Додано
09.01.26 16:23:44
Як вам нова обкладинка для Характерника?
Привіт, любі читачі! Настрій - щось змінити, і сьогодні під гарячу руку змін потрапив "Мій характерник з минулого". Настільки поріднилася із цією книгою за останній час, що обкладинка стала набридати. Вирішила поекспериментувати - і ось, що вийшло! Я у захваті! А ви?
До речі, дуже порадували рейтинги книги, яка весь тиждень у ТОП-20 розділу міського фентезі! Дякую вам за підтримку, за те, що читаєте і так тепло прийняли історію!

Марина Орєхова
718
відслідковують
Інші блоги
Стук у двері перериває думки. Відчиняю і бачу схвильовану служницю. - Ледве вас знайшла, я думала ви у кімнаті Ореста, - швидко промовляє дзвінким голосом. - До вас прийшли. - Хто? - Здається ваша мати. Цікаво, що їй потрібно?
Вітаю! Сьогодні діє знижка на зимову історію кохання. ✨✨✨ — Микито! — Неоднозначно покликав товариш. — Ти на котрій, з цих красунь завис? Крук важко видихнув, на силу перевів погляд на мера. — На Вишневській.
Після зради колишнього вона провела ніч з незнайомцем, а на ранок втекла. Згодом виявилося, що це - її новий бос. Що ж далі? Скоріше читайте, ще й з шаленою знижкою! "Мій новий бос" — Я зроблю так, що колишній
Всім привіт! Новий розділ Химер Калітрасу прибув за розкладом. У ньому трохи полунички, хтиві жриці і вибухове кохання. Буквально, вибухове. — Живеш занадто скромно як на копа-контрабандиста, — мурликнула
Привіт, мої любі читачі! Сьогодні я хочу поділитися з вами неймовірною новиною. Моя книга «Темні лінії» офіційно стає частиною чарівного літературного марафону «Мелодія кохання», який проводять авторки
9 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиКраса!
Цікава анотація і обкладинка супер❣️
Цікаво) Гарний козак)
Люмен Белл, Я теж у захваті))
Спокуслива обкладинка!
Ляна Аракелян, Історія не менш спокуслива, сподіваюсь)))
Чомусь посилання не працює. При переході пише: сторінка не знайдена...
Люмен Белл, Дякую, що звернули увагу!!! Виправила)
Обкладинка супер!
І дуже харизматичні герої (як і в книзі)
Іра Заставна, Дякую, Ірочко) я старалася)))
Чудово!
Алісія Ейден Блек, Дякую!
Дуже гарна обкладинка ✨
Akagetsu, Дякую! Мені теж дуууже подобається)
Хороша історія❣️
Щастя, Дякую! Вийшло душевно якось) я теж задоволена;)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати