Про Барсіка

Продовжуємо новорічну ревізію.

Хочу розповісти про оповідання про кота Барсіка — тут я провела найбільшу роботу.

Написавши одне оповідання, я згодом захотіла розвинути цю тему, і так з’явилися ще два — частково паралельні. Але погляд постійно на них спотикався й вимагав завершеності. Тож у якийсь момент я вирішила переписати все це в одне цілісне оповідання.

У процесі роботи до мене нарешті прийшла ідея логічної кінцівки. До того ж ці тексти не задумувалися як суто дитячі (хай обкладинка не вводить вас в оману), і мені хотілося це підкреслити. Не знаю, можливо, все ж варто змінити й обкладинку… 

Отже, зустрічайте оновлені пригоди — мемуари, як сказав би сам Барсік, уже з фіналом. https://booknet.ua/book/pohodenki-kota-b439396

А поки я над ними працювала, ШІ зробив ось такий спогад про попередній варіант.

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Morwenna Moon
06.01.2026, 12:49:52

Клас! Мені дуже подобається ❤️

avatar
Дана Новак
06.01.2026, 11:13:24

Дуже круто!

Яніна Фенікс
06.01.2026, 11:45:56

Dana N, Дякую

avatar
Ганна Літвін
06.01.2026, 10:46:46

Оце ревізія) з обкладинкою і сенс помінявся, ви молодець))

Яніна Фенікс
06.01.2026, 11:45:28

Ганна Літвін, Так, тепер це саме те, що я і хотіла розповісти. Текст також трохи освіжила.

avatar
MargFed
06.01.2026, 08:26:38

Гарні обкладинки

Яніна Фенікс
06.01.2026, 10:14:40

MargFed, Так, нарешті ШІ виконав усе саме так, як я того хотіла.

avatar
Ромул Шерідан
06.01.2026, 09:53:32

❤️❤️❤️

Інші блоги
Закінчення
Привітики! Сьогодні на такій сумно-веселій ноті закінчилася перша частина мого першого фанфіку. ❤️ Наступною я планую написати вже не фанфік, а любовне фентезі. Зараз працюю над персонажами, сюжетом і навіть маю ідею
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Мої думки
Також хочу дізнатися чи якийсь цікавий флешмоб, в якому я могла б брати участь. Бо ви знаєте, що я пишу короткі замальовки та повноцінні оповідання. На більше мене наразі не вистачає.
Підпишись — Відпишись — Повернись
На протязі дня в моєму профілі відбувається гра «Підпишись — Відпишись — Повернись». У мене таке враження, що один і той самий читач сьогодні влаштував собі йогу для пальців. То натискає «підписатися»,
Відгук-рецензія на твір Олени Мисак "Спіраль"
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше