Нова книга

Як і обіцяла, перша глава «Останнього СМС» вже на сайті.  https://booknet.ua/book/ostann-sms-b445979

Додавайте до бібліотеки, щоб не загубити.

Нагадую, що це передісторія та продовження «Важкого випадку».  https://booknet.ua/book/vazhkii-vipadok-b444476

Можна читати окремо, але разом вони створюють повну картину.

Каріна отримала можливість розповісти свою історію. «Останнє СМС» — камерна психологічна історія про провину і рутину після одного повідомлення, що зруйнувало життя. Про війну в душі тих, хто не витримав чекання. Без катарсису.

Хтось буде засуджувати головну героїню, хтось — навіть полюбить. Та байдужим не залишиться ніхто.

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Вітаю з новинкою! Натхнення в подальшому!?

avatar
MargFed
07.01.2026, 11:09:54

Вітаю з новинкою!

avatar
Ганна Літвін
07.01.2026, 09:56:17

Успіху книзі❤️
Дуже мила гіфка✨️✨️✨️

avatar
Крісті Ко
07.01.2026, 07:43:35

❤️❤️❤️❤️❄️

Інші блоги
Закінчення
Привітики! Сьогодні на такій сумно-веселій ноті закінчилася перша частина мого першого фанфіку. ❤️ Наступною я планую написати вже не фанфік, а любовне фентезі. Зараз працюю над персонажами, сюжетом і навіть маю ідею
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Мої думки
Також хочу дізнатися чи якийсь цікавий флешмоб, в якому я могла б брати участь. Бо ви знаєте, що я пишу короткі замальовки та повноцінні оповідання. На більше мене наразі не вистачає.
Підпишись — Відпишись — Повернись
На протязі дня в моєму профілі відбувається гра «Підпишись — Відпишись — Повернись». У мене таке враження, що один і той самий читач сьогодні влаштував собі йогу для пальців. То натискає «підписатися»,
Відгук-рецензія на твір Олени Мисак "Спіраль"
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше