Додано
03.02.26 18:54:46
Магія, яка живе в кожному з нас⭐

⭐У кожному з нас живе тиха магія. Не та, що вимагає заклинань чи ритуальних предметів, а та, що народжується з глибин серця й думки. Це світло, яке ми носимо всередині, здатне перетворювати темряву на шлях, а сумніви — на силу.
Магія в нас проявляється у найдрібніших моментах: у здатності відчувати красу світу, у словах, що лікують, у погляді, який дарує надію. Вона не завжди гучна чи помітна, але завжди присутня, ніби невидимий вогонь, що зігріває душу.
Можна сказати просто: магія, це ми самі, у своїй найчистішій і найсильнішій формі. Ніколи не забувайте про це ₍^. .^₎⟆
Новий розділ Їх розлучила смерть за посиланням
Кіт Анатолій
370
відслідковують
Інші блоги
Привіт, мої любі читачі! Сьогодні я хочу поділитися з вами неймовірною новиною. Моя книга «Темні лінії» офіційно стає частиною чарівного літературного марафону «Мелодія кохання», який проводять авторки
Дорогі читачі та автори! ✨ Сьогодні у нас із чарівною авторкою Еллі Мун надзвичайно хвилююча та особлива подія. Ми вперше об'єднали зусилля, щоб створити дещо абсолютно унікальне — те, чого ще не було на теренах нашої
Привіт, мої любі. Ну, що? Продовжуємо знайомитися з Ельтанарією?☺️ І розпочати я хочу саме з тих, без кого ця історія неможлива, як і без головної героїні. А перед тим, як почати, хочу ще раз нагадати, що книга є учасницею
Сьогодні вночі фінал «Адвоката для вбивці». Також сьогодні вночі в Ляльководі ми зустрінемо Ставроса Зорбаса (не дивуйтеся такому імені. Він просто грецького походження). По правді, мене вибісив цей знатний з@ср@нець
Тижневий відпочинок від Букнету трішки затягнувся, але ось я тут, нарешті змогла вирватися з циклу життєвих труднощів. Не те щоб вони зникли, але хоча б дві проди на тиждень старатимуся підтримувати. Дякую всім, хто чекав❤️ І
25 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиМагія — і без мене? О__о
Дуже хороші слова і бомбічна гіфка :)
Атмосферно)
Захоплююсь Вашим вмінням подавати інформацію так, що читаєш — і теплішає на серці.☀️ Прекрасні слова, дуже красивий візуал. ✨
Нових неперевершених задумів Вам та успіху!(◕ᴗ◕✿)❤️✨
Дуже красивий блог❤️❤️❤️
Так само, як не варто забувати, що словом можна не тільки лікувати, а ще робити боляче....
Дякую, гарний блог. )))
Кіт Анатолій, Звісно))
Дуже магічно ❤️❤️❤️
Ольха Елдер, (*ᴗ͈ˬᴗ͈)ꕤ*.゚
Дуже влучно підмічено ❤️❤️❤️
Olena I, ✧*。٩(ˊᗜˋ*)و✧*。
Гарно сказано!✨
Віталій Козаченко, Дякую ❤️
Ох як все палає))
Катерина Винокурова, ❤️❤️❤️
Гарно написано, так, магія це життя а саме життя це магія, дуже цікава тема, можна говорити гескінченно✨⚡✨
Іван Павелко, Дякую ❤️❤️❤️
Я люблю таку магію)
Белла Ісфрелла, Бо вона найкраща ❤️
Ухх-ти, епічно⚡☺️
Ромул Шерідан, Дякую, пане ≧◠ᴥ◠≦
Вражаюче ❤️
Діана Лисенко, (✿ ^‿^)
Погоджуюсь) Хороші слова))
А ви магічний котик мудрості, до якого приємно зазирнути❤️
Ганна Літвін, Дякую ( ꈍᴗꈍ)
(почервонів)
Як це приємно звучить. І направду все у нашому світі живе завдяки магії у різних її формах та проявах ♥️♥️♥️
Мельська Наталі, ❤️❤️❤️
♥️♥️♥️
Олена Ранцева, ❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Лорена Мар’ін, ❤️❤️❤️
Це дуже гарна магія❤️❤️❤️ Треба всім про неї пам'ятати і користуватися частіше)
Яна Тарасевич, Абсолютна істина ❤️❤️❤️
Круто)
Марк Шерідан, Дякую ❤️
❤️❤️❤️
Соломія Вейра, ❤️❤️❤️
Гарно й красиво ❤️
Morwenna Moon, Дякую (*ᴗ͈ˬᴗ͈)ꕤ*.゚
Дуже гарні слова❤️❤️❤️
Тея Калиновська, ⸜(。˃ ᵕ ˂ )⸝♡
Які важливі слова.
Дякую за такий пост❤️❤️❤️
Alika Ost, Дякую, що не проходите мимо ♡(≧◡≦)♡
Які у вас неймовірні візуали♥️
Люмен Белл, Дякую (✿ ^‿^)
❤️❤️❤️
Діана Козловська, ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати