Автори, чи маєте ви свою особливу книгу?

Думаю, у житті кожного автора трапляються книги, які пишуться не швидко і не легко. Але потім смакуються, як добре витримане вино.

Герої такої книги — особливі для письменника: ними не керуєш і не крутиш за власним бажанням, а ніби спостерігаєш за їхнім життям збоку й ледве встигаєш занотовувати побачене.

Саме таку книгу я пишу зараз.

«Наречений(приречений) Відьми» став для мене тим самим делікатесом, яким я смакую повільно й із задоволенням. Занурююся в цей фантастичний світ, де кохання заборонене й незрозуміле, а вищі істоти виявляються зовсім не такими, якими їх уявляють люди.

Та навіть у такому світі кохання здатне народитися там, де в нього найменше шансів на виживання…
 



 

Запрошую до читання!
Якщо спочатку - то сюди

Свіжа глава - це тут

13 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ірина Скрипник
25.02.2026, 07:47:02

Маю :)
Я про неї вже стільки писала, що ті, хто читає мої блоги, швидко зрозуміють: ЯКА САМЕ?

Єва Сова
25.02.2026, 15:01:56

Ірина Скрипник, Я люблю деякі свої книжки перечитувати під настрій, а Ви?

avatar
Щастя
25.02.2026, 07:04:45

Так є така))

Єва Сова
25.02.2026, 15:00:59

Щастя, Порекомендуєте для читання?

avatar
Куранда Валерія
25.02.2026, 01:47:39

❤❤❤

Єва Сова
25.02.2026, 15:00:28

Куранда Валерія, ♥️♥️♥️

avatar
Кі Цуне
25.02.2026, 01:53:29

♥️♥️♥️♥️♥️

Єва Сова
25.02.2026, 15:00:21

Кі Цуне, ♥️♥️♥️

avatar
Ганна Літвін
24.02.2026, 20:56:53

Оооххх)) бажаю смачного тоді вам та натхнення довести книгу до кінця❤️

Єва Сова
24.02.2026, 21:00:35

Ганна Літвін, Дуже вам дякую !!! ❤️❤️❤️

avatar
Белла Ісфрелла
24.02.2026, 20:38:41

Для мене всі книги особливі й посідають своє місце, але кожна — по-своєму. Якщо ж говорити про ту, що, певно, ніколи не відпустить, то це, звісно, дилогія "Вовкун"))

Показати 3 відповіді
Єва Сова
24.02.2026, 20:50:58

Белла Ісфрелла, Дякую! ❤️❤️❤️

Складно виділити якусь одну)
Коли пишеш книгу, певний час живеш у ній, проживаєш кожну подію зі своїми героями)
Тож кожна з книг особлива для мене і навіть як вона у чомусь не бездоганна, вона продовжує займати своє місце у серці❤️

Показати 3 відповіді
Єва Сова
24.02.2026, 20:34:30

Кайла Броді-Тернер, ❤️❤️❤️

avatar
Руслан Баркалов
24.02.2026, 20:20:05

Цікаве питання. Бо кожна книга має свій відпечаток. Кожен герой створений автором має своє місце в його думках.

Єва Сова
24.02.2026, 20:34:02

Руслан Баркалов, Так, автор не байдужий до кожного свого героя. Але все ж таки не повірю, що всі вони однаково улюблені.

avatar
Шепіт Місяця
24.02.2026, 20:10:54

❤️❤️❤️

Єва Сова
24.02.2026, 20:29:19

Шепіт Місяця, ♥️♥️♥️

avatar
Тея Калиновська
24.02.2026, 20:04:51

❤️✨❤️✨❤️

Єва Сова
24.02.2026, 20:29:12

Тея Калиновська, Дякую! ♥️♥️♥️

avatar
Лана Жулінська
24.02.2026, 20:02:22

Мабуть, для мене це кожна книга під час написання. Вона ж залишається в серці і по завершенню, але тісниться для нової історії ☺️

Єва Сова
24.02.2026, 20:28:49

Лана Жулінська, Батьки люблять усіх своїх дітей, але кожного – по-різному.

avatar
Мрія Чарівна
24.02.2026, 20:01:38

♥️♥️♥️

Єва Сова
24.02.2026, 20:27:53

Чарівна Мрія, ♥️♥️♥️

avatar
Шепіт Місяця
24.02.2026, 20:10:45

Коментар видалено

Інші блоги
Знижка -25% на 4 книги!
Друзі, на честь свята (та й взагалі давно не було) зробила ЗНИЖКИ аж на чотири книги! «Моє безкриле кохання» (вигнанка-фейрі та безкрилий дракон, розслідування, таємниці та інтриги) «Стіна між нами» (істина
Ви просили Матвія? Отримуйте! 
Гарячий дядечко лише кілька годин тому з'явився в «Гордості», а ви вже засипали мене коментарями й питаннями про нього. Тож вирішила відповісти всім одразу. Так, історія про Матвія буде. І повірте, вона варта
Та, що купила вітер. Аудіокнига!
В мене чудова новина для всіх прихильників аудіокниг. Моя історія «Та, що купила вітер» озвучена YouTube-каналом «Книжки з вусами». Слухайте із задоволенням! А також не забувайте підписатися на мої
Пихатий мажор + проста дівчина зі знижкою!!!
Доброго вечора, мої хороші! Сьогодні діє знижка на книгу "Гуляй, мажоре". До закінчення дії знижки залишається кілька годин. Поспішайте! ;))) Анотація -
Приховав 2 своїх хоррори, бо...
Вітаю! Ті, хто давно мене читає, знають, що я інколи розважаюся таким жанром, як горрори. (хоррори, horror, жахи - і скільки там ще назв у цього жанру). І, мушу зізнатися, мені складно уявити, чим такий жанр може налякати
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше