Додано
09.02.26 13:58:45
Хочу порадитися

Готую для вас дві історії. До речі, вже давненько. І все не оберу, яку починати першою. Допоможете?
(П.с. світло поки що по парі годин на добу, тому зараз не ризикую з викладками, але вже скучила за вашими коменетарями, тому готую! Ну і "Кожній відьмі по парі" теж пишемо, коли заряду на ноутах вистачає)
Тож розкажіть, що саме хотіли б читати першим?
Нідейла Нельте
2130
відслідковують
Інші блоги
Сьогодні для мене важливий день - я почала публікацію нової книги. Що ж вас чекає? Основні тропи: мафія, вимушений шлюб, від ворогів до коханців, сімейні таємниці, кримінальні розбірки, таємниці минулого, протистояння
Нагадую своїм неймовірним читачам, що сьогодні діє знижка на книгу «Між двох тіней». А ще не забувайте, що перша книга циклу — «Гра без згоди» — доступна безкоштовно. Тож фактично ви отримуєте дві
Сьогодні дізналася, що Букнет покинули дві чудові талановиті авторки, що підтримували та надихали мене протягом тривалого часу – Ева Роман і Діана Козловська. Знаю, що вони продовжують творчий шлях, але все одно сумно,
Дарк-роман, історичний любовний роман. Бразилія початку 1970-х років, різниця у віці та статусі, складні емоції та почуття. Початок 70х років 20 століття. Бразилія. Жорстка диктатура. Хоча країна має успіхи, економіка ще не почала
Вітаю, любі читачі У мене стартувала вибухова новинка ГОЛОВНИЙ БІЛЬ ДЛЯ БОСА: ОЛЕКСАНДРА Зрада, шалені емоції, спекотне протистояння, службові інтриги та романтика з щіпкою гумору Запрошую до читання! - Тепер я
15 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯ би почитала фантастику - скучила за Вашими крутезними історіями
Марина Грошевая, дуже приємно! Я й сама за ними скучила))
Люблю фентезі більше ))
Ольга Сончак, дякую за відповідь))
Доброго вечора, особисто мені більше подобається фентезі))
Танюша Холява, доброго, дякую, що поділилися)
Я теж люблю фентазi
Ирина Ткаченко, дякую))
Читаю все. Але у фентезі - перевага
MillaS, дякую) Чекатиму))
З під Вашого "пера"-ноута) все цікаво виходить! Але особисто в мене настрій більш фентезі почитати)
Алена Шушурина, дуже приємно! Дякую, що відгукнулися)
Фентезі))))
lanachak, дякую))
Фентезі)
Христина Погранична, дякую!)
Я б фентезі почитала.Гарно у вас виходить писати
Lana Strelchuk, щиро дякую! Дуже приємно)
А я би продовження фентазі почитала спочатку
Юлія Ткач, пишемо) Якби не вимкнення світла, вже закінчили б, але на жаль зараз дуже повільно йде через все оце(((
Фантастику♥️
Щастя, дякую! ♥️
А можна обидві??? ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, так, але не водночас))
Мені більше ваша фантастика подобається. Є в ній така родзинка, але й фентезі теж нічогеньке ;)
Тетяна Бідна, та я й сама більш фантастику люблю) Але ж читачі надають переваги фентезі ))
А у вас все добре виходить. Ну, якщо одне фентезі вже викладаєте, то друге можна фантастику...
Дієз Алго, дуже приємно, дякую!))
Чекаю на ваші думки))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати