Додано
24.02.26 19:59:32
Автори, чи маєте ви свою особливу книгу?
Думаю, у житті кожного автора трапляються книги, які пишуться не швидко і не легко. Але потім смакуються, як добре витримане вино.
Герої такої книги — особливі для письменника: ними не керуєш і не крутиш за власним бажанням, а ніби спостерігаєш за їхнім життям збоку й ледве встигаєш занотовувати побачене.
Саме таку книгу я пишу зараз.
«Наречений(приречений) Відьми» став для мене тим самим делікатесом, яким я смакую повільно й із задоволенням. Занурююся в цей фантастичний світ, де кохання заборонене й незрозуміле, а вищі істоти виявляються зовсім не такими, якими їх уявляють люди.
Та навіть у такому світі кохання здатне народитися там, де в нього найменше шансів на виживання…
Якщо спочатку - то сюди
Свіжа глава - це тут
Єва Сова
356
відслідковують
Інші блоги
Друзі, на честь свята (та й взагалі давно не було) зробила ЗНИЖКИ аж на чотири книги! «Моє безкриле кохання» (вигнанка-фейрі та безкрилий дракон, розслідування, таємниці та інтриги) «Стіна між нами» (істина
Гарячий дядечко лише кілька годин тому з'явився в «Гордості», а ви вже засипали мене коментарями й питаннями про нього. Тож вирішила відповісти всім одразу. Так, історія про Матвія буде. І повірте, вона варта
В мене чудова новина для всіх прихильників аудіокниг. Моя історія «Та, що купила вітер» озвучена YouTube-каналом «Книжки з вусами». Слухайте із задоволенням! А також не забувайте підписатися на мої
Доброго вечора, мої хороші! Сьогодні діє знижка на книгу "Гуляй, мажоре". До закінчення дії знижки залишається кілька годин. Поспішайте! ;))) Анотація -
Вітаю! Ті, хто давно мене читає, знають, що я інколи розважаюся таким жанром, як горрори. (хоррори, horror, жахи - і скільки там ще назв у цього жанру). І, мушу зізнатися, мені складно уявити, чим такий жанр може налякати

13 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиМаю :)
Я про неї вже стільки писала, що ті, хто читає мої блоги, швидко зрозуміють: ЯКА САМЕ?
Ірина Скрипник, Я люблю деякі свої книжки перечитувати під настрій, а Ви?
Так є така))
Щастя, Порекомендуєте для читання?
❤❤❤
Куранда Валерія, ♥️♥️♥️
♥️♥️♥️♥️♥️
Кі Цуне, ♥️♥️♥️
Оооххх)) бажаю смачного тоді вам та натхнення довести книгу до кінця❤️
Ганна Літвін, Дуже вам дякую !!! ❤️❤️❤️
Для мене всі книги особливі й посідають своє місце, але кожна — по-своєму. Якщо ж говорити про ту, що, певно, ніколи не відпустить, то це, звісно, дилогія "Вовкун"))
Белла Ісфрелла, Дякую! ❤️❤️❤️
Складно виділити якусь одну)
Коли пишеш книгу, певний час живеш у ній, проживаєш кожну подію зі своїми героями)
Тож кожна з книг особлива для мене і навіть як вона у чомусь не бездоганна, вона продовжує займати своє місце у серці❤️
Кайла Броді-Тернер, ❤️❤️❤️
Цікаве питання. Бо кожна книга має свій відпечаток. Кожен герой створений автором має своє місце в його думках.
Руслан Баркалов, Так, автор не байдужий до кожного свого героя. Але все ж таки не повірю, що всі вони однаково улюблені.
❤️❤️❤️
Шепіт Місяця, ♥️♥️♥️
❤️✨❤️✨❤️
Тея Калиновська, Дякую! ♥️♥️♥️
Мабуть, для мене це кожна книга під час написання. Вона ж залишається в серці і по завершенню, але тісниться для нової історії ☺️
Лана Жулінська, Батьки люблять усіх своїх дітей, але кожного – по-різному.
♥️♥️♥️
Чарівна Мрія, ♥️♥️♥️
Коментар видалено
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати