Додано
16.01.26 19:11:37
Маю до вас питаннячко
Чи читали би ви книгу з такою обкладинкою?
Друзі, дуже потрібна ваша думка! А може ще вгадаєте, про яку книгу мова? :)

Нідейла Нельте
2130
відслідковують
Інші блоги
Привіт, мої хороші!) Ох, яку я вам пропоную сьогодні історію… Вибухову, яскраву, грайливу, сповнену гумору та кохання!♥️ …Дощ, калюжі, дівчина, що поспішає на співбесіду. І він… мчить, як лось по кукурудзі, на
Привітання друзі! Доступний 8-й розділ — «Старі друзі». Це досить похмурий шматок історії про довіру і зраду, але навіть серед тотальної безвиході та загрози флоту Ксархів у героїв залишається час для фірмового
Вітаннячко, хлопці й дівчата! Новий розділ готовий, і в ньому ви дізнаєтесь: ⚓ хто такий корабельний маг, чи можна його отруїти і що за це буде; ⚰️ як воно - подорожувати вітрильним кораблем, коли ти дитя технічного світу,
✨ Вирішила, як фокусник з капелюха, ✨ дістати зі свого творчого багажу оповідання. Я написала їх давно, а тепер хочу поділитися. Це чотири історії про молодих дівчат з Києва, які дивилися на світ занадто наївно. Тут
Під час створення нового світу перед автором постає надзвичайно складне завдання — побудувати його так, щоб читач міг пройтися вуличками Таміеля, побачити всю його красу, відчути смак булочки з квітковим джемом чи побігати
23 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиОбкладинка не те, що неймовірна, вона шикарна❤️❤️❤️☺️☕
Аріда Демоніар, як приємно! Дякую! Бо в мене є ще один варіант... Скоро і його покажу, бо не знаю, який кращий))))
Чудовий варіант обкладинки до фантастичної книги. У когось є сумніви?
А що там є вже продовження історії: «Кожній відьмі по тварі»? Я не бачу у Вас поки що анонсовану: «Кожній відьмі по парі».
Vycheslavovna, на жаль, ще не завершили(( По 18 годин без світла, неможливо працювати((
Але не здаємось))
Не бачу жодних перепон) Прекрасна обкладинка)))
Чарівна Мрія, дуже рада! Дякую)
Однозначно читала б! І цю книгу "Режим зваблення..." перечитала не один раз, як і про наречену/нареченого, як і "Раб". Обожнюю Ваші книги про супер-технології - вони неймовірні! Дякую!
Марина Грошевая, щиро дякую! Можна ще світла та інету?))))
І вам також найкращого)
О так! Я і так читала цю книгу, нехай з іншою обкладинкою! Шкода, мало таких книг ще на Букнеті.
MargFed, а які ще? цікаво)
ТАК))))) ❤️❤️❤️
Olena I, дякую!)) ❤️❤️❤️
Так
Akagetsu, дякую!)
Так
Оксана Куцейко, дякую!)
Дуже гарна!
Мария Карамелькина, спасибі)
Насправді дуже гарна обкладинка
Ірина Скрипник, дуже рада, дякую!)
так
Неля Шульженко, велике спасибі)
Чудова обкладинка!
Віталій Козаченко, дуже рада, що подобається! Дякую)
Обкладинка чудова!
Марина Сніжна, щиро дякую!)
Звичайно що читали б)))
Марія Бруа, дуже приємно!)) Читайте із задоволенням ;)
Ого! Гарна і розбурхує уяву...
Kv Kv (Julia Lime), дуже рада, дякую!)
Класна обкладинка! Але дівчину-ші думаю ліпше прибрати
Golden Wolf, добре, що знайшли, бо 19 годин без світла і інету - ні писати, ні щось робити(( Не могла зайти на сайт. От іноді на соцмережи вистачає трафіку...
Приємного читання!
Так ☺️
Наталія Арден, дякую)
Але ж він світленький мав бути?!
Дієз Алго, так, є таке( важко підібрати щось нетипове
Цікава!
Nata Bond, це класно))
Дуже гарний арт !
Олеся Глазунова, дякую! Я переживала, як його сприймуть)
Дуже гарна) Я, власне, вже читала))
Дієз Алго, дякую!)) Щось мене довго муляла та обкладинка, вирішила поміняти)
Буду рада вашій думці!)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати