Маю до вас питаннячко

Чи читали би ви книгу з такою обкладинкою?

Друзі, дуже потрібна ваша думка! А може ще вгадаєте, про яку книгу мова? :)

23 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Аріда Демоніар
20.01.2026, 22:47:02

Обкладинка не те, що неймовірна, вона шикарна❤️❤️❤️☺️☕

Нідейла Нельте
21.01.2026, 16:29:21

Аріда Демоніар, як приємно! Дякую! Бо в мене є ще один варіант... Скоро і його покажу, бо не знаю, який кращий))))

avatar
Vycheslavovna
20.01.2026, 22:41:55

Чудовий варіант обкладинки до фантастичної книги. У когось є сумніви?
А що там є вже продовження історії: «Кожній відьмі по тварі»? Я не бачу у Вас поки що анонсовану: «Кожній відьмі по парі».

Нідейла Нельте
21.01.2026, 16:28:38

Vycheslavovna, на жаль, ще не завершили(( По 18 годин без світла, неможливо працювати((
Але не здаємось))

avatar
Мрія Чарівна
20.01.2026, 21:08:54

Не бачу жодних перепон) Прекрасна обкладинка)))

Нідейла Нельте
21.01.2026, 16:27:55

Чарівна Мрія, дуже рада! Дякую)

avatar
Марина Грошевая
18.01.2026, 20:26:57

Однозначно читала б! І цю книгу "Режим зваблення..." перечитала не один раз, як і про наречену/нареченого, як і "Раб". Обожнюю Ваші книги про супер-технології - вони неймовірні! Дякую!

Показати 3 відповіді
Нідейла Нельте
21.01.2026, 16:27:37

Марина Грошевая, щиро дякую! Можна ще світла та інету?))))
І вам також найкращого)

avatar
MargFed
16.01.2026, 19:19:17

О так! Я і так читала цю книгу, нехай з іншою обкладинкою! Шкода, мало таких книг ще на Букнеті.

Показати 23 відповіді
Нідейла Нельте
19.01.2026, 22:13:37

MargFed, а які ще? цікаво)

avatar
Olena I
17.01.2026, 23:07:38

ТАК))))) ❤️❤️❤️

Нідейла Нельте
17.01.2026, 23:20:34

Olena I, дякую!)) ❤️❤️❤️

avatar
Кі Цуне
17.01.2026, 14:46:19

Так

Нідейла Нельте
17.01.2026, 22:54:21

Akagetsu, дякую!)

avatar
Оксана Куцейко
17.01.2026, 14:19:15

Так

Нідейла Нельте
17.01.2026, 22:54:10

Оксана Куцейко, дякую!)

Дуже гарна!

Нідейла Нельте
17.01.2026, 22:54:04

Мария Карамелькина, спасибі)

avatar
Ірина Скрипник
17.01.2026, 10:00:23

Насправді дуже гарна обкладинка

Нідейла Нельте
17.01.2026, 22:53:56

Ірина Скрипник, дуже рада, дякую!)

avatar
Неля Шульженко
17.01.2026, 09:55:01

так

Нідейла Нельте
17.01.2026, 22:53:48

Неля Шульженко, велике спасибі)

Чудова обкладинка!

Нідейла Нельте
17.01.2026, 22:53:39

Віталій Козаченко, дуже рада, що подобається! Дякую)

avatar
Марина Сніжна
17.01.2026, 07:54:01

Обкладинка чудова!

Нідейла Нельте
17.01.2026, 22:53:26

Марина Сніжна, щиро дякую!)

avatar
Марія Бруа
16.01.2026, 23:14:33

Звичайно що читали б)))

Нідейла Нельте
17.01.2026, 22:53:14

Марія Бруа, дуже приємно!)) Читайте із задоволенням ;)

avatar
Kv Kv (Julia Lime)
16.01.2026, 23:12:12

Ого! Гарна і розбурхує уяву...

Нідейла Нельте
17.01.2026, 22:52:53

Kv Kv (Julia Lime), дуже рада, дякую!)

avatar
Golden Wolf
16.01.2026, 22:55:32

Класна обкладинка! Але дівчину-ші думаю ліпше прибрати

Показати 7 відповідей
Нідейла Нельте
17.01.2026, 22:48:19

Golden Wolf, добре, що знайшли, бо 19 годин без світла і інету - ні писати, ні щось робити(( Не могла зайти на сайт. От іноді на соцмережи вистачає трафіку...
Приємного читання!

avatar
Наталія Арден
16.01.2026, 23:04:40

Так ☺️

Нідейла Нельте
16.01.2026, 23:06:48

Наталія Арден, дякую)

avatar
Дієз Алго
16.01.2026, 21:05:00

Але ж він світленький мав бути?!

Показати 9 відповідей
Нідейла Нельте
16.01.2026, 23:04:53

Дієз Алго, так, є таке( важко підібрати щось нетипове

avatar
Nata Bond
16.01.2026, 19:43:18

Цікава!

Нідейла Нельте
16.01.2026, 22:47:54

Nata Bond, це класно))

avatar
Олеся Глазунова
16.01.2026, 19:51:02

Дуже гарний арт !

Нідейла Нельте
16.01.2026, 22:41:26

Олеся Глазунова, дякую! Я переживала, як його сприймуть)

avatar
Дієз Алго
16.01.2026, 19:52:18

Дуже гарна) Я, власне, вже читала))

Нідейла Нельте
16.01.2026, 22:40:46

Дієз Алго, дякую!)) Щось мене довго муляла та обкладинка, вирішила поміняти)

avatar
Нідейла Нельте
16.01.2026, 19:12:43

Буду рада вашій думці!)

Інші блоги
Знижка!
Нагадую своїм неймовірним читачам, що сьогодні діє знижка на книгу «Між двох тіней». А ще не забувайте, що перша книга циклу — «Гра без згоди» — доступна безкоштовно. Тож фактично ви отримуєте дві
Трохи суму...
Сьогодні дізналася, що Букнет покинули дві чудові талановиті авторки, що підтримували та надихали мене протягом тривалого часу – Ева Роман і Діана Козловська. Знаю, що вони продовжують творчий шлях, але все одно сумно,
"Наша отрута"
Дарк-роман, історичний любовний роман. Бразилія початку 1970-х років, різниця у віці та статусі, складні емоції та почуття. Початок 70х років 20 століття. Бразилія. Жорстка диктатура. Хоча країна має успіхи, економіка ще не почала
Моя новинка вже на сайті! Хто головний біль боса?
Вітаю, любі читачі У мене стартувала вибухова новинка ГОЛОВНИЙ БІЛЬ ДЛЯ БОСА: ОЛЕКСАНДРА Зрада, шалені емоції, спекотне протистояння, службові інтриги та романтика з щіпкою гумору Запрошую до читання! - Тепер я
Вона на ринзі ...
- Захар. Я чесно не знав, блін, хотів бабла підняти. - з ходу зустрів мене директор. Останнім часом я клуб закинув, довірив йому. - Кажи. - Я домовився за бій дівчат. - Хто дозволив? - запитав я, піднявши очі
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше