Додано
04.01.26 12:49:14
Знову до свого...
Після довгої, вимушеної паузи я знову тут.
Життя інколи ставить на стоп, не питаючи дозволу – і моя перерва була саме такою. Не зникненням, не втратою інтересу, а необхідністю.
Усе важливе вдалося владнати, і тепер я нарешті можу повернутися до улюбленої справи – до того, без чого мені було вкрай важко і порожньо.
Вітаю всіх із Новим роком!
Нехай він буде чеснішим до нас, теплішим у дрібницях і дасть сили робити те, що справді наше. Миру і перемоги, друзі!
А це вам трохи прекрасної відьми Рут, щоб нагадати, що історія продовжується.

Єва Лі
151
відслідковують
Інші блоги
Коли ви бачите нову книгу, що викликає у вас бажання її прочитати - назва, обкладинка, анотація чи теги? У мене так: 1. Назва 2. Теги 3. Далі - або анотація, або відразу читаю перший розділ. Багато хто вважає обкладинку
З якими негативними моментами в спілкуванні на Букнеті з іншими авторами ви стикались? І як часто? Що вам пишуть "хейтери"? І як ви на це реагуєте? У мене - два випадки знецінення. Для мене це особливо неприємно, бо писати
Красотульки, залишаю шматочок для тих, хто ще не вирішив, читати чи ні))) https://booknet.ua/book/zemlyanka-po-znizhc-b451809 Торн, який усе ще виглядав злегка пом’ятим, але вже не таким наляканим, обережно підтягнув її назад, ближче до
Мої любі, ось той самий бестселер, який ви полюбили, має продовження. Рейвенкрофти повертаються — і цього разу в центрі історії найнебезпечніший із братів, лорд Лоренс. А його Спокуса… має бурштинові очі та ніж у чоботі)) (Уперше
Усім привіт! Я повертаюся з новою роботою "Від Брехні до Мітки", та це моя друга робота залітає в флешмоб Райдужні Сторінки від авторки Аріна Лінк Я неймовірно хвилююся, але готова презентувати вам свою нову історію,
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиСупер ❤️
❤️✨❤️✨❤️
Тея Калиновська, ❤️❤️❤️❤️❤️
Ого, кого я бачу❤️❤️❤️ Вітаю з поверненням!)
Леля Карпатська, ❤️❤️❤️
З поверненням!
MargFed, Щиро дякую❤️ Словами не передати, яка я рада знову бути тут.
Чудово, що ви повернулися! Чекаю на продовження історії!❤️
Настуся Соловейко, Щиро дякую за те, що чекали❤️Історія уже продовжується.
Вітаю! Я вже думала, що ви закинули цю історію. Шкода було б, дуже цікава))
Аріна Спел, Дякую, що залишаєтеся зі мною❤️ Ця історія обов'язково мусить дійти до свого логічного завершення. Я багато про це думала впродовж своєї такої вимушеної відпустки і не матиму спокою, якщо не допишу, бо мої персональні демони мене зіжруть)))
❣️❤️❣️
Щастя, Дякую!❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати