Більше 10 тисяч переглядів + міні-гра))

245 бібліотек, 291 коментар та ваша безмежна любов!

На даний момент книга "Володарка осіннього вітру" схопила велику кількість вашої любові та уваги. І я не можу упустити момент не подякувати кожному, хто дотичний до цього свята. 

Книжка бере участь у конкурсі "Зачаровані серця" і моє кожен раз радіє підтримці кожного, хто її читає. 

З великою любов'ю та подякою, щиро ваша письменниця Ольха Елдер ❤️

 

Телеграм-канал “Вільхова садиба

 

І ще мені хочеться з вами пограти) Поступово готуюсь до новиночки. Поки що тсс... але хтось знає, що це за квітка?)

P.S. Завтра розповім легенду про неї ❄️✨ 

30 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Люмен Белл
03.01.2026, 23:10:54

Вітаю❤️ Подальшого зростання та натхнення творити❤️

Ольха Елдер
03.01.2026, 23:35:53

Люмен Белл, Велике дякую! ❤️❤️❤️ І вам взаємно! ❤️❤️❤️

avatar
Арія Щульц
03.01.2026, 23:05:33

Якщо не помиляюсь, це «Камелія» . Мій фармацевт, можливо, і помиляється, а результати просто космічні! Ви велика молодець, успіхів, і нехай ці цифри примножуються в десятки разів

Ольха Елдер
03.01.2026, 23:12:27

Арія Щульц, Не помиляється! Це саме камелія! ❤️❤️❤️ Завтра буде легенда))
Дякую! ❤️❤️❤️

avatar
Белла Ісфрелла
03.01.2026, 22:14:00

Супер результат!! Вітаю!))

Ольха Елдер
03.01.2026, 23:12:00

Белла Ісфрелла, Дякую велике! ❤️❤️❤️ Ваші результати теж дуже надихаючі! ❤️❤️❤️

avatar
Morwenna Moon
03.01.2026, 20:31:55

Чудові результати! Квітка... Мені як шипшинка ))

Ольха Елдер
03.01.2026, 20:33:08

Morwenna Moon, Дякую! ❤️❤️❤️ Дійсно схожа) Але ні) Вже вгадали — це камелія) Завтра розповім легенду)) ❤️❤️❤️

avatar
Олена Ранцева
03.01.2026, 20:23:25

вітаю з такими чудовими цифрами))

Ольха Елдер
03.01.2026, 20:29:47

Олена Ранцева, Дякую! ❤️❤️❤️

avatar
Лана Рей
03.01.2026, 20:07:35

❤️❤️❤️❤️❤️

Ольха Елдер
03.01.2026, 20:29:38

Лана Рей, ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Тінь Місяця
03.01.2026, 19:23:51

вітаю❤️❤️❤️

Ольха Елдер
03.01.2026, 20:29:36

Тінь Місяця, Дякую! ❤️❤️❤️

avatar
Аля Новак
03.01.2026, 19:22:25

⭐️⭐️⭐️

Ольха Елдер
03.01.2026, 20:29:32

Аля Новак, ❤️❤️❤️

avatar
Ганна Літвін
03.01.2026, 19:16:16

Вітаю!!❤️❤️❤️

Ольха Елдер
03.01.2026, 19:16:43

Ганна Літвін, Дякую! ❤️❤️❤️

avatar
Айрін Ван
03.01.2026, 19:02:49

Чудові результати! Вітаю♥️♥️♥️

Ольха Елдер
03.01.2026, 19:08:31

Айрін Ван, Щиро дякую! ❤️❤️❤️

avatar
Delulu Fabii
03.01.2026, 18:41:23

Зичу вам успіхів у конкурсі!❤️

Мені здається, моя бабуся називала такі квіти чайними трояндами, хоча купувала саджанці камелії)

Показати 2 відповіді
Delulu Fabii
03.01.2026, 18:52:59

Ольха Елдер, круто❤️
Чекаємо завтра❤️

avatar
Олекса Чорна
03.01.2026, 18:43:57

Вітаю!!!! Дуже рада! І книга дуже мила)))

Ольха Елдер
03.01.2026, 18:45:20

Олекса Чорна, Дяякую! ❤️❤️❤️ Дуже приємно!

avatar
Кіт Анатолій
03.01.2026, 18:43:56

Вітаю ❤️❤️❤️

Ольха Елдер
03.01.2026, 18:45:12

Кіт Анатолій, Дякую! ❤️❤️❤️

avatar
Олесь Король
03.01.2026, 17:30:38

Мої щирі вітання. Я так рада за вас

Ольха Елдер
03.01.2026, 18:38:43

Олесь Король, Дякую велике! ❤️❤️❤️

avatar
Тая Бровська
03.01.2026, 18:10:09

❤️❤️❤️

Ольха Елдер
03.01.2026, 18:38:30

Тая Бровська, Дякую!❤️❤️❤️

avatar
Щастя
03.01.2026, 17:23:10

Вітаю❤️❣️❤️❣️

Показати 2 відповіді
Щастя
03.01.2026, 18:30:38

Ольха Елдер, ❤️❣️❤️

avatar
Неба Крайчик
03.01.2026, 17:52:11

Круто, вітаю вас чудові результати ❤️❤️❤️

Показати 2 відповіді
Неба Крайчик
03.01.2026, 17:58:36

Ольха Елдер, Так, дякую вам ❤️❤️❤️

avatar
MargFed
03.01.2026, 17:54:15

Вітаю!

Ольха Елдер
03.01.2026, 17:57:50

MargFed, Дякую! ❤️❤️❤️

avatar
Христина Вілем
03.01.2026, 17:44:23

Вітаю❤️

Ольха Елдер
03.01.2026, 17:47:12

Христина Вілем, Щиро дякую! ❤️❤️❤️

avatar
Ніколь Нікнейм
03.01.2026, 17:41:55

Вітаю ❤️❤️❤️

Ольха Елдер
03.01.2026, 17:47:08

Нікнейм, Дякую! ❤️❤️❤️

avatar
Віккі Грант
03.01.2026, 17:36:12

Вітаю щиро❣️❣️❣️

Ольха Елдер
03.01.2026, 17:40:22

Віккі, Дякую! Дуже ціную! ♥️♥️♥️

Це точно не жасмін...
Вітаю з таким числом)))

Ольха Елдер
03.01.2026, 17:40:10

Катерина Винокурова, Щиро дякую! ♥️♥️♥️
Це точно не жасмін) Трошечки схожі зовні, але дуже далекі за походженням. Якщо ніхто не вгадає — завтра розкрию назву)))

avatar
Анна Лір
03.01.2026, 17:34:30

Вітаю! Бажаю ще більших успіхів!♥️♥️♥️

Ольха Елдер
03.01.2026, 17:34:50

Анна Лір, Дякую! ♥️♥️♥️ І вам взаємно!

avatar
Крісті Ко
03.01.2026, 17:22:49

Вітаю із такими гарними досягненнями. Нехай стає ще більше досягнень. ❤️❤️❤️❤️❤️❄️❄️❄️❄️

Ольха Елдер
03.01.2026, 17:31:13

Крісті Ко, Дякую! ♥️♥️♥️♥️ Ваші успіхі дуже надихають!

avatar
Тея Калиновська
03.01.2026, 17:20:28

Вітаю❤️❤️❤️Чудові досягнення❤️❤️❤️

Ольха Елдер
03.01.2026, 17:30:56

Тея Калиновська, Дякую! ♥️♥️♥️♥️ Ваша підтримка має великий внесок!

avatar
Лана Жулінська
03.01.2026, 17:19:36

Вітаю з такою великою цифрою. Бажаю, щоб примножувалася ❤️
А квітка схожа, на цвіт яблуні, але багато пелюсток ☺️

Ольха Елдер
03.01.2026, 17:30:40

Лана Жулінська, Дякую! Дуже цінно таке привітання! ♥️♥️♥️♥️
Дійсно схоже на яблучко, але не воно) Якщо ніхто не вгадає, то завтра розкрию назву)))

avatar
Діана Лисенко
03.01.2026, 17:19:18

Великих вам успіхів і ще більших звершень ✨

Ольха Елдер
03.01.2026, 17:29:26

Діана Лисенко, Дякую велике! ♥️♥️♥️♥️

avatar
Mary J
03.01.2026, 17:18:34

Вау!)) Просто чудові результати!) Щиро вітаю і бажаю, щоб тільки зростали!! ♥️♥️♥️♥️

Ольха Елдер
03.01.2026, 17:29:20

Mary J, Дякую! ♥️♥️♥️♥️

Інші блоги
Трохи про мій Вибір альфи...
Уявіть світ, де перевертні існують офіційно. Вони керують корпораціями, володіють статками, впливають на політику. А ти — звичайна людина, яка стає особистою помічницею альфи. Що може піти не так? Вибір альфи&nbsp
Прокидатись від... ❤️новий розділ (мега гарячий)
Привіт, любі Спокусники! Новий розділ вже на сайті. «Скандальна угода з босом» розділ дуже гарячій, тож тут більший уривок дати не можу… Тож коротко й хижо усміхаюсь, перш ніж пірнути під ковдру
Важливо!
Друзі, вибачте за пропущені дні без нових розділів до "Небезпечних чоловіків для чужинки"❤️ Дякую всім, хто чекає на продовження і залишається зі мною та героями цієї історії. Щоб надолужити пропущене, сьогодні
Дісталося жеребцям! Бо заслужили...
Ніколи ще не бачив, щоб такий простий звук справляв ефект розірваної бомби. Можна вже сміливо мій лайфхак брати на озброєння армій НАТО. Рухи та стогони на ліжку миттєво припиняються, і лунає переляканий голос Лідії: —
Нічого собі... Сама від них в шоці...
Ось і все… — Непогане вийшло прощання… — хрипко кажу, підводячись і поправляючи одяг. — Сподіваюся, я був не гіршим за Дмитріуса, — додаю з гіркотою, намагаючись не дивитися на таке бажане тіло дівчини. Тепер
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше