Додано
12.02.26 10:00:02
Яка обкладинка краще?
Вже який день не можу обрати обкладинку для "Ейнар. Доля". Якщо для першої книги обкладинка залишається не змінною, то тут я вже втретє все переробляю.

Перша — моя. Робила самостійно.

Друга з’явилася несподівано — коли я «оживляла» першу, і мені видало цей варіант.

Третю я зробила зараз разом із ШІ.
А тепер головне питання до вас.
З огляду на анотацію:
Усе, чого я хотіла — спокійно вчитися, дивитися відео з котиками й ходити на побачення з Ейнаром.
Що маю натомість?
Доводиться виводити на чисту воду сімейство Чорних, зіштовхнутися з демонічним культом , який мріє підкорити світ, і цілим всесвітом, що натякає: «Проти долі не підеш».
Який варіант підходить для цієї історії?
Оксана Маркова
199
відслідковують
Інші блоги
«Я (не) спік інгліш» вже повністю опубліковане, як я і обіцяла. Хто чекав на завершення, щоб прочитати – запрошую. ♥️♥️♥️ Хочу дещо додати і прояснити. Я пишу оповідання, які не є 100% правдою. Це
Вітаю, любі читачі! ❤️ Серед такого сонячного літнього дня вирішила зробити для вас одразу два подарунки ☺️ Перший — книга «Зухвала для мафіозі» буде безкоштовною. Хоча в мене є можливість зробити
Вітаю з цим важливим для нас усіх святом! Навіть, якщо ти старше за жовтий корпус Унверситету Богомольця(не точно) варто періодично оновлювати знання про Основний Закон!
Історія волошкового поля закінчена! Тож давайте ще раз згадаємо як все було… Дякую за те що читаєте моїх книги, і всього вам найкращого) І до нових зустрічей!
Чесно кажучи, трохи нервую щодо оновлення, яке вас чекає вночі. У нас чергова Хроніка. Суть стосунків Маріци і Даміана, підозрюю, ви вже зрозуміли ❤ Ні, словами через рот вони ні про що не домовлялися, але між цими двома
15 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯ б взяла другу картинку і зробила з неї таку як третя обкладинка )
Morwenna Moon, Щиро дякую за коментар ❣️✨️❣️
Персонажі мені подобаються на другій, шрифт на третій. )))
Крісті Ко, Щиро дякую за коментар ❤️✨️❤️
Мені 2
Куранда Валерія, Дякую❤️❤️❤️
Мені 3)
Лана Рей, Дякую❤️✨️❤️
Мені подобається друга) А шрифт найгарніший на третій)
Оксана Маркова, ✨❤️✨
Мені подобається третя. Бо перша більше віє якимось трилером, а у вас досить затишна історія, тож перша обкладинка не відповідає цьому настрою. Але це моє судження.
MargFed, Ну а кому зараз легко)))
Третя)
Наталія Арден, Дякую❤️❤️❤️
Третя, не вагайтесь.
Юрій Гурін, Дякую❣️
3 Погляди заворожують♥️
Олена Мисак, Щиро дякую за коментар ❣️✨️❣️
Однозначно третя для цього сайта підійде більше. По композиції вона більш гармонійна, шрифт гарний❣️Та й (на мій смак) персонажі добре виглядають разом.
Лекса Т. Кюро, Щиро дякую за ваш коментар ❤️❤️❤️!
Третя дуже гарна ♥️(^^)♥️
Кі Цуне, Дякую❤️✨️❤️
3 більш підходить під обкладинку на сайті) Але 1 подобається через корейця :)
Діана Козловська, Дякую❤️✨️❤️ розумію щодо корейця)))
3 подобається більше)
Юлія Марченко, Дякую за коментар❣️✨️❣️3 вже беззаперечний лідер, схоже)
Мені третя сподобалась найбільше)))
Діана Лисенко, Дякую✨️❣️✨️ схоже, третя таки більше чіпляє))
Мені до вподоби 3)
Соланж Седу, Дякую за коментар ❤️✨️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати