Яка обкладинка краще?

Вже який день не можу обрати обкладинку для "Ейнар. Доля". Якщо для першої книги обкладинка залишається не змінною, то тут я вже втретє все переробляю.

 

Перша — моя. Робила самостійно.

Друга з’явилася несподівано — коли я «оживляла» першу, і мені видало цей варіант.

Третю я зробила зараз разом із ШІ. 

 

А тепер головне питання до вас.

З огляду на анотацію:

Усе, чого я хотіла — спокійно вчитися, дивитися відео з котиками й ходити на побачення з Ейнаром.

Що маю натомість?

Доводиться виводити на чисту воду сімейство Чорних, зіштовхнутися з демонічним культом , який мріє підкорити світ, і цілим всесвітом, що натякає: «Проти долі не підеш».

Який варіант підходить для цієї історії?

15 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Morwenna Moon
12.02.2026, 13:53:56

Я б взяла другу картинку і зробила з неї таку як третя обкладинка )

Оксана Маркова
12.02.2026, 14:25:39

Morwenna Moon, Щиро дякую за коментар ❣️✨️❣️

avatar
Крісті Ко
12.02.2026, 13:49:42

Персонажі мені подобаються на другій, шрифт на третій. )))

Оксана Маркова
12.02.2026, 14:25:12

Крісті Ко, Щиро дякую за коментар ❤️✨️❤️

avatar
Куранда Валерія
12.02.2026, 13:47:36

Мені 2

Оксана Маркова
12.02.2026, 14:24:39

Куранда Валерія, Дякую❤️❤️❤️

avatar
Лана Рей
12.02.2026, 13:17:20

Мені 3)

Оксана Маркова
12.02.2026, 13:19:03

Лана Рей, Дякую❤️✨️❤️

avatar
Дана Новак
12.02.2026, 12:10:05

Мені подобається друга) А шрифт найгарніший на третій)

Показати 4 відповіді
Дана Новак
12.02.2026, 12:53:07

Оксана Маркова, ✨❤️✨

avatar
MargFed
12.02.2026, 11:41:20

Мені подобається третя. Бо перша більше віє якимось трилером, а у вас досить затишна історія, тож перша обкладинка не відповідає цьому настрою. Але це моє судження.

Показати 5 відповідей
Оксана Маркова
12.02.2026, 12:32:53

MargFed, Ну а кому зараз легко)))

avatar
Наталія Арден
12.02.2026, 12:02:16

Третя)

Оксана Маркова
12.02.2026, 12:07:55

Наталія Арден, Дякую❤️❤️❤️

avatar
Юрій Гурін
12.02.2026, 11:32:12

Третя, не вагайтесь.

Оксана Маркова
12.02.2026, 11:43:25

Юрій Гурін, Дякую❣️

avatar
Олена Мисак
12.02.2026, 11:05:04

3 Погляди заворожують♥️

Оксана Маркова
12.02.2026, 11:09:49

Олена Мисак, Щиро дякую за коментар ❣️✨️❣️

avatar
Лекса Т. Кюро
12.02.2026, 10:54:30

Однозначно третя для цього сайта підійде більше. По композиції вона більш гармонійна, шрифт гарний❣️Та й (на мій смак) персонажі добре виглядають разом.

Оксана Маркова
12.02.2026, 10:57:21

Лекса Т. Кюро, Щиро дякую за ваш коментар ❤️❤️❤️!

avatar
Кі Цуне
12.02.2026, 10:45:06

Третя дуже гарна ♥️(⁠^⁠^⁠)♥️

Оксана Маркова
12.02.2026, 10:49:16

Кі Цуне, Дякую❤️✨️❤️

3 більш підходить під обкладинку на сайті) Але 1 подобається через корейця :)

Оксана Маркова
12.02.2026, 10:37:55

Діана Козловська, Дякую❤️✨️❤️ розумію щодо корейця)))

avatar
Юлія Марченко
12.02.2026, 10:11:51

3 подобається більше)

Оксана Маркова
12.02.2026, 10:24:59

Юлія Марченко, Дякую за коментар❣️✨️❣️3 вже беззаперечний лідер, схоже)

avatar
Діана Лисенко
12.02.2026, 10:04:08

Мені третя сподобалась найбільше)))

Оксана Маркова
12.02.2026, 10:06:33

Діана Лисенко, Дякую✨️❣️✨️ схоже, третя таки більше чіпляє))

avatar
Соланж Седу
12.02.2026, 10:01:18

Мені до вподоби 3)

Оксана Маркова
12.02.2026, 10:03:22

Соланж Седу, Дякую за коментар ❤️✨️❤️

Інші блоги
⏰ Час читати оповідання ⏰ ( і гра)
«Я (не) спік інгліш» вже повністю опубліковане, як я і обіцяла. Хто чекав на завершення, щоб прочитати – запрошую. ♥️♥️♥️ Хочу дещо додати і прояснити. Я пишу оповідання, які не є 100% правдою. Це
Подарунки для читачів!
Вітаю, любі читачі! ❤️ Серед такого сонячного літнього дня вирішила зробити для вас одразу два подарунки ☺️ Перший — книга «Зухвала для мафіозі» буде безкоштовною. Хоча в мене є можливість зробити
З Днем Конституції України!
Вітаю з цим важливим для нас усіх святом! Навіть, якщо ти старше за жовтий корпус Унверситету Богомольця(не точно) варто періодично оновлювати знання про Основний Закон!
Кінець історії, книга закінчена
Історія волошкового поля закінчена! Тож давайте ще раз згадаємо як все було… Дякую за те що читаєте моїх книги, і всього вам найкращого) І до нових зустрічей!
Бдсм має правила (анонс)
Чесно кажучи, трохи нервую щодо оновлення, яке вас чекає вночі. У нас чергова Хроніка. Суть стосунків Маріци і Даміана, підозрюю, ви вже зрозуміли ❤ Ні, словами через рот вони ні про що не домовлялися, але між цими двома
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше