Про ревізію творчості

Так отже.

Я говорила про повну ревізію своєї творчості. І ось перші результати.

По-перше, я продовжую переклад своїх ранніх, дитячих віршів. Тому заглядайте сюди https://booknet.ua/book/koli-ya-bula-maloyu-abo-zoshit-dityachih-snv-b444082… Хоч книга і має статус «завершена», але час від часу я вношу оновлення.

По-друге, я вирішила поєднати всі свої короткі казки та байки для дітей в одну збірку — для зручності. Тепер вона називається «Казки для Мар’янки».https://booknet.ua/book/kazki-dlya-maryanki-b440401

І насамкінець — питання до тих, хто редагував великі тексти.

Якщо серйозно переробляєш об’ємний твір, то краще повністю перевести його в чернетки, а потім знову опублікувати? Чи достатньо просто редагувати вже викладений текст? Поділіться досвідом.

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Ви молодець! Успіхів та натхнення!?

avatar
Софія Анрі
05.01.2026, 18:13:09

Я не переводила в чернетки. Відредагувала частину - перезалила - повторила

Показати 2 відповіді
Софія Анрі
05.01.2026, 19:12:52

Яніна Фенікс, теж робила все по ходу

avatar
Morwenna Moon
05.01.2026, 18:22:22

♥️♥️♥️

avatar
Ромул Шерідан
05.01.2026, 18:14:08

Можна й не переводячи до чернетки.

avatar
Крісті Ко
05.01.2026, 18:11:11

❤️❤️❤️❤️

avatar
Ганна Літвін
05.01.2026, 18:09:23

❤️❤️❤️

Інші блоги
Закінчення
Привітики! Сьогодні на такій сумно-веселій ноті закінчилася перша частина мого першого фанфіку. ❤️ Наступною я планую написати вже не фанфік, а любовне фентезі. Зараз працюю над персонажами, сюжетом і навіть маю ідею
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Мої думки
Також хочу дізнатися чи якийсь цікавий флешмоб, в якому я могла б брати участь. Бо ви знаєте, що я пишу короткі замальовки та повноцінні оповідання. На більше мене наразі не вистачає.
Підпишись — Відпишись — Повернись
На протязі дня в моєму профілі відбувається гра «Підпишись — Відпишись — Повернись». У мене таке враження, що один і той самий читач сьогодні влаштував собі йогу для пальців. То натискає «підписатися»,
Відгук-рецензія на твір Олени Мисак "Спіраль"
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше