук ❤️❤️❤️❤️

Інші блоги
Те що не увійшло в книгу
Шановні читачі! Я заледве себе стримала щоб не написати таку версію подій продовження книги.. На фото Адам та Марійка, те що не увійшло у книгу. P.S. В мене вже такий сюжет вимальовувався, і чесно сказати, по плану
Так? Так?! Некромаркетинг.
Ах, намагаюсь навчититися робити гіфки у тексті ) Трохи Некромагії!!! Як вам герої Некромаркетингу?
Експеримент НадІ Мною... І Над Вами? (новинка!)
Привіт мої любі читачі! Сьогодні я виходжу до вас із тремтінням у руках і шаленим серцебиттям. Я зважилася на крок, якого ви від мене точно не чекали. Попереду на вас чекає абсолютно нетипова для мене робота, яка руйнує
Довгоочікуване поповнення ❤️
Деколи обставини складаються так, що твій ворог стає твоїм порятунком. І так в ситуації Зоряни...... Дуже емоційний розділ вийшов вчора... *************** Ще раз, Зоряно! Останній раз, благаю тебе! - кричав Маркіян, тримаючи її за
✧ Колонія. Новий розділ, тизер й колаж» ✧
Доброго часу доби, мої хороші! ☀️ Сьогодні о 12:00 виходить новий 60 розділ «Архів» другої книги з циклу «Колонія. Історія Ріки» — «Тріщини». ⚠️ Як завше, я зробила новий тизер — його можна подивитися
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше