Фінал — це кінець, чи початок історії...

 

Можливо, ви подумали, що це фінал. Але ні.
У казках вони жили довго і щасливо. Я ж обираю реальність — а там усе тільки починається.
І як же без головного елемента цієї історії?
Як вам така візуалізація? Саме так її уявляли — каблучку?

 

10 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ганна Літвін
27.02.2026, 17:28:27

Друга прямо – вау!✨️✨️✨️

avatar
Ава Роуз
27.02.2026, 10:12:43

❤️❤️❤️

avatar
Стасія Мун
27.02.2026, 07:30:02

Дуже гарна каблучка)

avatar
Тіна Никитенко
26.02.2026, 23:57:57

Гарна візуалізація. Але друга ніжна, як для коханої, бо перша якось ніби агресивніша.

❤️❤️❤️

avatar
Крісті Ко
26.02.2026, 23:45:46

Гарні візуали ❤️❤️❤️❤️

avatar
Кі Цуне
26.02.2026, 23:09:21

❤️❤️❤️

avatar
Ромул Шерідан
26.02.2026, 23:08:28

Гарні❣️✨

avatar
Дана Новак
26.02.2026, 23:03:55

Красиві обидві, мені друга більше до смаку)

avatar
Ірина Скрипник
26.02.2026, 22:51:04

Ну, в принципі гарно. Я б темнішу взяла :)

Інші блоги
Нарешті моя перша передплата! Усе завдяки вам ❤️
Мої любі, тримайте допис, який я писала, не вірячи в реальність цього моменту ❤️ Книга Наречена мого сина Уявіть: за два тижні — весілля. Сукня куплена, дата призначена, життя розписане на двадцять років уперед.
Старт передплати на "Маму за контрактом"! 
Гаїна мріє стати відомою письменницею, і орендує будинок, щоб працювати над книгою. Але справжній власник будинку гадки не має про появу квартирантки, тож їй доведеться стати нянею для його сина... Запрошую до
Культурний Шок Для Мажора 
Ну що, наш золотий хлопчик офіційно вийшов із зони комфорту. Причому зробив це максимально різко, без попереджень і без свого фірмового Cristal. Хто вже встиг прочитати новий розділ «Викрасти сина мільярдера», той зрозуміє,
✿ Сором'язлива квіточка і Чеширський кіт (візуал)
♥️ Сьогодні додалося ще три розділи до оповідання «Я (не) спік інгліш». Загалом шість, а це вже половина. ♥️ Вирішила показати вам героїв та їхню першу зустріч. ✿✿✿ Ніжна і сором’язлива квіточка
Стоп... а де мій "Секс"?
Маленьке технічне оголошення!!! Якщо раптом відкриєте бібліотеку й подумаєте: «Стоп... а де мій "Секс"?» Не панікуйте. Це все ще він. Просто трохи... оновився) Я змінила обкладинки обох частин, тому
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше