Знову до свого...

Після довгої, вимушеної паузи я знову тут.

Життя інколи ставить на стоп, не питаючи дозволу – і моя перерва була саме такою. Не зникненням, не втратою інтересу, а необхідністю.

Усе важливе вдалося владнати, і тепер я нарешті можу повернутися до улюбленої справи –  до того, без чого мені було вкрай важко і порожньо.

Вітаю всіх із Новим роком!

Нехай він буде чеснішим до нас, теплішим у дрібницях і дасть сили робити те, що справді наше. Миру і перемоги, друзі!

А це вам трохи прекрасної відьми Рут, щоб нагадати, що історія продовжується.

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Іван Павелко
05.01.2026, 08:14:55

Супер ❤️

avatar
Тея Калиновська
05.01.2026, 02:31:42

❤️✨❤️✨❤️

Єва Лі
05.01.2026, 06:57:10

Тея Калиновська, ❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Леля Карпатська
04.01.2026, 13:01:25

Ого, кого я бачу❤️❤️❤️ Вітаю з поверненням!)

Показати 3 відповіді
Єва Лі
04.01.2026, 14:48:02

Леля Карпатська, ❤️❤️❤️

avatar
MargFed
04.01.2026, 13:16:55

З поверненням!

Єва Лі
04.01.2026, 13:18:27

MargFed, Щиро дякую❤️ Словами не передати, яка я рада знову бути тут.

Чудово, що ви повернулися! Чекаю на продовження історії!❤️

Єва Лі
04.01.2026, 13:17:09

Настуся Соловейко, Щиро дякую за те, що чекали❤️Історія уже продовжується.

avatar
Аріна Спел
04.01.2026, 12:51:44

Вітаю! Я вже думала, що ви закинули цю історію. Шкода було б, дуже цікава))

Єва Лі
04.01.2026, 12:56:26

Аріна Спел, Дякую, що залишаєтеся зі мною❤️ Ця історія обов'язково мусить дійти до свого логічного завершення. Я багато про це думала впродовж своєї такої вимушеної відпустки і не матиму спокою, якщо не допишу, бо мої персональні демони мене зіжруть)))

avatar
Щастя
04.01.2026, 12:50:41

❣️❤️❣️

Єва Лі
04.01.2026, 12:52:56

Щастя, Дякую!❤️

Інші блоги
Що в першу чергу приваблює вас як читача?
Коли ви бачите нову книгу, що викликає у вас бажання її прочитати - назва, обкладинка, анотація чи теги? У мене так: 1. Назва 2. Теги 3. Далі - або анотація, або відразу читаю перший розділ. Багато хто вважає обкладинку
Культура спілкування...
З якими негативними моментами в спілкуванні на Букнеті з іншими авторами ви стикались? І як часто? Що вам пишуть "хейтери"? І як ви на це реагуєте? У мене - два випадки знецінення. Для мене це особливо неприємно, бо писати
Землянка по знижці - кусь для всіх, хто вагається)
Красотульки, залишаю шматочок для тих, хто ще не вирішив, читати чи ні))) https://booknet.ua/book/zemlyanka-po-znizhc-b451809 Торн, який усе ще виглядав злегка пом’ятим, але вже не таким наляканим, обережно підтягнув її назад, ближче до
Продовження Бестселера - Рейвенкрофти! Спокуса...
Мої любі, ось той самий бестселер, який ви полюбили, має продовження. Рейвенкрофти повертаються — і цього разу в центрі історії найнебезпечніший із братів, лорд Лоренс. А його Спокуса… має бурштинові очі та ніж у чоботі)) (Уперше
Нова робота та флешмоб Райдужні сторінки
Усім привіт! Я повертаюся з новою роботою "Від Брехні до Мітки", та це моя друга робота залітає в флешмоб Райдужні Сторінки від авторки Аріна Лінк Я неймовірно хвилююся, але готова презентувати вам свою нову історію,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше