Додано
26.02.26 22:48:43
Фінал — це кінець, чи початок історії...


Можливо, ви подумали, що це фінал. Але ні.
У казках вони жили довго і щасливо. Я ж обираю реальність — а там усе тільки починається.
І як же без головного елемента цієї історії?
Як вам така візуалізація? Саме так її уявляли — каблучку?
Яніна Фенікс
225
відслідковують
Інші блоги
Мої любі, тримайте допис, який я писала, не вірячи в реальність цього моменту ❤️ Книга Наречена мого сина Уявіть: за два тижні — весілля. Сукня куплена, дата призначена, життя розписане на двадцять років уперед.
Гаїна мріє стати відомою письменницею, і орендує будинок, щоб працювати над книгою. Але справжній власник будинку гадки не має про появу квартирантки, тож їй доведеться стати нянею для його сина... Запрошую до
Ну що, наш золотий хлопчик офіційно вийшов із зони комфорту. Причому зробив це максимально різко, без попереджень і без свого фірмового Cristal. Хто вже встиг прочитати новий розділ «Викрасти сина мільярдера», той зрозуміє,
♥️ Сьогодні додалося ще три розділи до оповідання «Я (не) спік інгліш». Загалом шість, а це вже половина. ♥️ Вирішила показати вам героїв та їхню першу зустріч. ✿✿✿ Ніжна і сором’язлива квіточка
Маленьке технічне оголошення!!! Якщо раптом відкриєте бібліотеку й подумаєте: «Стоп... а де мій "Секс"?» Не панікуйте. Це все ще він. Просто трохи... оновився) Я змінила обкладинки обох частин, тому
10 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДруга прямо – вау!✨️✨️✨️
❤️❤️❤️
Дуже гарна каблучка)
Гарна візуалізація. Але друга ніжна, як для коханої, бо перша якось ніби агресивніша.
❤️❤️❤️
Гарні візуали ❤️❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Гарні❣️✨
Красиві обидві, мені друга більше до смаку)
Ну, в принципі гарно. Я б темнішу взяла :)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати