Додано
29.12.25 10:46:02
Що я планую на наступний рік?✨️❄️
Бачу, як багато авторів діляться своїми планами, тож вирішила розповісти і про свої.
Почну з паузи. Хочу дати собі хоча б кілька тижнів відпочинку. Останнім часом відчуваю дивне спустошення, схоже на вигорання. Коли писала дванадцятий розділ «Ейнар. Доля», зловила себе на думці, що почуваюся так, ніби вичавлюю з себе останнє. І навіть перестала повноцінно відчувати персонажів.
Тож або відпочинок, або коротке переключення на іншу книгу. У мене є невеличка новорічна історію, яку закинула ще кілька років тому і там залишилося лише звести уривки докупи. Можливо, саме цим і займуся.
«Ейнар. Доля» я все ж планую дописати. І хоча цей всесвіт ще не завершений (є ще історії Поліни, можливо — Нати й Анміра), мені хочеться спробувати щось інше.
В голові вже сформувалася нова ідея)). Якщо стосунки Ейнара та Ксенії я намагалася зробити без зайвих драм і мовчанок, то наступна книга піде іншим шляхом. Вона теж буде про потраплянку — але героїня опиниться в доволі темній історії, яку сама ж і написала. Під тиском обставин вона поступово змінюватиметься… і, скажімо так, злетить з котушок). Але тут усі будуть не зовсім нормальні, тож головна героїня впишеться ідеально.
Також планую взятися за редагування «Ейнар. Чаклун» і «Прокляте дзеркало». В першій історії помилок там вистачає, бо тільки намагалася перелаштуватися і писати українською. Тепер хочу зробити текст кращим.
А з «Проклятим дзеркалом» взагалі окрема історія: я перекладала його самостійно, без гугл-перекладача, і тепер, перечитуючи, місцями мені просто соромно.
Ось такі плани, друзі❤️✨️❤️

Оксана Маркова
199
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, любі читачі! ❤️ Серед такого сонячного літнього дня вирішила зробити для вас одразу два подарунки ☺️ Перший — книга «Зухвала для мафіозі» буде безкоштовною. Хоча в мене є можливість зробити
Вітаю з цим важливим для нас усіх святом! Навіть, якщо ти старше за жовтий корпус Унверситету Богомольця(не точно) варто періодично оновлювати знання про Основний Закон!
Історія волошкового поля закінчена! Тож давайте ще раз згадаємо як все було… Дякую за те що читаєте моїх книги, і всього вам найкращого) І до нових зустрічей!
«Я (не) спік інгліш» вже повністю опубліковане, як я і обіцяла. Хто чекав на завершення, щоб прочитати – запрошую. ♥️♥️♥️ Хочу дещо додати і прояснити. Я пишу оповідання, які не є 100% правдою. Це
Чесно кажучи, трохи нервую щодо оновлення, яке вас чекає вночі. У нас чергова Хроніка. Суть стосунків Маріци і Даміана, підозрюю, ви вже зрозуміли ❤ Ні, словами через рот вони ні про що не домовлялися, але між цими двома
9 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВідпочити теж треба. Бажаю натхнення і успіхів!
MargFed, Дякую❤️❄️❤️
Нехай все задумане вдається )))
Крісті Ко, Дякую❤️❤️
Відпочиньте, і з новими силами вперед. Натхнення та легкого пера автору ❤️
Неба Крайчик, Дякую ❤️❤️❤️
Бажаю продуктивного письменницького року та втілення всіх планів! ❤️
Morwenna Moon, Дякую❤️
Дякую! Мені як читачу, з нетерпінням але дочекатися натхнення автора ніж взагалі закинута історія! Всім потрібне перезавантаження особливо в нинішніх умовах! Вам натхнення та наснаги! В новому році здійсненя бажаного!
Оксана Маркова, Дякую! ❤️
Розумію ваш стан, тому хочу побажати успіху, натхнення і всього найкращого ☺️
А ще я оцінила невеличкий анонс про нову книгу, дуже цікаво тепер))
Лорена Мар’ін, ❤️❤️❤️
❤️❤️❤️ Бажаю втілення ваших планів)
Діана Козловська, Дякую ❣️❣️❣️
Гарні плани! Бажаю вам продуктивного року (人 •͈ᴗ•͈)
Кіт Анатолій, Дякую❤️✨️❣️
Бажаю успіхів й швидкого перезавантаження ✨❣️❄️
Ромул Шерідан, Дякую✨️❄️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати