Додано
04.02.26 22:27:30
Почав нову книгу
Дещо важке та важливе для мене... це продовження трилогії "Вітер-моє імʼя"
"Таємниці Зеріуса" назва нової книги... Навіть не знаю, але може бути взагалі останньою в моєму недолугому житті...
Зеріус Нокс
38
відслідковують
Інші блоги
Підтримайте будь ласка! Вперше беру участь у конкурсі саме дарк романів, цікаво отримати і такий письменницький досвід) Тому буду дуже вдячна кожному, хто ознайомиться хоча б, з анотацією, при бажанні-і з романом в цілому,
Привіт! Сама ще не вірю, але вчора в другій половині дня розпочалася передплата на мою новинку) Хвилююся страшно, але варто рухатися вперед. Запрошую усіх, хто ще не читає цю історію, бо буде справді цікаво і, сподіваюся,
навпроти незнайомки і зацікавлено розглядав її. Та вона — дитина, певно, років шістнадцяти. Повненька, з чорними кучерями, в дешевому спортивному костюмі — аж ніяк не дівчина його мрії. Вона читала книжку. Цікаво, про
Ви шукаєте атмосферну готичну, гостросюжетну історію з колоритними персонажами та незабутньою хімією? Де є палка ненависть, що або перетворюється на кохання, або спалює заживо?
Де дружба починається з брехні, а потім
Мене так захоплюють герої: Джимі, який не вірить у почуття. Аманда, яка пройшла через пекло. І перші спроби змінитися, відчути те, що сховано на підсвідомості. Як швидко Аманда перетягне увагу Джимі з контролю до почутт
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиТоді доведеться все починати з початку в наступному. )
Тому не падайте духом !) Використовуйте це по максимуму
Зеріус Нокс, Хочу вас розстроїти ) скоріше за все зробимо ) Ми любимо танцювати на тих самих граблях))
Отримуйте задоволення від творчості! ✨❤️✨ Бажаю вам успіху!
Зеріус Нокс, У кожного свій тягар... Але треба триматися – що ще лишається...
Чому ж так песимістично? Ви тільки почали, ще все буде
Ірина Скрипник, Ой , не знаю чи буде щось взагалі… до речі в лютому минулого року я почав писати… але дякую за підтримку) я це ціную
Налаштовуйте себе на позитив і все налагодиться). Нове починання - повинно приносити лише світлі і добрі почуття ☺️♥️
Вікторі Драгон, Повинно, а я коли пишу плачу… Важко дається, але пишеться легко… побачимо куди воно взагалі виведе і можливо ці події саме потрібні були щоб змусити знову писати, але це занадто навіть для мене) але дякую за підтримку…
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати