З Новим роком!

Вітаю всіх з новим роком! Бажаю якнайшвидшого настання миру! Всім читачам та авторам - натхнення, позитиву, хай новий рік принесе лише хороше❤️

А святкова ілюстрація моєї роботи "Мій сусід - піаніст" нехай приємно порадує око❤️

20 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Марія Бруа
02.01.2026, 18:06:03

З Новим роком !

Night Rain
02.01.2026, 21:34:08

Марія Бруа, Дякую, навзаєм❤️

avatar
Ася Рей
02.01.2026, 11:16:28

З Новим роком! ? Бажаю миру, світла та безмежного позитиву. Нехай кожна сторінка життя у 2026 році буде сповнена приємних сюрпризів та щирих почуттів! ❄️❤️

Night Rain
02.01.2026, 16:46:58

Ася Рей, Щиро дякую! Вам зичу того ж самого!❤️

avatar
Айрін Ван
02.01.2026, 14:04:27

І вас з Новим роком! Нехай кількість поціновувачів вашої творчості активно зростає й мотивує на написання нових цікавих історій♥️♥️♥️

Night Rain
02.01.2026, 16:46:13

Айрін Ван, Дякую!❤️

avatar
Віккі Грант
02.01.2026, 14:06:22

З Новим Роком!❄️❤️

Night Rain
02.01.2026, 16:46:01

Віккі, Навзаєм!❤️

avatar
Лекса Т. Кюро
02.01.2026, 12:23:51

З Новим Роком!☀️❄️❤️ Всі побажання — навзаєм (⁠.⁠ ⁠❛⁠ ⁠ᴗ⁠ ⁠❛⁠.⁠)✨

Night Rain
02.01.2026, 13:11:21

Лекса Т. Кюро, Дякую❤️❤️

avatar
Delulu Fabii
02.01.2026, 02:24:51

Вітаннячка✨️
Зросту вам у творчому!
Покращень в особистому!
Здоровʼя, добра та миру нам усім!❤️

Показати 3 відповіді
Night Rain
02.01.2026, 13:11:03

Delulu Fabii, ❤️❤️❤️

avatar
Кіт Анатолій
02.01.2026, 09:13:15

Зі святом ✧*。٩(ˊᗜˋ*)و✧*。

Night Rain
02.01.2026, 10:26:03

Кіт Анатолій, Дякую і вас зі святом❤️

avatar
Люмен Белл
02.01.2026, 05:58:00

Зі святом❤️

Night Rain
02.01.2026, 10:25:50

Люмен Белл, Дякую, навзаєм❤️

avatar
Олесь Король
02.01.2026, 05:00:01

Приєднуюся у всьому

Night Rain
02.01.2026, 10:25:40

Олесь Король, Щиро дякую❤️

avatar
Ганна Літвін
02.01.2026, 01:56:15

Зі святом!✨️❄️✨️

Night Rain
02.01.2026, 10:25:28

Ганна Літвін, Дякую, і вас зі святом❤️

avatar
Olena I
02.01.2026, 09:24:52

❤️❤️❤️

Night Rain
02.01.2026, 10:24:56

Olena I, ❤️❤️❤️

avatar
Тея Калиновська
02.01.2026, 01:26:58

Зі святом❤️❤️❤️

Night Rain
02.01.2026, 01:29:44

Тея Калиновська, Дякую, навзаєм❤️

І Вас з Новим роком)))

Night Rain
02.01.2026, 01:08:38

Ларія Ковальська, Дякую❤️

avatar
Христина Вілем
01.01.2026, 23:38:12

І вас з Новим роком ✨
Всього найкращого ✨

Night Rain
02.01.2026, 01:08:30

Христина Вілем, Миру вам і щастя❤️

avatar
Анна Лір
01.01.2026, 23:38:50

Дякую за привітання! Вітаю вас навзаєм!
Ну як же гарно! А головне Стефан трохи змінив стиль і тепер такий серйозний чоловік в костюмі і з гарною зачіскою☺️♥️

Night Rain
02.01.2026, 01:07:29

Анна Лір, Дякую за взаємність❤️❤️❤️
Щось святкове теж треба вдягати❤️ Дуже приємно, що ви пам'ятаєте, який в нього був стиль на початку❤️

avatar
Мрія Чарівна
01.01.2026, 23:40:37

Взаємно! ❤️❤️❤️

Night Rain
02.01.2026, 01:05:46

Чарівна Мрія, Дякую❤️

avatar
Оксана Павелко
01.01.2026, 23:46:28

З новим роком ❣️✨❄️

Night Rain
02.01.2026, 01:05:38

Оксана Павелко, І вас з Новим роком❤️

avatar
Лана Жулінська
02.01.2026, 00:05:40

Щасливого нового року ✨
Візуал такий теплий та затишний ❤️

Night Rain
02.01.2026, 01:05:22

Лана Жулінська, Мирного року і побільше щасливих моментів❤️

avatar
Неба Крайчик
02.01.2026, 00:14:20

І вам, дякую ❤️❤️❤️

Night Rain
02.01.2026, 01:04:56

Неба Крайчик, Навзаєм❤️

avatar
Ромул Шерідан
02.01.2026, 00:41:44

З Новим Роком ❄️

Night Rain
02.01.2026, 01:04:44

Ромул Шерідан, І вас вітаю❤️

Інші блоги
"Рожевий філіал" відкрито
(загадково посміхається вам) Залітаю на мейнстрім зі своїм першим СЛР “Там, де шепочуть хвилі” (далі просто “Хвилі”). Також заходжу вже вдруге на флешмоб “літні оповідання 500 градусів” і на івент “Курортний
Чи потрібен шокуючий початок?
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Гарні новини для читачів і слухачів!
Сьогодні мене дуже порадували чудовою новиною! Уже зовсім скоро на YouTube-каналі «Книгомандри» вийде озвучка невеликої історії «Карти, кіт і катастрофа». На вас чекає гумористична пригода про події другого
Останній холостяк?
Як ідея?
Подяка всім.
Друзі, дякую кожному, хто підписався, додав книгу в бібліотеку чи просто прочитав хоча б кілька сторінок. Для мене це набагато більше, ніж просто книга. «Поки діти спали» — це не вигадана історія. Це мої спогади.
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше