Додано
28.01.26 20:15:14
Питання до читачів "Звіра"‼️
Чи хотіли б ви побачити у публікації третю книгу циклу про Звіра, де головними героями будуть Ліля Островська, сестра Марка з першої книги, і Амір Караєв, батько Тимура з другої книги?❤️



Анжеліка Вереск
802
відслідковують
Інші блоги
Привіт, мої любі читачі! Сьогодні я хочу поділитися з вами неймовірною новиною. Моя книга «Темні лінії» офіційно стає частиною чарівного літературного марафону «Мелодія кохання», який проводять авторки
— А у вас є собака? — несподівано для себе запитую я, вивчаючи чоловіка, поки він на мене не дивиться. — Є! — відповідає він, і його обличчя миттєво змінюється. Погляд стає м’яким, і навіть зморшки біля очей
Привіт, мої любі❤️
Давненько я вже сюди не заглядала і нічого не постила. Тому, поки маю хвилинку, ділюсь невеликим спойлером до нового розділу книги "Заборонений рай".
Помічаю на собі його пильний
Історія завершена. Валерія прокурор. Їде зі столиці до великого міста. Звинувачується торгівець у контрабанді. Валерія показує документ. Адвокат сміється з її впевненості.Валерія показує докумнт із підписом підсудного.Адвокат
Всім привіт! Саме ці слова хочеть присвятити персонажам із книги Бійся темної води Фрагмент 4 розділу: Їхні обличчя опинилися так близько, що він міг вловити запах її шкіри — неймовірний, дурманний аромат
17 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиКлас , буде цікаво
Звичайно ТАК!!!!
Неправильне питання)))) потрібно питати як скоро ви хочете прочитати нову книгу)))) чекаємо)))
Тетяна, Згодна! Автор трішки слова переплутала))))
Так, я б дуже хотіла і про них історію ❤️
Оксана Митчик, Дякую за відповідь! Значить буде!❤️❤️❤️
Тихіше, я вже записую дату публікації нової книги.❤️❤️❤️ Які ще питання, ти же знаєш, що я всім своїми кінцівками за!!!! \(^o^)/(≧▽≦)
Поліна Крисак, Клаааас, значить буде!❤️❤️❤️
Вже дуже хочу її почитати ❤️❤️❤️❤️ Чекаю з нетерпінням ❤️❤️❤️❤️
Лана Рей, Я так рада, дякую ❤️❤️❤️
Звісно треба❤️ обожнюю всіх героїв❤️❤️❤️
Тамара Юрова, Так приємно!❤️❤️❤️
☺️❣️❣️❣️✨
Оксана Дичка, ❤️❤️❤️
❤️❤️❤️❤️
Ава Роуз, ❤️❤️❤️❤️
Так, я б дуже хотіла побачити третю книгу. Дуже класні історії ❤️❤️❤️❤️
Вікі Дрейк, Дуже дякую за підтримку ❤️❤️❤️
Так!!!! Чекаю вже☺️
Світлана Бонд, Дякую, це круто!❤️❤️❤️
Звісно, чекаю❤️❤️❤️
Анжеліка Горан, Дуже дяяякую❤️❤️❤️❤️
Конечно б хотіли!!!❤️☺️ Думаю буде цікаво(✿ ♡‿♡)
Софія Кравченко, Дякую за підтримку!❤️❤️❤️
Так! Так! Так! ❤️
Кеті Рід, Клас! Дякую!❤️❤️❤️
Звісно хочемо?
Наталья Храпакова, Приємно це чути, значить буде!❤️❤️❤️
Звісно, чекаю ❤️☺️ але чомусь думала, що Амір помер потрапивши в аварію. Але Тимур більш красивіший)))
Арміна Арлей, В аварії загинула мама Тимура та сімейна пара їхніх друзів. А Амір, Тимур, його молодший брат і дочка друзів вижили))) дякую ❤️❤️❤️
Ну що за питання дорогенька ❤️❤️❤️ Канешно хочемо))
Світлана Романюк, Дякую!!!❤️❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати