Що я планую на наступний рік?✨️❄️

Бачу, як багато авторів діляться своїми планами, тож вирішила розповісти і про свої.

 Почну з паузи. Хочу дати собі хоча б кілька тижнів відпочинку. Останнім часом відчуваю дивне спустошення, схоже на вигорання. Коли писала дванадцятий розділ «Ейнар. Доля», зловила себе на думці, що почуваюся так, ніби вичавлюю з себе останнє. І навіть перестала повноцінно відчувати персонажів.

Тож або відпочинок, або коротке переключення на іншу книгу. У мене є невеличка новорічна історію, яку закинула ще кілька років тому і там залишилося лише звести уривки докупи. Можливо, саме цим і займуся.

«Ейнар. Доля» я все ж планую дописати. І хоча цей всесвіт ще не завершений (є ще історії Поліни, можливо — Нати й Анміра), мені хочеться спробувати щось інше.

В голові вже сформувалася нова ідея)). Якщо стосунки Ейнара та Ксенії я намагалася зробити без зайвих драм і мовчанок, то наступна книга піде іншим шляхом. Вона теж буде про потраплянку — але героїня опиниться в доволі темній історії, яку сама ж і написала. Під тиском обставин вона поступово змінюватиметься… і, скажімо так, злетить з котушок). Але тут усі будуть не зовсім нормальні, тож головна героїня впишеться ідеально.

Також планую взятися за редагування «Ейнар. Чаклун» і «Прокляте дзеркало». В першій історії помилок там вистачає, бо тільки намагалася перелаштуватися і писати українською. Тепер хочу зробити текст кращим.

А з «Проклятим дзеркалом» взагалі окрема історія: я перекладала його самостійно, без гугл-перекладача, і тепер, перечитуючи, місцями мені просто соромно. 

Ось такі плани, друзі❤️✨️❤️

 

9 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
MargFed
29.12.2025, 14:05:02

Відпочити теж треба. Бажаю натхнення і успіхів!

Оксана Маркова
29.12.2025, 15:03:56

MargFed, Дякую❤️❄️❤️

avatar
Крісті Ко
29.12.2025, 13:29:42

Нехай все задумане вдається )))

Оксана Маркова
29.12.2025, 13:33:25

Крісті Ко, Дякую❤️❤️

avatar
Неба Крайчик
29.12.2025, 12:23:51

Відпочиньте, і з новими силами вперед. Натхнення та легкого пера автору ❤️

Оксана Маркова
29.12.2025, 12:54:29

Неба Крайчик, Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Morwenna Moon
29.12.2025, 12:22:26

Бажаю продуктивного письменницького року та втілення всіх планів! ❤️

Оксана Маркова
29.12.2025, 12:54:20

Morwenna Moon, Дякую❤️

avatar
Юлія Вергелес
29.12.2025, 11:22:13

Дякую! Мені як читачу, з нетерпінням але дочекатися натхнення автора ніж взагалі закинута історія! Всім потрібне перезавантаження особливо в нинішніх умовах! Вам натхнення та наснаги! В новому році здійсненя бажаного!

Показати 2 відповіді
Юлія Вергелес
29.12.2025, 12:20:02

Оксана Маркова, Дякую! ❤️

avatar
Лорена Мар’ін
29.12.2025, 11:20:08

Розумію ваш стан, тому хочу побажати успіху, натхнення і всього найкращого ☺️
А ще я оцінила невеличкий анонс про нову книгу, дуже цікаво тепер))

Показати 3 відповіді
Оксана Маркова
29.12.2025, 12:15:26

Лорена Мар’ін, ❤️❤️❤️

❤️❤️❤️ Бажаю втілення ваших планів)

Оксана Маркова
29.12.2025, 12:12:04

Діана Козловська, Дякую ❣️❣️❣️

avatar
Кіт Анатолій
29.12.2025, 11:49:58

Гарні плани! Бажаю вам продуктивного року (⁠人⁠ ⁠•͈⁠ᴗ⁠•͈⁠)

Оксана Маркова
29.12.2025, 11:56:22

Кіт Анатолій, Дякую❤️✨️❣️

avatar
Ромул Шерідан
29.12.2025, 11:45:19

Бажаю успіхів й швидкого перезавантаження ✨❣️❄️

Оксана Маркова
29.12.2025, 11:55:55

Ромул Шерідан, Дякую✨️❄️

Інші блоги
Подарунки для читачів!
Вітаю, любі читачі! ❤️ Серед такого сонячного літнього дня вирішила зробити для вас одразу два подарунки ☺️ Перший — книга «Зухвала для мафіозі» буде безкоштовною. Хоча в мене є можливість зробити
З Днем Конституції України!
Вітаю з цим важливим для нас усіх святом! Навіть, якщо ти старше за жовтий корпус Унверситету Богомольця(не точно) варто періодично оновлювати знання про Основний Закон!
Кінець історії, книга закінчена
Історія волошкового поля закінчена! Тож давайте ще раз згадаємо як все було… Дякую за те що читаєте моїх книги, і всього вам найкращого) І до нових зустрічей!
⏰ Час читати оповідання ⏰ ( і гра)
«Я (не) спік інгліш» вже повністю опубліковане, як я і обіцяла. Хто чекав на завершення, щоб прочитати – запрошую. ♥️♥️♥️ Хочу дещо додати і прояснити. Я пишу оповідання, які не є 100% правдою. Це
Бдсм має правила (анонс)
Чесно кажучи, трохи нервую щодо оновлення, яке вас чекає вночі. У нас чергова Хроніка. Суть стосунків Маріци і Даміана, підозрюю, ви вже зрозуміли ❤ Ні, словами через рот вони ні про що не домовлялися, але між цими двома
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше