Додано
02.02.26 20:43:32
Неписун, тварючка далеко не рідкісна.
Саме зараз він загостився в мене.
Що поробиш. Буває і таке. Але поради як його прогнати геть приймаю.
А поки користаюсь нагодою і читаю.
Дуже шукаю книги з тропом магічна академія, ректор-студентка, нерівні стосунки. Потраплянок чи потраплянців також беру. Щось настрій почитати подібне.
Певна річ перевагу віддам авторам у яких до 50 слідкувачів. Це моя данина і шана тим, хто підтримав мене рік тому.
Тоді я тільки наважилася показати своїх персонажів світу, і пам'ятаю наскільки це може бути хвилююче.
Пишіть в коментарях. Буду з нетерпінням чекати.
До зустрічі у наступних постах!✨
Ореста Матвійчук
207
відслідковують
Інші блоги
✨ Вирішила, як фокусник з капелюха, ✨ дістати зі свого творчого багажу оповідання. Я написала їх давно, а тепер хочу поділитися. Це чотири історії про молодих дівчат з Києва, які дивилися на світ занадто наївно. Тут
Мабуть в кожного є такі особливі книги, які круто змінили наше життя. В моєму житті була не одна. Але лише кілька з них художні. І одна з них киянина Андрія Сідерського - який перекладав Кастанеду, викладав йогу
Вітаю, шановні колеги. Завершено повість «Відлуння минулого». Продовження пригод приватного детектива Макса Варді у повісті «Проєкт відлуння». Вже скоро)
Привіт, любі Спокусники! Новий розділ вже на сайті. «Скандальна угода з босом» Моє тіло тремтить від його слів. Спати разом… я ніколи ні з ким не спала. Може, я хроплю? Може, якось негарно сплю з роззявленим
Запрошую до гарячої новинки Софії Анрі “Моя без правил”❤️ Вона — хороша дівчинка. Він — хлопець, якого боїться пів міста. Таємничий незнайомець у масці. Небезпечний. Самовпевнений. І абсолютно
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯ типу ні на що не натякаю, але в мене сьогодні розпочалася публікація нового твору :)
Запрошую до взаємного читання. Темне фентезі з елементами гумору про попаданку.
Бажаю натхнення! Читати теж корисно. В мене від читання тільки нові ідеї і з'являються
MargFed, Дякую.
Буду шукати ту саму книгу)
О, як я розумію, бо в мене така сама ситуація. Тільки ще немає бажання навіть щось читати(((
Бажаю, щоб натхнення знову повернулося до вас❤️ у вас чудова книга✨️
Оксана Маркова, Дякую за увагу до моєї творчості)
Насправді кілька розділів написані. Але вони не влаштовують мене. А якщо вони не влаштовують мене, то прискіпливого читача теж не втримають.
❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати