А ця як?

Чи читали б ви книгу з такою обкладинкою?

Так, це ще один варіант і я справді не можу обрати)
Бо вони обидві крутезні!

Тому якщо вам ця версія обкладинки до душі, проголосуйте коментарем або вподобайкою, будь ласка!

І дуже приємно, що ви впізнали книгу!
І так, звісно, Мел не бігала по космосу у сукні)) Але ж красиииво!
(До речі, були версії і з комбезами, показати?)

Перевдягаю "Режим зваблення активовано"

10 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Наталія Шепель
22.01.2026, 21:49:58

Усе залежить від розташування та шрифту назви книти й імені автора.

Показати 3 відповіді
Нідейла Нельте
23.01.2026, 16:14:29

Наталія Шепель, це так)) Проте наразі ж мова саме про картинку, а не про надпис)) Мені цікаво, яка саме картинка більше привертає уваги, більше відповідає книзі. За умови, якщо назва і там і там читатиметься однаково)

О, ця мені більше подобається. Притягує погляд)

Нідейла Нельте
23.01.2026, 16:13:15

Мария Карамелькина, дякую! Я як та мавпа, не знаю, чи до красивих, чи до розумних, постійно вагаюся між цими двома обкладинками))) То одна подобається більше, то інша))) Недарма кажуть, що вибір - це зло)))

Дуже гарна обкладинка. Ця версія особливо чіпляє

Показати 3 відповіді
Нідейла Нельте
22.01.2026, 21:46:03

Наталья Храпакова, ще раз дякую, що поділилися)

avatar
Олена Гушпит
22.01.2026, 19:34:44

Красиво,але… Попередня була атмосферніша!!! ❤️❤️❤️ Але це суто моя думка!!!)))

Нідейла Нельте
22.01.2026, 21:44:25

Олена Гушпит, мені й потрібні думки та враження) Дякую!

avatar
Olena I
22.01.2026, 18:38:40

Мені подобається)

Нідейла Нельте
22.01.2026, 21:44:05

Olena I, дякую дуже!)

avatar
Дієз Алго
22.01.2026, 17:43:28

Як ілюстрація подобається, а як обкладинка - краща попередня)

Показати 4 відповіді
Нідейла Нельте
22.01.2026, 21:43:23

Дієз Алго, дякую!) А мені навпаки так хотілося отого простору майбутнього за вікном) Навіть усвідомлюючи, що в маленькому варіанті ніхто його не роздивиться)

avatar
MargFed
22.01.2026, 17:45:03

теж гарна обкладинка

Нідейла Нельте
22.01.2026, 17:45:54

MargFed, дякую!)

avatar
Олеся Глазунова
22.01.2026, 17:43:44

Гарна, але перший варіант мені сподобався більше

Нідейла Нельте
22.01.2026, 17:45:18

Олеся Глазунова, дякую!) Можливо до нього і повернуся, він зібрав стільки уваги)

avatar
Нідейла Нельте
22.01.2026, 17:42:40

Знов звертаюся за вашою порадою)

Інші блоги
Старт публікації новинки
Сьогодні для мене важливий день - я почала публікацію нової книги. Що ж вас чекає? Основні тропи: мафія, вимушений шлюб, від ворогів до коханців, сімейні таємниці, кримінальні розбірки, таємниці минулого, протистояння
Знижка!
Нагадую своїм неймовірним читачам, що сьогодні діє знижка на книгу «Між двох тіней». А ще не забувайте, що перша книга циклу — «Гра без згоди» — доступна безкоштовно. Тож фактично ви отримуєте дві
Трохи суму...
Сьогодні дізналася, що Букнет покинули дві чудові талановиті авторки, що підтримували та надихали мене протягом тривалого часу – Ева Роман і Діана Козловська. Знаю, що вони продовжують творчий шлях, але все одно сумно,
"Наша отрута"
Дарк-роман, історичний любовний роман. Бразилія початку 1970-х років, різниця у віці та статусі, складні емоції та почуття. Початок 70х років 20 століття. Бразилія. Жорстка диктатура. Хоча країна має успіхи, економіка ще не почала
Моя новинка вже на сайті! Хто головний біль боса?
Вітаю, любі читачі У мене стартувала вибухова новинка ГОЛОВНИЙ БІЛЬ ДЛЯ БОСА: ОЛЕКСАНДРА Зрада, шалені емоції, спекотне протистояння, службові інтриги та романтика з щіпкою гумору Запрошую до читання! - Тепер я
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше