Додано
29.01.26 22:43:15
Як" прорватися " ,"досягти успіху " і "перемогти"
Читаю дуже цікаву книжку "Оповідь " Роберта Маккі відомого американського сценариста, теоретика мистецтва написання кіносценаріїв .
Цитата :
Як" прорватися " ,"досягти успіху " і "перемогти у творчій боротьбі " ?
Є лише одна непритворна "доросла " відповідь на всі ці страхи : ви зможете знайти агента , продати свою роботу ..., лише коли почнете писати неперевершено якісно .
Герман Харрінгтон
105
відслідковують
Інші блоги
Друзі, книга ВОДІЙКА ДЛЯ ДИКОГО невпинно прямує до фіналу, ХОЧА це не точно))) Бо герої постійно щось вигадують і змушують мене записувати)) Але книзі зараз дуже необхідна Ваша підтримка. Нагадую, що багато розділів
— Скільки людей нам... — почав було говорити Хантер, який сидів навпроти, але зупинився на півслові. Його садистська посмішка миттєво зникла, а погляд намертво втупився в одну точку за моєю спиною. Артур поруч
...У будь-якому разі бачив в якомусь із блогів подібне як ідею, типу: „Що б сталося, якби автор опинився у власному створеному світі“. Викладаю свої пригодницькі хроніки: Світ тут
Елевонда. Рада приєднатися до чудового флешмобу Золоті фантазії, організований талановитою авторкою Віккі Грант. Фантазія – це найбільш дивовижне, що існує в нашій реальності. Вона дозволяє побувати
Ось і все… — Непогане вийшло прощання… — хрипко кажу, підводячись і поправляючи одяг. — Сподіваюся, я був не гіршим за Дмитріуса, — додаю з гіркотою, намагаючись не дивитися на таке бажане тіло дівчини. Тепер
9 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиТе що "неперевершено якісно" для одного - взагалі нечитабельно для іншого. Успіх - це більше ніж вміння писати
І багато у вас уже якісних робіт?
Не думаю, що зараз ця філософія актуальна. Щоб це довести, варто лише поглянути на фільми за останні декілка років та на їхню якість. Це звісно все діло смаку, але я маю великі сумніви, що сценарії там неперевершеної якості. Тим не менш вони "прорвалися".
Андрей Романенко (Black Silver), Ютуберам теж заробляти треба)) А ті, хто вставляє рекламу в їхні відео, таким чином мають можливість створювати нові робочі місця і наймати на них людей, які в свою чергу теж можуть завдяки цьому заробляти.
Чим не розвиток економіки?)
❤️❤️❤️
Хм, а це цікаво, можна написати одну книгу, але дійсно якісно, і ти на коню
Артем Сахарний, Щиро дякую :). Хочу завершити таки серію блогів перед початком публікації, їх небагато залишилось.
Ясно, чітко і лаконічно!!! ( стосовно цитати)…і не поспориш
Ірина Бібік, Якби цієї цитати було досить для успіху - книжка була б не потрібна. Впевнена, що там є ще багато порад і уточнень))
Це настільки - наївно. Що аж смішно. Взяти хоча Лавкрафта - який більшість свого життя прожив бідно. І друкувався тільки в - дешевих журналах. А став популярним тільки після своєї смерті.
Tatia Go, І не прогадала)
Знаєте, це все правильно і продуктивно. Але. Або агент або просувати самому - просто круто писати не достатньо. Просувати на сайті самвидаву і в соцмережах значно простіше, ніж приставати до людей на вулицях зі стопкою надрукованих книг. Чи до видавців. А саме так і чинили наші попередники. Тож ця чорна невдячна нетворча робота теж раніше була на плечах автора...
Дієз Алго, Згоден з вами
Не знаю як щодо "прорватися" - я перед собою ніколи такої мети не ставив, мені просто це подобається... І з моєї точки зорву це виглядає так: писати потрібно передусім так, щоб подобалось тобі самому. От якщо вже собі не подобається - тоді точно пора шукати, що не так))
Очерет, Згоден
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати