Додано
14.02.26 10:10:21
Галя балувана - то не лише про кулінарію!
#відгук #українське_фентезі #гумор
Яким ви бачите Київ майбутнього? 
Напевно, це купа скляних будівель, футуристичні автомобілі, що навіть не торкаються землі та усілякі такі стандартні штучки у стилі “5 елементу”?
А що як я вам скажу, що все буде геть інакше? Гноми, орки (нормальні, а не оця ось помилка природи!), а нарівні з технологічним прогпресом - магічний?!
Правда цікаво?
От і я так кажу!
Саме у такий світ пропонує поринути своїм читачам Ляна Аракелян у історіях серії “Галя балувана!”

Головні події крутяться у корчмі “Самжене & Смажене”, де шеф-кухарка, подавальниця та барвумен Галя-Криголам щоденно доводить відвідувачам, що на Лисій горі вміють не лише шабаші справляти, але ще й гарно відпочивати! Та до того ж готують так - що тільки й слідкуй, щоб язика не проковтнути! Одна лише свив’янка чого варта?

Словом - Галя тримає у залізному кулаці і відвідувачів, і навіть власника корчми. Єдина, з ким доводиться дотримуватися правил нейтралітету - дружина власника, яка все ніяк не вгомониться, бо вважає, що шеф-кухарка зазіхає на найцінніше!
А Галя що? Живе собі, та намагається триматися якомога далі від усіх інтриг, які наче самі липнуть до “Самжене & Смажене”. Паралельно з цими пригодами вона ще й знаходить собі нареченого, стає героїнеї гром’ячого народу та втрапляє у справжнісіньку телевізійну халепу! Точніше - на найвідоміше кулінарне шоу усіх часів, світів та народів - “Битва на лопатках”!
Головна інтрига - хто стане переможцем, якщо серед ворогів - найвпливовіші судді шоу, а конкуренти - ті ще змії?...
Особисто я завжди була байдужою до подібних шоу, але тут і моє серденько не витримало - вболівала, як за рідну!
До того ж отримувала справжнісіньку насолоду від смачних страв (після опису яких завжди хотілося їсти!) та колоритної мови
Шикарна й нетипова історія, яка однозначно підніме вам настрій!
Читати історії можна за посиланнями:
“Слив’янка, сер!”
“Битва на лопатках”
Олена Блашкун
1164
відслідковують
Інші блоги
Доброго продуктивного раночку, колеги!
Новий розділ від Єви вже на сайті, приємного прочитання)
Буду вдячна за рекомендації моєї книги від когось з Вас❤️❤️❤️
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels – Що це? – Фото Андреса, – всміхнулась вона. – Єдине, що вціліло у тому домі. – Мені шкода. Він
Вітаю, любі читачі! Сьогодні діє приємна знижка на роман Маленьке диво для великого боса -25% 89грн >>> 67грн Книга вже завершена та чекає на вас повним текстом Я хотіла його забути і ніколи не зустрічатися. Викреслити
Усе ясно… Моя дракониця під повним контролем дракона Нарака. Її зараз нічого, крім Істинності та розмноження, не цікавить! Повертаюся в людську форму. Отже. Що ми маємо… По-перше, на мою драконицю розраховувати
Я нервую, і Михайло мною незадоволений. Але я нічого не можу вдіяти із собою — для матері немає нічого складнішого, ніж зображувати веселощі, коли її дитина хворіє. Я посміхаюся, роблю очі потенційним інвесторам і

0 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВидалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати