Додано
27.02.26 23:50:23
Ви колись думали, хто міг би зіграти роль?
Коли пишете книгу, то уявляєте вашого особистого персонажа чи когось конкретного, наприклад актора чи співака, який би підійшов на роль?
Я, наприклад, ніколи не скаладала повноцінних портретів. У мене в голові є риси обличчя та найголовніше, очі.
Але цього разу я думала про те, що історія буде мати акторів. Я відчуваю, що хочу дати ролі й можу показати вам першого, хто буде виконувати одну з головних ролей.

Звісно, ми не відходимо від сеттінгу старої Британії. Все буде як обіцяно) Але у моїй голові Чон Чонґук буде грати свою роль. А кого? Ви скоро дізнаєтесь.
✨️✨️✨️
Поки ви чекаєте на новинку для вас мій роман "Засніжена камелія" зі статусом "завершено".
Ваша улюблена письменниця,
Телеграм-канал “Вільхова садиба”
Ольха Елдер
358
відслідковують
Інші блоги
Ну, зовсім невеличке)) Після завершення Дзена я писав, що в цій серії планується ще кілька оповідань, і це - перше з них. Воно, власне, про Дзена і Тріну - коли вони вже в усталених стосунках і на новому місці. Твір невеличкий,
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
Вітаю, шановні читачі! Дилогія "Не її король, не його королева" нарешті завершена! 7 місяців роботи та сумарні 553 сторінки, на яких розгортається особиста драма двох зовсім не схожих, на перший погляд, людей. Вона
Вітаю! По-перше: дякую! Усім, хто хвилювався, підтримував та писав слова підтримки. Усе це я бачив, усе це я дуже сильно ціную. Піпець, скажімо так, ще не завершився, але завершилася його "гаряча стадія", та і я втомився
ВАУ-ЗНИЖКА!!!! Таке точно не можна пропускати! МИ ПОДІЛИМО ЇЇ -30% Коли весь коледж оголосив мені війну, а власний брат вдав, що це його не стосується, на моєму боці опинилися ті, кого бояться навіть викладачі.
Адам і Даміан.


22 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЩо я можу сказати — це зі мною вперше, що я їх ревную до іншої авторки) Аха-ха-ха)
Бляха))) Є кілька хапитань, але після зазначеного вище, вони точно виглядатимуть, як спроби доколупатися, тому я змовчу))))
А загалом, очевидно ж, що красень)
Delulu Fabii, Деякі відповіді ви знаєте)) ❤️❤️❤️ Буде круто) Дякую, що приєднуєтесь до історії)) ❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Віталій Козаченко, ❤️❤️❤️
(。•̀ᴗ-)✧❤️
Белла Ісфрелла, ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
О, у мене так одного героя міг би зіграти Джеймі Кемпбел Бауер)
Ольха Елдер, Ну так) Взагалі худі блондини мій типаж, а вийшла заміж за чорнявого, який вже до и56 розміру доріс
❤️❤️❤️
Лана Рей, ♥️♥️♥️
Я навіть робила блоги на цю тему ❤️
Morwenna Moon, ♥️♥️♥️
Гіфка така атмосферна♥️♥️♥️
Айрін Ван, Дякую ♥️♥️♥️ Вже потроху передаю вайб історії) ♥️♥️♥️
Мені, до речі, навпаки дуже подобається давати героям конкретні обличчя. У мене вони в голові з’являються майже одразу - з мімікою, поглядом, навіть якимись дрібними жестами. А якщо ще зробити окремий візуал, то картинка взагалі складається ідеально, ніби історія стає більш об’ємною. ❣️
От тільки ще не можу вирішити, що краще: вставляти графіку прямо в текст, як це роблять деякі автори, чи залишати візуалізацію для блогу. З одного боку, в тексті це створює атмосферу тут і зараз, а з іншого - блог дає більше простору для фантазії читача. ❤️
Ana Harvey, Дякую за такі розгорнуті думки ♥️♥️♥️ Щодо мене, то я не за те, щоб вставляти картинки в текст. Мені здається, що це все псує. Ти сидиш і візуалізуєш, а в якийсь рандомний момент автор тебе переключає, збиває і нав'язує власну картинку. Не кажу, що ніколи такого не зроблю. Бо ніколи не кажи ніколи. Але я роками стійка у цій думці
✨♥️
Гарний актор❣️
Торія Ліра, Дякую ⭐✨♥️
Гарненький ❤️
Кері Блек, Дякую ♥️♥️♥️
Це круто✨
Віккі Грант, Дякую ♥️♥️♥️
❣️❣️❣️
Ірина Саха, ♥️✨⭐♥️
❤️❤️❤️
Христина Вілем, ♥️♥️♥️
~(つˆДˆ)つ。☆
Кіт Анатолій, ✨⭐♥️✨
Який розкішний✨️
Ганна Літвін, Дякую! ♥️♥️♥️
Не уявляю себе героїнею чи героєм, але відчуваю та переживаю все, що вони ❤️❤️❤️
Mary J, О, я теж себе не уявляю) Можливо дуже рідко та в якості камео)) ♥️♥️♥️
❤️❤️❤️✨
Ромул Шерідан, ✨⭐♥️
Непогано вийшло)
Аса Шель, Дякую) ♥️♥️♥️
❤️❤️❤️☺️☕
Аріда Демоніар, Дякую! ⭐✨♥️
❤️❤️❤️
Не буду псувати картину )))
Сердечка мені теж подобаються)))
Nataliya Parfenyuk, Дякую! ♥️♥️♥️
❤️✨❤️
Лана Жулінська, Дякую ❤️❤️❤️❤️
❤️❤️❤️❤️
Крісті Ко, Дякую ❤️❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати