Ви колись думали, хто міг би зіграти роль?

Коли пишете книгу, то уявляєте вашого особистого персонажа чи когось конкретного, наприклад актора чи співака, який би підійшов на роль? 

Я, наприклад, ніколи не скаладала повноцінних портретів. У мене в голові є риси обличчя та найголовніше, очі. 

Але цього разу я думала про те, що історія буде мати акторів. Я відчуваю, що хочу дати ролі й можу показати вам першого, хто буде виконувати одну з головних ролей. 

Звісно, ми не відходимо від сеттінгу старої Британії. Все буде як обіцяно) Але у моїй голові Чон Чонґук буде грати свою роль. А кого? Ви скоро дізнаєтесь. 

✨️✨️✨️

Поки ви чекаєте на новинку для вас мій роман "Засніжена камелія" зі статусом "завершено".

 

Ваша улюблена письменниця, 

Ольха Елдер ღ


Телеграм-канал “Вільхова садиба

 

22 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Delulu Fabii
02.03.2026, 10:40:48

Що я можу сказати — це зі мною вперше, що я їх ревную до іншої авторки) Аха-ха-ха)
Бляха))) Є кілька хапитань, але після зазначеного вище, вони точно виглядатимуть, як спроби доколупатися, тому я змовчу))))
А загалом, очевидно ж, що красень)

Ольха Елдер
02.03.2026, 16:04:05

Delulu Fabii, Деякі відповіді ви знаєте)) ❤️❤️❤️ Буде круто) Дякую, що приєднуєтесь до історії)) ❤️❤️❤️

❤️❤️❤️

Ольха Елдер
28.02.2026, 19:54:36

Віталій Козаченко, ❤️❤️❤️

avatar
Белла Ісфрелла
28.02.2026, 18:09:51

(⁠。⁠•̀⁠ᴗ⁠-⁠)⁠✧❤️

Ольха Елдер
28.02.2026, 18:15:24

Белла Ісфрелла, ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Олена Ранцева
28.02.2026, 01:12:46

О, у мене так одного героя міг би зіграти Джеймі Кемпбел Бауер)

Показати 2 відповіді
Олена Ранцева
28.02.2026, 12:38:24

Ольха Елдер, Ну так) Взагалі худі блондини мій типаж, а вийшла заміж за чорнявого, який вже до и56 розміру доріс

avatar
Лана Рей
28.02.2026, 10:09:25

❤️❤️❤️

Ольха Елдер
28.02.2026, 11:18:09

Лана Рей, ♥️♥️♥️

avatar
Morwenna Moon
28.02.2026, 02:45:30

Я навіть робила блоги на цю тему ❤️

Показати 3 відповіді
Ольха Елдер
28.02.2026, 11:18:06

Morwenna Moon, ♥️♥️♥️

avatar
Айрін Ван
28.02.2026, 10:01:30

Гіфка така атмосферна♥️♥️♥️

Ольха Елдер
28.02.2026, 11:18:03

Айрін Ван, Дякую ♥️♥️♥️ Вже потроху передаю вайб історії) ♥️♥️♥️

avatar
Ана Харві
28.02.2026, 08:36:24

Мені, до речі, навпаки дуже подобається давати героям конкретні обличчя. У мене вони в голові з’являються майже одразу - з мімікою, поглядом, навіть якимись дрібними жестами. А якщо ще зробити окремий візуал, то картинка взагалі складається ідеально, ніби історія стає більш об’ємною. ❣️

От тільки ще не можу вирішити, що краще: вставляти графіку прямо в текст, як це роблять деякі автори, чи залишати візуалізацію для блогу. З одного боку, в тексті це створює атмосферу тут і зараз, а з іншого - блог дає більше простору для фантазії читача. ❤️

Показати 2 відповіді
Ольха Елдер
28.02.2026, 09:45:40

Ana Harvey, Дякую за такі розгорнуті думки ♥️♥️♥️ Щодо мене, то я не за те, щоб вставляти картинки в текст. Мені здається, що це все псує. Ти сидиш і візуалізуєш, а в якийсь рандомний момент автор тебе переключає, збиває і нав'язує власну картинку. Не кажу, що ніколи такого не зроблю. Бо ніколи не кажи ніколи. Але я роками стійка у цій думці
✨♥️

avatar
Торія Ліра
28.02.2026, 09:02:55

Гарний актор❣️

Ольха Елдер
28.02.2026, 09:43:20

Торія Ліра, Дякую ⭐✨♥️

avatar
Кері Блек
28.02.2026, 08:45:22

Гарненький ❤️

Ольха Елдер
28.02.2026, 09:43:14

Кері Блек, Дякую ♥️♥️♥️

avatar
Віккі Грант
28.02.2026, 08:43:25

Це круто✨

Ольха Елдер
28.02.2026, 09:43:07

Віккі Грант, Дякую ♥️♥️♥️

avatar
Ірина Саха
28.02.2026, 07:25:59

❣️❣️❣️

Ольха Елдер
28.02.2026, 09:43:02

Ірина Саха, ♥️✨⭐♥️

avatar
Христина Вілем
28.02.2026, 06:46:19

❤️❤️❤️

Ольха Елдер
28.02.2026, 09:42:56

Христина Вілем, ♥️♥️♥️

avatar
Кіт Анатолій
28.02.2026, 06:18:13

~⁠(⁠つ⁠ˆ⁠Д⁠ˆ⁠)⁠つ⁠。⁠☆

Ольха Елдер
28.02.2026, 09:42:52

Кіт Анатолій, ✨⭐♥️✨

avatar
Ганна Літвін
28.02.2026, 05:03:58

Який розкішний✨️

Ольха Елдер
28.02.2026, 09:42:46

Ганна Літвін, Дякую! ♥️♥️♥️

avatar
Mary J
28.02.2026, 00:40:52

Не уявляю себе героїнею чи героєм, але відчуваю та переживаю все, що вони ❤️❤️❤️

Ольха Елдер
28.02.2026, 09:42:18

Mary J, О, я теж себе не уявляю) Можливо дуже рідко та в якості камео)) ♥️♥️♥️

avatar
Ромул Шерідан
28.02.2026, 00:14:26

❤️❤️❤️✨

Ольха Елдер
28.02.2026, 09:41:48

Ромул Шерідан, ✨⭐♥️

avatar
Аса Шель
28.02.2026, 00:10:23

Непогано вийшло)

Ольха Елдер
28.02.2026, 09:41:44

Аса Шель, Дякую) ♥️♥️♥️

avatar
Аріда Демоніар
28.02.2026, 00:02:28

❤️❤️❤️☺️☕

Ольха Елдер
28.02.2026, 09:41:38

Аріда Демоніар, Дякую! ⭐✨♥️

avatar
Nataliya Parfenyuk
27.02.2026, 23:56:33

❤️❤️❤️
Не буду псувати картину )))
Сердечка мені теж подобаються)))

Ольха Елдер
28.02.2026, 09:41:32

Nataliya Parfenyuk, Дякую! ♥️♥️♥️

avatar
Лана Жулінська
27.02.2026, 23:53:09

❤️✨❤️

Ольха Елдер
27.02.2026, 23:53:35

Лана Жулінська, Дякую ❤️❤️❤️❤️

avatar
Крісті Ко
27.02.2026, 23:50:54

❤️❤️❤️❤️

Ольха Елдер
27.02.2026, 23:52:56

Крісті Ко, Дякую ❤️❤️❤️❤️

Інші блоги
Невеличке продовження Затемнення
Ну, зовсім невеличке)) Після завершення Дзена я писав, що в цій серії планується ще кілька оповідань, і це - перше з них. Воно, власне, про Дзена і Тріну - коли вони вже в усталених стосунках і на новому місці. Твір невеличкий,
Автори як актори
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
"Король без минулого" вже у продажу!
Вітаю, шановні читачі! Дилогія "Не її король, не його королева" нарешті завершена! 7 місяців роботи та сумарні 553 сторінки, на яких розгортається особиста драма двох зовсім не схожих, на перший погляд, людей. Вона
Хір ві гоу егейн
Вітаю! По-перше: дякую! Усім, хто хвилювався, підтримував та писав слова підтримки. Усе це я бачив, усе це я дуже сильно ціную. Піпець, скажімо так, ще не завершився, але завершилася його "гаряча стадія", та і я втомився
Велика знижка на передплату -30%
ВАУ-ЗНИЖКА!!!! Таке точно не можна пропускати! МИ ПОДІЛИМО ЇЇ -30% Коли весь коледж оголосив мені війну, а власний брат вдав, що це його не стосується, на моєму боці опинилися ті, кого бояться навіть викладачі. Адам і Даміан.
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше