Додано
22.01.26 17:40:16
А ця як?
Чи читали б ви книгу з такою обкладинкою?
Так, це ще один варіант і я справді не можу обрати)
Бо вони обидві крутезні!
Тому якщо вам ця версія обкладинки до душі, проголосуйте коментарем або вподобайкою, будь ласка!
І дуже приємно, що ви впізнали книгу!
І так, звісно, Мел не бігала по космосу у сукні)) Але ж красиииво!
(До речі, були версії і з комбезами, показати?)
Перевдягаю "Режим зваблення активовано"

Нідейла Нельте
2130
відслідковують
Інші блоги
Сьогодні для мене важливий день - я почала публікацію нової книги. Що ж вас чекає? Основні тропи: мафія, вимушений шлюб, від ворогів до коханців, сімейні таємниці, кримінальні розбірки, таємниці минулого, протистояння
Нагадую своїм неймовірним читачам, що сьогодні діє знижка на книгу «Між двох тіней». А ще не забувайте, що перша книга циклу — «Гра без згоди» — доступна безкоштовно. Тож фактично ви отримуєте дві
Сьогодні дізналася, що Букнет покинули дві чудові талановиті авторки, що підтримували та надихали мене протягом тривалого часу – Ева Роман і Діана Козловська. Знаю, що вони продовжують творчий шлях, але все одно сумно,
Дарк-роман, історичний любовний роман. Бразилія початку 1970-х років, різниця у віці та статусі, складні емоції та почуття. Початок 70х років 20 століття. Бразилія. Жорстка диктатура. Хоча країна має успіхи, економіка ще не почала
Вітаю, любі читачі У мене стартувала вибухова новинка ГОЛОВНИЙ БІЛЬ ДЛЯ БОСА: ОЛЕКСАНДРА Зрада, шалені емоції, спекотне протистояння, службові інтриги та романтика з щіпкою гумору Запрошую до читання! - Тепер я
10 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиУсе залежить від розташування та шрифту назви книти й імені автора.
Наталія Шепель, це так)) Проте наразі ж мова саме про картинку, а не про надпис)) Мені цікаво, яка саме картинка більше привертає уваги, більше відповідає книзі. За умови, якщо назва і там і там читатиметься однаково)
О, ця мені більше подобається. Притягує погляд)
Мария Карамелькина, дякую! Я як та мавпа, не знаю, чи до красивих, чи до розумних, постійно вагаюся між цими двома обкладинками))) То одна подобається більше, то інша))) Недарма кажуть, що вибір - це зло)))
Дуже гарна обкладинка. Ця версія особливо чіпляє
Наталья Храпакова, ще раз дякую, що поділилися)
Красиво,але… Попередня була атмосферніша!!! ❤️❤️❤️ Але це суто моя думка!!!)))
Олена Гушпит, мені й потрібні думки та враження) Дякую!
Мені подобається)
Olena I, дякую дуже!)
Як ілюстрація подобається, а як обкладинка - краща попередня)
Дієз Алго, дякую!) А мені навпаки так хотілося отого простору майбутнього за вікном) Навіть усвідомлюючи, що в маленькому варіанті ніхто його не роздивиться)
теж гарна обкладинка
MargFed, дякую!)
Гарна, але перший варіант мені сподобався більше
Олеся Глазунова, дякую!) Можливо до нього і повернуся, він зібрав стільки уваги)
Знов звертаюся за вашою порадою)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати