Уявіть...

...що ви закохані. Але ваша кохана людина — з іншого світу. Там де є чари, дракони, відьми, маги та небезпечні пригоди.

А от побутової техніки — нуль.

Одного дня вам пропонують піти туди разом. І не лише вам, а й усій вашій родині: мамі, татові, бабусі, брату чи сестрі. Ви йдете у цей магічний світ назавжди.

 Питання просте лише на перший погляд: що ви взяли б із собою в магічний світ?

Бо в моїх персонажів з "Іноді мрії збуваються" була схожа дилема

— Тату, ти навряд чи будеш працювати на городі там.

— Чого це? Комусь потрібно буде контролювати усе, що відбувається на твоїх прибережних землях.

А тато має рацію. І їм буде не нудно в Імперії, коли я вступлю до магічної академії та буду зайнята. Проте, його наступну пропозицію взяти з собою огірки мама зустріла з роздратованим видихом. 

— Володю, ми й так можемо виглядати божевільними в їхніх очах, — бурчала вона, складаючи свій улюблений посуд у коробку. — А ти ще з банками огірків до драконів хочеш приїхати…

Потім я перестала звертати увагу на їхні суперечки. То він доводив, що потрібен генератор, то вона кричала, що викине до біса його гриль, якщо він надумає його тягнути з собою, а не продасть.

 

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Лорена Мар’ін
05.01.2026, 16:16:50

Люблю романтизувати життя в іншому світі, але сама б певно з розуму зійшла від відсутності тих базових речей, які маю зараз))

Показати 2 відповіді
Лорена Мар’ін
05.01.2026, 21:15:22

Оксана Маркова, Ахахаах, це точно!

avatar
MargFed
05.01.2026, 15:22:58

Ну, в реальності я б тому фентезі світі померла б від своїх балачок в перші дні. Ну може на запасі ліків ще протрималася, а потім все. Тож ну його...ті пригоди в іншому світі. А так можна було взяти техноїда, той би ганяв в мій світ за ліками. І взагалі став би базовою допомогою при адаптації в іншому світі.

Показати 4 відповіді
Оксана Маркова
05.01.2026, 17:07:04

MargFed, У моєї гг коханий лорд дракон, який керує цілим кланом, тож грошей у нього багато)) але якщо говорити про звичайних людей...то умови в нашому світі все ж кращі, і медицина в тому числі))

avatar
Крісті Ко
05.01.2026, 14:03:47

Я б не пішла. ))))

Показати 4 відповіді
Крісті Ко
05.01.2026, 16:59:26

Оксана Маркова, ❤️❤️❤️❤️❄️

ахах цікаве питання) Я б взяла з собою телефон, аби фотографувати все, що бачу та гуглити цікаві питання х)))

Показати 3 відповіді
Оксана Маркова
05.01.2026, 13:22:48

Діана Козловська, Непогана ідея)) вже уявила це))) «а сьогодні я вам покажу будні середньостатистичного дракона» =)

Інші блоги
⏰ Час читати оповідання ⏰ ( і гра)
«Я (не) спік інгліш» вже повністю опубліковане, як я і обіцяла. Хто чекав на завершення, щоб прочитати – запрошую. ♥️♥️♥️ Хочу дещо додати і прояснити. Я пишу оповідання, які не є 100% правдою. Це
Подарунки для читачів!
Вітаю, любі читачі! ❤️ Серед такого сонячного літнього дня вирішила зробити для вас одразу два подарунки ☺️ Перший — книга «Зухвала для мафіозі» буде безкоштовною. Хоча в мене є можливість зробити
З Днем Конституції України!
Вітаю з цим важливим для нас усіх святом! Навіть, якщо ти старше за жовтий корпус Унверситету Богомольця(не точно) варто періодично оновлювати знання про Основний Закон!
Кінець історії, книга закінчена
Історія волошкового поля закінчена! Тож давайте ще раз згадаємо як все було… Дякую за те що читаєте моїх книги, і всього вам найкращого) І до нових зустрічей!
Бдсм має правила (анонс)
Чесно кажучи, трохи нервую щодо оновлення, яке вас чекає вночі. У нас чергова Хроніка. Суть стосунків Маріци і Даміана, підозрюю, ви вже зрозуміли ❤ Ні, словами через рот вони ні про що не домовлялися, але між цими двома
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше